1
Teler

Philipsi 4K OLED-teler

Maailma ainsad Ambilightiga OLED-Teler

Vaadake videoklippi

Mis on OLED?

 

Philips OLED on teleritehnoloogia järgmine põlvkond. Erinevalt tavalistest LED-teleritest ei vaja OLED taustavalgustust. Iga piksel loob oma värvi ja valguse. Kui piksel kustub, muutub see täiesti mustaks. Nii mustad toonid tekitavad uudsel tasemel värvid ja hämmastava kontrastsuse, mis võimaldab nautida Philipsi senistest teleritest kõige puhtamat ja elutruumat pildikvaliteeti.

OLED-logo

Täiuslikud mustad toonid

Sügavaim pilt ja parim kontrastsus

 

Philipsi OLED-telerite ekraanil saab eraldiseisvaid piksleid täielikult välja lülitada või hämardada, et tagada täiuslikud mustad toonid ja konkurentsitu kontrast. Kuna iga piksli valgust saab täielikult kontrollida, ei haju valgus kõrvalolevatele pikslitele, tagades täielike mustade toonidega täiusliku pildi.

Perfect Contrasti logo

Lai värvispekter

Elavaimad värvid teie ekraanil

 

Uutel Philipsi OLED-teleritel on senini kõige laiem värviskaala – need suudavad kuvada 99% DCI-P3 värviruumist. Tänu kaheksale miljonile pikslile, mis töötavad omavahel täiuslikus harmoonias, saate nautida hämmastavalt täpsete värvide ja ülimusta taustaga elutruud pilti.

lai värvigamma ja perfect colori logod

Täiuslik liikumine

Iga detail, täpselt nagu päriselt

 

Täiusliku liikumise ja teravusega Philipsi OLED-teler edastab sujuvaimat ja äärmiselt loomuliku liikumisega pilti uskumatutel kiirustel. Teleri pilt on nii sujuv, et ka kiireima liikumisega videotes või märulifilmides on viimnegi detail nauditavalt jälgitav.

perfect natural motioni logo
 

Laiem vaatenurk

Suurepärane pilt kõigile

 

Nüüd on terve teie elutuba täidetud kino parimate istekohtadega. Senini kõige laiemate vaatenurkadega Philipsi OLED-Teler lasevad teil nautida täiuslikke värve ja kontrasti rohkematest kohtadest, tegemata kompromisse pildikvaliteedis.

Uus Philipsi 4K OLED-teler

 

Kogege maailma ainsaid 4K OLED-telereid Ambilighti ja Android TV-ga. Kolmekülgne Ambilight viib teid maailma, mis ulatub teleriekraanist palju kaugemale. Avastage täiuslikud mustad toonid ja muljetavaldavad värvid, mida aitab esile tõsta meie eksklusiivne Perfect Pixel UHD tehnoloogia. Android TV võimaldab avastada hämmastava sisumaailma. Uus Philipsi 4K OLED-teler on samaaegselt kaunitar ja koletis.

EISA-logo

OLED ja Ambilight: ülim kombinatsioon

 

Ainult Philipsi OLED-Teler pakuvad erakordset pildikvaliteeti, mis on täiuslikult kooskõlas ümbritseva valgusega. Kogege hämmastavaid värve ekraanil, ümbritsevatel seintel ja kogu ruumis. Lai valik Ambilighti režiime tagab oskuslikult täiustatud vaatamiselamuse, mis loob igale filmi- ja mänguõhtule tõeliselt nauditava õhustiku.

ambilighti logo
P5_logo

OLED ja P5: täiuslik pildikvaliteet

 

Tutvustame Philipsi P5 pildikvaliteedi mootorit. See optimeerib digitaalselt kõike, mida vaatate, suurendades drastiliselt – lausa 50% – teie teleri pilditöötlusvõimet. Saate nautida sügavaimaid musti ja heledaimaid valgeid toone, erksaid värve ning kõige sujuvamat nõelteravat pilti – iga kord ja mis tahes allikast. Koos uuendusliku OLED-ekraani, kolmekümne aasta pikkuse pilditöötluskogemuse ja ainulaadsete algoritmidega seavad Philipsi OLED-teler ja P5 uue standardi allika täiuslikkus, teravuses, värvides ja kontrastis.

OLED ja meie Perfect Pixel UHD-mootor: reaalsus pildis.

 

Meie Perfect Pixel UHD pildikvaliteedi mootor optimeerib teie sisu digitaalselt, edastades uskumatu detailsuse ja sügavusega üliteravat pilti iga kord ja igast allikast. Uuendusliku OLED-ekraani, kolme aastakümne pikkuse pilditöötluskogemuse ja ainulaadsete algoritmide koostoimel loob Philipsi OLED-teler uued teravuse, kontrastsuse, liikumise ja värvide standardid.

perfect pixel ultra hd mootori logo ja 3800 pildiedastusindeksi logo

OLED ja HDR: filmide nautimine, nagu nende loojad plaanisid

 

High Dynamic Range (HDR) sisu tagab vaatamiselamuse, mida filmirežissöör soovis edastada. HDR-i täielikuks nautimiseks peab teie teler suutma edastada suurt kontrastsuse vahemikku. Tänu võimalusele iga pikslit sisse ja välja lülitada, on Philipsi OLED-teler kontrastsuse alal konkurentsitul tasemel, tehes sellest täiusliku teleri HDR-sisu nautimiseks.

HDR perfecti logo

Veel üks esimene: Android TV™ koos OLED-iga

 

Tänu lõputule meelelahutusele ja uskumatule pildile pole vaba aeg kunagi nii kaunis välja näinud. Iga uus film, mäng ja rakendus, mille lõputult avarduvatest Google Play ja Android TV kollektsioonidest avastate, näeb uuest Philipsi OLED-telerist veelgi parem välja.

android tv ja Google play kaupluse logo

Igati kaunis

 

Pealtnäha servadeta üliõhuke alumiiniumraam ja hõljuva muljega disain teevad Philipsi OLED-telerist kauni meistriteose. Kuna see ei vaja taustavalgustit, saime selle teha enneolematult õhukeseks ja kergeks. Tänu kuuele eesmisele kõlarile ja võimsale tagumisele bassikõlarile 901F jaoks saate nautida tippkvaliteediga heli, mis on uskumatult selge ja sügav, ning ülitäpset bassi. Täiustatud Philipsi Triple Ringi tehnoloogiaga 9002 jaoks liigub heli bassikõlarites veelgi paremini. Rohkem liikumist tähendab rohkem bassi! Seega saate nautida palju võimsamat heli oma õhukesest Philipsi disainiga telerist.

razor slimi logo