1
Kodune helitehnika

dokkimiskõlar Bluetooth®-iga

  Bluetooth

  dokkimiskõlar Bluetooth®-iga

  Laske muusikal kõlada ja laadige oma Android-telefoni

  See süsteem mängib ja laeb teie Androidiga telefoni ning isegi äratab teid telefonist või raadiost tuleva muusikaga. Laadige alla Songbirdi muusikafunktsiooniga kaasas käiv tasuta rakendus ning nautige suurepärast muusika haldamist ja teisi ainulaadseid võimalusi. Vaadake kõiki eeliseid

  Kahjuks pole see toode enam saadaval

 • Laske muusikal kõlada ja laadige oma Android-telefoni

  Play Pause
 • Laske muusikal kõlada ja laadige oma Android-telefoni

  Play Pause
 • Laske muusikal kõlada ja laadige oma Android-telefoni

  Play Pause
 • Laske muusikal kõlada ja laadige oma Android-telefoni

  Play Pause
 • Laske muusikal kõlada ja laadige oma Android-telefoni

  Play Pause

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Laske muusikal kõlada ja laadige oma Android-telefoni

See süsteem mängib ja laeb teie Androidiga telefoni ning isegi äratab teid telefonist või raadiost tuleva muusikaga. Laadige alla Songbirdi muusikafunktsiooniga kaasas käiv tasuta rakendus ning nautige suurepärast muusika haldamist ja teisi ainulaadseid võimalusi. Vaadake kõiki eeliseid

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Laske muusikal kõlada ja laadige oma Android-telefoni

 • Nutikalt disainitud FlexiDock Android-telefoni hoidmiseks ja laadimiseks

  Nutikalt disainitud FlexiDock Android-telefoni hoidmiseks ja laadimiseks

  Philipsi FlexiDock on ideaalne Android-telefonidele. Selle unikaalne disain loob dokkimisühenduse enamiku Android-telefonidega sõltumata sellest, kas telefoni ühenduspistmik on selle allosas, küljel või hoopis ülaosas. Võimalik on luua ühendus Android-telefonidega, mille on valmistanud eri tootjad ja millel ei ole standardset mikro-USB-ühenduspesa asukohta ega paigutust. Selline ülim paindlikkus on ainulaadne. Dokk on lisaks sellele seadistatud hoidma telefoni nii püst- kui ka rõhtasendis, lubades teil asetada oma Android-telefoni kõlari keskele.

 • Leidke ja jagage muusikat ning kasutage muid funktsioone tasuta rakenduse DockStudio abil

  Leidke ja jagage muusikat ning kasutage muid funktsioone tasuta rakenduse DockStudio abil

  Tänu Philipsi tasuta rakendusele DockStudio saate kasutada arvutul hulgal ainulaadseid funktsioone, mis on mõeldud teie dokkimisega kõlaritele. Võite kuulata tuhandeid internetiraadiokanaleid üle maailma, sirvida oma muusikakogu ja jagada kuulatavat sõpradega Facebooki kaudu või fotosid esitajatest Flickris. Rakendusega on kaasas Songbirdi muusikafunktsioon, et saaksite avastada, esitada ja sünkroonida multimeediume sujuvalt arvuti ja Android-seadmete vahel. Kellarežiimis võimaldab rakendus seadistada mitut kohandatud muusikalist äratust ja vaadata värsket ilmateadet. Laadige see täiesti tasuta rakendus alla Google play kaudu.

 • Android-seadmete Bluetoothi voogedastus

  Android-seadmete Bluetoothi voogedastus

  Kuulake kõiki oma lemmiklaule kõlarist, mis pakub suurepärast heli. See dokkimisega kõlar esitab muusikat Bluetoothi abil teie Androidi seadmest. Lihtsalt laadige alla tasuta Philipsi rakendus DockStudio ning Bluetooth lülitatakse automaatselt sisse ja ühendatakse niipea, kui seade on dokitud. Võite nautida ületamatut mugavust ning võimsat ja erakordset heli. Vähesed asjad kõlavad nii hästi.

 • Songbirdi rakendus võimaldab avastada, esitada ja sünkroonida meediume arvuti ja Android-seadme vahel

  Songbirdi rakendus võimaldab avastada, esitada ja sünkroonida meediume arvuti ja Android-seadme vahel

  Songbird on lihtne ja kergesti kasutatav arvutiprogramm ja Android-seadme rakendus. See lubab teil avastada ja esitada kõiki teie meediume ning sünkroonida neid sujuvalt arvutiga. Selle intuitiivne ja võimas muusikahaldusfunktsioon lubab teil avastada uusi esitajaid ja muusikastiile otse programmis muusika- ja meediapoodidest, teenustest ja veebisaitidelt. Esitage oma failikogu ja internetist saadud meediafaile ning sünkroonige need sujuvalt arvuti ja Android-seadme vahel.

