1

Lumea Essential

IPL-karvaeemaldussüsteem

  -{discount-percentage}%

  Lumea Essential

  IPL-karvaeemaldussüsteem

  Ideaalne karvade taaskasvu ärahoidmise viis

  Philips Lumea IPL väldib karvade taaskasvu kehal. Regulaarsed õrnad valgusimpulsid hoiavad nahka iga päev siidpehmena. Vaadake kõiki eeliseid

  Kahjuks pole see toode enam saadaval

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Ideaalne karvade taaskasvu ärahoidmise viis

Philips Lumea IPL väldib karvade taaskasvu kehal. Regulaarsed õrnad valgusimpulsid hoiavad nahka iga päev siidpehmena. Vaadake kõiki eeliseid

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Lumea Essential IPL-karvaeemaldussüsteem

Ainult kehal kasutamiseks, 15 minutit säärte töötlemiseks, Vastupidavus üle 100 000 valgusimpulsi, Eriti pikk juhe SC1991/00 Otsige saranaseid tooteid

Ideaalne karvade taaskasvu ärahoidmise viis

naha sileduse tagamiseks kodus

 • Sile nahk iga päev

  Sile nahk iga päev

  Philips Lumea rakendab karvajuurele õrnu valgusimpulsse. Selle tagajärjel langevad karvad loomulikul teel välja ja karvade taaskasv pidurdub. Selle töötluse regulaarne kordamine hoiab teie naha igapäevaselt sileda.

 • Efektiivne, pingutuseta

  Efektiivne, pingutuseta

  Meie kliinilised uuringud on näidanud märkimisväärset karvakasvu vähenemist vaid nelja kaks korda nädalas tehtava töötlusega, mille tulemuseks on sile, karvavaba nahk. Tulemuste säilitamiseks korrake lihtsalt vajaduse korral töötlemist. Töötlemiste intervall võib teie karvakasvust olenevalt varieeruda.

 • Kohandatud mugavaks ja ohutuks koduseks kasutuseks

  Kohandatud mugavaks ja ohutuks koduseks kasutuseks

  Philips Lumea kasutab uuenduslikku valgustehnoloogiat IPL (intensiivne pulseeriv valgus), mis on arendatud ilusalongides kasutatava tehnoloogia põhjal. Philips kohandas selle tehnoloogia ohutult ja efektiivselt koduses mugavuses kasutamiseks. Selle läbimurdelise karvaeemaldussüsteemi loomisel tegi Philips lähedast koostööd juhtivate nahaarstidega. Rohkem kui 10 aasta jooksul viisime läbi laiaulatusliku tarbijauuringu, milles osales rohkem kui 2000 naist.

 • Viis reguleeritavat valgusenergia seadistust

  Viis reguleeritavat valgusenergia seadistust

  Philips Lumeal on viis reguleeritavat valgusenergia seadistust, mis tagavad õrna, kuid efektiivse töötlemise. Korrektse kasutamise korral on Philips Lumea IPL-töötlus ohutu ja õrn ka tundlikul nahal ja/või kehaosadel.

 • Kehal kasutamiseks

  Kehal kasutamiseks

  Kasutage kindlustundega karvade eemaldamiseks kaelast allapoole jäävates kehapiirkondades: sääred, kaenlaalused, bikiinipiirkond, käsivarred ja kõht.

 • Suurem kehakarvade eemaldamise tarvik kiiremaks töötluseks

  Suurem kehakarvade eemaldamise tarvik kiiremaks töötluseks

  Suurem kehakarvade eemaldamise tarvik kiirendab suurte alade (näiteks jalgade) raseerimist.

 • Ei vaja asendusosi, puuduvad varjatud kulud

  Ei vaja asendusosi, puuduvad varjatud kulud

  Philips Lumea on täielik lahendus, mis on karbist välja võttes täiesti töövalmis. Mis veelgi olulisem, see ei vaja asenduslampe ega geele.

 • Reguleeritav vastavalt nahatüübile

  Reguleeritav vastavalt nahatüübile

  Philips Lumea toimib efektiivselt (loomulike) tumeblondide, pruunide ja mustade karvade korral. Nagu teistegi valguspõhiste töötlemisviiside korral, EI SOBI Philips Lumea punaste, heleblondide või valgete/hallide karvade korral. Samuti EI SOBI Philips Lumea tumeda naha korral.

Vaata kõiki spetsifikatsioone

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda