1
Telerid

Philipsi nutiteler

On, mida armastada

Meie lemmik Smart TV

7304 4K LED Android TV

Sisu teie käeulatuses  


• Google Play Store ja Philipsi rakenduste galerii. On, mida armastada

• AI hääljuhtimine. Sisseehitatud Google Assistant. Töötab koos Alexaga

Leidke, vaadake sja esitage seda.


Vaadake oma lemmiksisu muretult.

 

Teie Philipsi nutiteler laseb teil nautida oma lemmiksisu just siis, kui soovite. Selged ja hästi organiseeritud menüüd muudavad lemmikrakenduste leidmise ning oma lemmikfilmide, -saadete, -mängude ja -muusika striimimise lihtsaks. Alates uusimast Netflixi originaalsarjast ja lõpetades teie Spotify esitusloenditega.

Häälega aktiveeritav teleripult | Smart TV kaugjuhtimispult

Google’i assistent on sisse ehitatud*


Juhtige Philips Android TV™-d oma häälega

 

Soovite avada Netflixi või vaadata ilmateadet? Lihtsalt öelge seda oma telerile. Saate ilmaennustuse vaadatavat programmi katkestamata. Võite isegi kõikidele Google’i assistendiga ühilduvatele nutiseadmetele käsklusi jagada. Saate isegi valgust hämardada diivanilt tõusmata.

Google castiga Philipsi teler | Sisseehitatud Google Chromecastiga teler

Chromecast ™ on sisse ehitatud


Nutiseadmest nutitelerisse.

 

Esitage oma sülearvutis või nutiseadmes olevaid filme, muusikat ja muud sisu juhtmevabalt Philipsi Andoridi telerist. Lihtsalt puudutage oma nutiseadmes Chromecasti ikooni, et alustada sisu striimimist sadadest Castiga ühilduvatest rakendustest – sh Netflix and YouTube.

Philips TV Alexa

Töötab Amazon Alexaga


Teie hääl on teie kaugjuhtimispult

 

Enam ei pea te pidevalt oma telekapulti otsima. Nüüd saate Philipsi Androidi telerit oma hääle abil juhtida, kasutades Alexaga ühilduvaid seadmeid nagu Amazon Echo. Alega abi saate oma teleri sisse lülitada, kanalit vahetada, mängukonsooliga mängida ja palju muud.

Philipsi Androidi teleri mängurežiim

Mängige  suuremates mõõtmetes


Sukelduge mängudesse

 

Ükskõik kas laadite sisu alla või striimite – Philipsi nutiteler laseb teil mängude maailma sukelduda. Intuitiivsed menüüd muudavad soovitud sisu leidmise ja uute klassikute avastamise lihtsaks. Ambilighti mängurežiim muudab tegevuse veelgi suuremaks.  

* Google Assistant on saadaval Philipsi Androidi teleritel, mille operatsioonisüsteem on Android O (8) või uuem. GA on saadaval valitud keeltes ja riikides. Inglise (UK), saksa (DE) ja prantsuse (FR) keel on alati toetatud. Toetatud keelte/riikide loendit täiendatakse aja jooksul. Värskeima keelte ja riikide loendi saamiseks võtke ühendust meie klienditeenindusega.

* Amazon, Alexa ja kõik seotud logod on ettevõtte Amazon.com, Inc. või selle sidusettevõtete registreeritud kaubamärgid.

Parimad Philips Androidi telerid

Parimad Philips Saphi Smart telerid

  Lisateave Philipsi teleri kohta    

Ambilight
Elage veelgi rohkem sisse oma lemmiksisusse

OLED-teler
Tõeliselt elutruu

Soundbar-tüüpi kõlarid
Põnevate hetkede jaoks