Mida see tähendab?

 

Philipsi toodete ja seadmete müügimudeli aluseks on tihe koostöö Philipsi ja tema edasimüüjate vahel.

 

Selleks, et saaksime teie käesolevas ankeedis väljendatud ootustele vastata, võib meie edasimüüjal tekkida vajadus teiega otse ühendust võtta, kuna temal on olemas kogu vajalik teave selle kohta, kuidas teie ootustele pädevalt, faktiliselt ja ammendavalt vastata. Tehes sellesse kasti linnukese annate Philipsile nõusoleku käesolevas ankeedis esitatud isikuandmeid Philipsi toodete ja seadmete volitatud edasimüüjatele edastada. Teie andmed edastatakse ainult sellel eesmärgil, et teie edasimüüja saaks vastata teie käesolevas ankeedis esitatud ootustele seoses müügiosakonnaga suhtlemise, hinnapakkumiste/näidiste või ekspertarvamuste saamisega. See tähendab, et edasimüüja saab selle küsimusega seoses teiega ka otse ühendust võtta. Te võite oma nõusoleku tagasi võtta, võttes ühendust meiega Philipsi privaatsusteate lehe kaudu (https://www.philips.ee/a-w/privaatsusteade.html).

 

"Teie isikuandmeid töötlev ettevõte, kes muudab need kättesaadavaks Philipsi toodete ja seadmete edasimüüjale, on Philips Medical Systems Netherlands B.V., kelle peakontor asub High Tech Campus 5 5656 AE, Eindhoven, The Netherlands."

Teie isikuandmete töötlemise õiguslikuks aluseks on teie nõusolek, mille annate käesolevasse kasti linnukese tehes (artikli 6 lõike 1 punkt a Isikuandmete kaitse üldmääruses).

 

Philipsi toodete ja seadmete edasimüüja, kes saab meilt teie isikuandmed, muutub nende sõltumatuks töötlejaks.

Rohkem teavet selle kohta, kuidas Philips teie isikuandmeid töötleb, leiab Philipsi privaatsuspoliitika leheküljelt.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.

Olete sisenemas Philips HealthCare Eesti veebilehele.
Please select the checkbox

Veebilehel esitatud teave on mõeldud ainult isikutele, kes kasutavad meditsiiniseadmeid oma majandus- ja kutsetegevuses, sealhulgas tervishoiutöötajatele, tervishoiuteenuse osutajate esindajatele ning meditsiiniseadmetega oma majandus- ja kutsetegevuse raames kauplevatele isikutele. Veebilehel esitatud teave ei ole mõeldud meditsiiniliste nõuannete, ravijuhiste ega mistahes muude tervishoiualaste soovituste või suuniste andmiseks.

Kas olete isik, kes vastab ülaltoodud kriteeriumidele?