NeoPix 730 Kodukinoprojektor

NPX730/INT

Vaikne, kompaktne, täiskõrglahutusega elamus.

Nautige täiskõrglahutusega 1080p pilti 120-tollisel ekraanil, millel on 700 ANSI luumeniline valgusvoog ning hõlpsad 2xHDMI-, USB-A- ja USB-C-ühendused. Nurgakorrektsioon, 4 nurga korrigeerimine ja fokusseerimistehnoloogia tagavad täiusliku proportsiooniga ja selge pildi.

Vaadake kõiki eeliseid

NeoPix 730 Kodukinoprojektor

Vaikne, kompaktne, täiskõrglahutusega elamus.

 • Suurepärased kujutised
 • Paindlik paigutus
 • Ühendatud
 • Sügav vaikus ja võimas heli
2.1 võimas helisüsteem

2.1 võimas helisüsteem

Tänu selle 2.1 helisüsteemile (kaks kõlarit ja bassikõlar),´saate sukelduda erakordsesse helikogemusse. 3,5 mm väljundpesa abil saate ühendada kõrvaklapid või isegi suurema heli oma kõlarite abil.

Tõeline Full HD 1080p

Tõeline Full HD 1080p

Äratage oma meelelahutus True Full HD 1080p abil ellu – žileti teravusega kujutised, sügav kontrast ja kristallselge pilt pakuvad unustamatut vaatamiskogemust.

Digitaalsuum

Digitaalsuum

Digitaalsuumi abil saate reguleerida projitseeritud kujutist füüsiliselt liigutamata ega objektiivi muutmata. See on ideaalne esitluste puhul, kus on vaja fokusseerida diagrammi või tabeli osasid.

4 nurga korrigeerimine

4 nurga korrigeerimine

Võimas funktsioon, mis annab teile täieliku juhtimise projitseeritava kujutise üle, et kõik üksikasjad oleksid ideaalses proportsioonis ja müravabad. Reguleerige kõiki nelja nurka ja sättige projitseeritav kujutis ekraanile.

USB A toiteväljund

USB A toiteväljund

Meie sisseehitatud USB pordiga saate anda toidet välisseadmetele, nagu Amazon Fire Stick, Chromecast või Roku, ilma välise toiteadapterita. Jätke hüvasti segamini kaablite ja mitme toiteallikaga.

Sujuvad ühenduskohad

Sujuvad ühenduskohad

Tänu selle HDMI-le saate ühendada kõiki oma multimeediumi seadmeid (nutitelefoni, tahvelarvuti, arvuti, mängukonsooli ja muud).

Ruumihaldus

Ruumihaldus

Meie ruumihalduse funktsiooni abil saate vaevatult salvestada kuni 3 erineva ruumi parameetrid. Jätke hüvasti tülika projektori ümber konfigureerimisega iga kord, kui viite selle elutoast magamistuppa. Nautige sujuvat üleminekut teie lemmikruumide vahel, et saaksite veeta vähem aega seadistuste paika seadmisele ja rohkem aega oma sisu nautimisele. Integreeritud kruvi lakke kinnitamiseks.

Eriti vaikne

Eriti vaikne

Loodud täielikult õhuvoolu ja soojusjahutusvõime parandamiseks, säilitades samas kompaktse disaini. Seda on täiustatud suure jõudlusega ventilaatoritega, mis tagab ennenägematu vaikuse.

Täiuslik LED-valgusallikas

Täiuslik LED-valgusallikas

Võimas LED-valgusallikas kuvab rikkalikke, eredaid värve ja kestab kuni 30 000 tundi. Te ei pea seda asendama, kuna see kestab 20 aastat keskmise kasutusajaga 4 tundi päevas! Lisaks on võimsustarve palju väiksem kui tavalisel lambil põhineva projektori puhul, mis tähendab, et saate kasu suuremast kuvamisalast ja täielikult haaravast kogemusest ja seda kõike keskkonnasõbraliku seadme abil!

Tehnilisi andmeid

 • Tehnoloogia

  Ekraanitehnoloogia
  LCD
  Valgusallikas
  LED
  Heledus
  kuni 700 luumenit*
  Kontrastisuhe
  3000:1
  Lahutusvõime
  1920 x 1080 pikslit
  Viskesuhe
  1,65:1
  Kuvasuhe
  16 : 9
  Fookuse reguleerimine
  Manuaalne
  Integreeritud meediumimängija
  Jah
  Nurgakorrektsioon
  Digitaalne
  LED-i tööiga
  Kuni 30 000 tundi
  Projitseeritud kujutise suurus
  kuni 120'' (300 cm)
  Projektsioonikaugus
  120" @144" kaugus (367 cm)
  Soovitatav kasutus
  Pimedas toas 120“ max
 • Ühendus

  HDMI
  × 2
  USB
  • USB 2.0
  • USB C-tüüpi
  Heliväljund
  3,5 mm pistik
  Alalisvoolusisend
  Alalisvoolupistmik
 • Heli

  Sisemine kõlar
  2 x 10 vatti bassivõimendiga
  2,1
  Jah
  Ruumiheli režiim, ekvalaiser
  Jah
 • Mõõtmed

  Kaal
  5.9lbs / 2.7 kg  kg
  lahtipakitud (L × S × K)
  305 x 319 x 119,5 mm / 12 x 12,5 x 4,7 inch
 • Toiteallikas

  Võimsustarve
  • Kasutus: 100W
  • Ooterežiim <0,5 W

Soovitatud tooted

Hiljuti vaadatud tooted

Arvustused

 • Värvi heledus (värviline valgusväljund) ja valge heledus (valge valgusväljund) erineb sõltuvalt projektori sätetest. Värvilist valgusväljundit mõõdetakse vastavalt standardile IDMS 15.4; valget valgusväljundit mõõdetakse vastavalt standardile ISO 21118.
 • Mõisted HDMI ja HDMI High-Definition Multimedia Interface, HDMI tootekujundus ja HDMI logod on ettevõtte HDMI Licensing Administrator, Inc. kaubamärgid või registreeritud kaubamärgid.

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.