1

dokkimisega kõlar

  -{discount-percentage}%

  dokkimisega kõlar

  Erakordne helikvaliteet ja stiil

  Elegantne ja šikk Philipsi dokkimisega kõlar esitab teie iPhone'ist või iPodist hämmastavat heli tänu PureDigitali tehnoloogiale. Nautige täpseid, lähedusanduriga juhtimisseadmeid ja intuitiivselt kasutatavat pulti, mis täiendab kõlarite disaini ja viimistlust.

  Kahjuks pole see toode enam saadaval

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Erakordne helikvaliteet ja stiil

Elegantne ja šikk Philipsi dokkimisega kõlar esitab teie iPhone'ist või iPodist hämmastavat heli tänu PureDigitali tehnoloogiale. Nautige täpseid, lähedusanduriga juhtimisseadmeid ja intuitiivselt kasutatavat pulti, mis täiendab kõlarite disaini ja viimistlust.

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Erakordne helikvaliteet ja stiil

Helist haaratud

 • Puhta digitaalse heli töötlustehnoloogia parima selgusega heli jaoks

  Puhta digitaalse heli töötlustehnoloogia parima selgusega heli jaoks

  Täiustatud puhta digitaalse heli töötlustehnoloogia pakub iPodi/iPhone'i analoogheliväljundit kasutavates dokkimisega seadmetes levinud tavalise analoog-helitöötlustehnoloogiaga võrreldes palju paremat helikvaliteeti. Kasutades iPodi/iPhone'i digitaalheliväljundit ja igas töötlusetapis digitaaltöötlust, saavutatakse märkimisväärselt parem mürasuhe. Selle tulemuseks on täiuslikult tasakaalus erakordselt hea heli.

 • Lähedusandur aktiveerib tagantvalgustusega juhtpaneeli

  Lähedusandur aktiveerib tagantvalgustusega juhtpaneeli

  Enamikul tippklassi heliseadmete ekraani saab välja lülitada, et muusikat täielikult nautida ja keskendada seadme võimsus heli esitusele. Lähedusanduri abil saate ka teie seda nautida. Eemalduge seadmest ja valgustatud nupud kustuvad automaatselt. Kui panete käe nuppude juurde, siis need süttivad, et saaksite oma muusikat lihtsalt juhtida.

 • Täpselt häälestatud bassitorud bassiheli sügavaks ja täpseks esitamiseks

  Täpselt häälestatud bassitorud bassiheli sügavaks ja täpseks esitamiseks

  Iga basskõlari tekitatav külluslik akustiline 3L-heli on täiuslikult ühendatud täpselt häälestatud taha avanevate bassitorudega, et pakkuda tõeliselt muljetavaldavat ja täpset bassiheli niivõrd kompaktsest kõlarist. Selle tulemuseks on erakordselt realistlik ja kaasahaarav kõla.

 • Tasuta DockStudio rakendus interneti-raadioks ja teisteks vahvateks funktsioonideks

  Tasuta DockStudio rakendus interneti-raadioks ja teisteks vahvateks funktsioonideks

  Tasuta rakendus lisab teie dokkimisega kõlarile suure hulga eksklusiivseid vingeid funktsioone. Te saate kontrollida ilma, vaadata aega ning kasutada oma lemmikpilte tapeedina. DockStudio lubab teil ka kuulata tuhandeid interneti-raadiojaamu üle kogu maailma. Peatselt lisandub veelgi suurem hulk uusi välimuse stiile ja funktsioone.

 • Optimaalne akustiline helitugevus sobib kõlarite nõuetega

  Nutikas helidisain pakub teile parimat võimalikku bassiheli. Igale kesksagedusmagnetile eraldatud helitugevus sobib täiuslikult kõlari akustiliste nõuetega. Madalad toonid esitatakse sügavalt ja võimsalt, pakkudes tugevat ja külluslikku bassiheli.

 • Sensuaalselt kaarjas tagakülg on elegantne ja aitab esitada täpset heli

  Kaarja tagakülje puhtad jooned ja sensuaalsus pole kõigest kaunis – see loob ka akustiliselt tõhusama struktuuri. Läbimõeldud disainiga kaar muudab kõlarikorpuse jäigemaks, vähendades märkimisväärselt seesmist resonantsi, luues nii täpsemat ja loomulikumat heli. Võite nautida ilusa välimusega kõlareid ja erakordset heli.

 • Suurepärane välimus dokitud iPodiga/iPhone'iga või ilma

  Dokkimiskõlar Fidelio näeb suurepärane välja nii dokitud iPodi või iPhone'iga kui ka ilma selleta. Erinevalt teistest dokkimiskõlaritest on see seade disainitud kauniks ka ilma dokitud kõlarita. Lisage oma lauale või riiulile stiili selle pilkupüüdva kõlariga.

Vaata kõiki spetsifikatsioone

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda