1
  Arvutitarvikud

  Kodu- ja
  kontoritarvikud

  Suurendage oma tootlikkust

  Leidke lisatarvikud, mis sobivad just teile

  Klaviatuuri ja hiire komplektid ning nendega seotud eluviis

  Komplekt (klaviatuur ja hiir)

  Minimalistlikud, ergonoomilised, mitmekülgsed.

  Tehke oma valik ergonoomiliste ja mugavate seadmete vahel, mille minimalistlik disain vastab teie kõikidele vajadustele. Teil tuleb lihtsalt valida kas juhtmega või juhtmeta komplekt ja meie tagame, et saaksite alati nautida kvaliteetset kasutuskogemust.

  Esiletoodud tooted

  Abi, tugi ja uuendused

  Registreerige oma tarvikud

  Looge omale tasuta My Philips konto, et saaksite registreerida oma uued lisatarvikud. Pärast registreerimist teavitame teid niipea, kui uued uuendused on saadaval.

  Tarkvara värskendused

  Tagage oma lisatarvikutele parim jõudlus. Juhul, kui lisatarvikule on olemas uus tarkvarauuendus, leiate selle siit. Ja kui olete oma draiverid kaotanud, saate ka need siit tasuta alla laadida.

  Tugiplatvorm

  Kiireim viis kõigi tehniliste küsimuste lahendamiseks ja seadistuste kohandamiseks on tutvuda Philipsi lisatarvikute veaotsingu juhendiga. Kasutage juhendis pakutavaid häid nõuandeid ja nippe, et oma lisatarvik kiiresti taas töökorda saada.

  Võtke meiega ühendust

  Oleme siin, et aidata. Olenemata sellest, kas vajate abi uue Philipsi lisatarviku ostmisel või tuge selle seadistamisel, saate meiega ühendust võtta kas telefoni, e-kirja või võrguvestluse kaudu.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit the Philips USA website.

  Ma saan aru

  Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.