Philipsi tugi

Milline Natural Response lutt sobib mu lapsele kõige paremini?

Avaldatud 27. juuni 2024
Vastsündinud järgivad üldjuhul rinnaga toitmise ajal sama mustrit kui pudelist süües. Soovitame jälgida beebi vihjeid, et leida parim vooluga lutt.

Philips Avent Natural Response lutid on saadaval voolukiirusega 1 kuni 5 Ameerika Ühendriikides ja Kanadas ning 1 kuni 6 muudes riikides. Suurima voolukiirusega 6 lutid sobivad paremini paksemate vedelike või kiiremat voolu soovivate imikute jaoks.

Alustage pudeliga kaasasolevast lutist ja reguleerige vastavalt vajadusele. Kui esimesed toitmiskatsed ei ole edukad, kaaluge üleminekut teise voolukiirusega lutile. Kasutage suurema vooluga lutti, kui beebi jääb toitmise ajal magama, ärritub või mängib lutiga joomise asemel. Kasutage väiksema vooluga lutti, kui beebi neelab piima kiiresti või kui piima tuleb toitmise ajal suust välja.

Entusiastlikud beebid imevad joomise ajal tugevalt, mille tulemuseks on suurem piima vool. Seetõttu vajavad nad ülevoolu vältimiseks tavaliselt väiksema vooluga lutti, näiteks lutti nr 1 või 2. Aeglaselt ja rahulikult imevad beebid eelistavad tõenäoliselt suurema vooluga lutti (nagu lutt nr 4 või 5/6) piisava piimavoolu tagamiseks, olenemata vanusest.

Kui kasutasite eelmist Natural lutti, võib teie laps vajada suurema vooluga Natural Response lutti, kuna nad on harjunud piima kiiresti ja kerge vaevaga kätte saama.

Õige luti leidmine on oluline:
Kui teie vastsündinud laps ei võta kogu toitmisseansi jooksul pidevalt piisavalt piima või tal on piima kättesaamisega raskusi, võtke kasutusele suurema vooluga lutt.  
Kui tekib pidevaid toitmisprobleeme, siis konsulteerige professionaalse tervishoiutöötajaga.
Play Pause
Otsid midagi muud?

Avastage kõik Philipsi toetusvõimalused

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.