 • Süsteem Bass Reflex Speaker System pakub võimsat, sügavat bassi

  Süsteem Bass Reflex Speaker System pakub võimsat, sügavat bassi

  Süsteem Bass Reflex Speaker System esitab sügavat bassi ka kompaktsest kõlarisüsteemist. See erineb tavalisest kompaktsest kõlarisüsteemist täiendava bassitoru tõttu, mis on basskõlariga akustiliselt joondatud, optimeerides süsteemi madalasageduslikku heli. Selle tulemuseks on sügavam, kontrollitud bass ja vähem moonutusi. Süsteem töötab bassitorus õhumassi resoneerides, nii et see toimib tavalise basskõlarina. Koos basskõlari tundlikkusega võimendab süsteem madalasageduslikke helisid, andes bassile veelgi rohkem sügavust.

 • Topeltäratus äratab teid ja teie partneri erineval ajal

  Topeltäratus äratab teid ja teie partneri erineval ajal

  Philipsi helisüsteemiga saab seadistada kaks äratusaega. Seadke üks aeg enda ja teine oma partneri äratamiseks.

 • FM-digitaalhäälestus ja jaamad

  FM-digitaalhäälestus ja jaamad

  Digitaalne FM raadio pakub täiendavaid muusikakuulamisvõimalusi Philipsi helisüsteemi kaudu. Leidke lihtsalt jaam, mida soovite salvestada, ning vajutage salvestamiseks salvestusnuppu ja hoidke seda all. Salvestatud jaamade abil leiate oma lemmikjaama kiirelt, ilma et peaksite iga kord seda käsitsi otsima.

 • Sujuv äratus äratab teid meeldivalt

  Sujuv äratus äratab teid meeldivalt

  Alustage päeva järk-järgult suureneva helitugevusega äratusega. Tavalised äratushelid võivad olla äratamiseks liiga vaiksed või ehmatavalt valjud. Võite ärgata lemmikmuusika, raadiojaama või helisignaaliga. Sujuva äratuse helitugevus suureneb järk-järgult vaikselt valjuni, äratades teid ettevaatlikult.

 • Unetaimeriga võite oma lemmikmuusika saatel rahulikult uinuda

  Unetaimeriga võite oma lemmikmuusika saatel rahulikult uinuda

  Unetaimeriga võite määrata, kui kaua muusikat või raadiojaama esitada, enne kui magama jääte. Määrake vaid ajapiirang (kuni 2 tundi) ja valige kuulatav CD või raadiojaam. Seade esitab muusikat valitud ajavahemiku jooksul ja lülitub seejärel säästlikule, vaiksele ooterežiimile. Unetaimeriga võite oma lemmik-CD või raadiojaama saatel uinuda, ilma et peaksite lambaid lugema või energia raiskamise pärast muretsema.

 • MP3 Link kaasaskantavates seadmetes oleva muusika esitamiseks

  MP3 Link kaasaskantavates seadmetes oleva muusika esitamiseks

  MP3 Linki ühenduvusega saate esitada MP3-faile otse kaasaskantavatest meediaseadmetest. Lisaks võimalusele nautida lemmikmuusikat helisüsteemi suurepärase helikvaliteediga on MP3 Link ka äärmiselt mugav, sest selle kasutamiseks peate vaid ühendama kaasaskantava MP3-mängija helisüsteemiga.

 • Väljundvõimsus 20 W RMS

  Väljundvõimsus 20 W RMS

  RMS tähendab ruutkeskmist, helivõimsust või täpsemalt helivõimendist kõlarisse edastatavat elektrivõimsust, mida väljendatakse vattides. Kõlarisse edastatav elektrivool ja kõlari tundlikkus määrab tekitatava heli võimsuse. Võimendi võimsust piirab elektrienergia, mida võimendi võimendada saab, ja kõlareid elektrienergia, mida need helienergiaks teisendada saavad, moonutamata samas helisignaali. Mida suurem on võimsus vattides, seda suurema võimsusega on kõlarist esitatav heli.

 • Automaatne kella sünkroonimine Androidiga telefoniga

  Ühendage lihtsalt oma Androidiga telefon ja dokkimisega kõlar sünkroniseerib automaatselt selle kellaaja teie telefoni kellaajaga.

Vaata kõiki spetsifikatsioone

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda