1
  Arvutimängude lisatarvikud

  Arvutimängude
  lisatarvikud

  Saavutage eelis teiste mängijate ees

  Arvutimängude
  lisatarvikud

  Mänguri peakomplektid ja nendega seotud eluviis

  Mänguri peakomplektid

  Minimaalne kaal, maksimaalne mugavus, tõeliselt kaasahaarav kogemus.

  Valige enda konsooli- või arvutimängudele* ja pikaajaliseks kasutamiseks kõige mugavam ja kergem peakomplekt, mis pakub ka head helikvaliteeti. Tänu rikkalikule ja dünaamilisele helile ja müra summutamise võimekusele saate nautida tõeliselt kaasahaaravat mängukogemust.

  *Olenevalt peakomplekti konnektorist.
  Mänguri hiired ja nendega seotud eluviis

  Mänguri hiired

  Võimsus, täpsus, RGB.

  Kui soovite kiiret ja võimsat jõudlust, siis tutvuge Philipsi mänguri hiirtega. Usaldusväärne ja kiire kasutamine, 1000 Hz pollimise kiirus, ergonoomilised funktsioonid ja RGB tagantvalgustus – kõik need kokku pakuvad suurepärast mängukogemust.
  Mänguri klaviatuurid ja nendega seotud eluviis

  Mänguri klaviatuurid

  Mehaanilised lülitid, RGB, ergonoomilisus.

  Arvutimängude mängijad soovivad klaviatuuride juures näha paari kindlat funktsiooni: mehaanilised nupud, võimalus nuppe korraga alla vajutada, tagantvalgustus ja ergonoomilisus. Philipsi mänguritele mõeldud seeria pakub kõiki neid funktsioone ja rohkem veelgi, tagades suurepärase mängukogemuse.

  Esiletoodud tooted

  • Pole kindel, millist osta?
   Valige kuni kolm toodet ja võrrelge neid!
   Üldhinne / 5

  Abi, tugi ja uuendused

  Registreerige oma tarvikud

  Looge omale tasuta My Philips konto, et saaksite registreerida oma uued lisatarvikud. Pärast registreerimist teavitame teid niipea, kui uued uuendused on saadaval.

  Tarkvara värskendused

  Tagage oma lisatarvikutele parim jõudlus. Juhul, kui lisatarvikule on olemas uus tarkvarauuendus, leiate selle siit. Ja kui olete oma draiverid kaotanud, saate ka need siit tasuta alla laadida.

  Tugiplatvorm

  Kiireim viis kõigi tehniliste küsimuste lahendamiseks ja seadistuste kohandamiseks on tutvuda Philipsi lisatarvikute veaotsingu juhendiga. Kasutage juhendis pakutavaid häid nõuandeid ja nippe, et oma lisatarvik kiiresti taas töökorda saada.

  Võtke meiega ühendust

  Oleme siin, et aidata. Olenemata sellest, kas vajate abi uue Philipsi lisatarviku ostmisel või tuge selle seadistamisel, saate meiega ühendust võtta kas telefoni, e-kirja või võrguvestluse kaudu.

  Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.