ProCare Auto Curler

Automaatne koolutaja

  • KA

  ProCare Auto Curler

  Automaatne koolutaja

  Profitaseme automaatne koolutaja tagab vapustavad lokid

  Philips ProCare'i automaatne koolutaja teeb automaatselt püsivalt vapustavaid lokke. Profitaseme harjadeta mootor ja titaanist keraamiline kuumutusrull rullivad, kuumutavad ja koolutavad juukseid automaatselt, et luua alati täiuslikud lokid. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

ProCare Auto Curler Automaatne koolutaja

Titaanist keraamiline rull, Harjadeta mootor, 3 kuumuse- ja 3 taimerisätet, Salongiga võrreldavad tulemused HPS940/00 Otsige saranaseid tooteid

Profitaseme automaatne koolutaja tagab vapustavad lokid

harjadeta mootori ja titaanist keraamilise rulliga

 • Profitaseme automaatne koolutaja tagab vapustavad lokid

  Profitaseme automaatne koolutaja tagab vapustavad lokid

  Philips ProCare'i automaatne koolutaja rullib juuksed kuumale rullile ja tekitab iga kord täiuslikud lokid.

 • Titaanist keraamiline rull

  Titaanist keraamiline rull

  Titaanist profitaseme rull tagab kiire koolutamise, sujuva libisemise ja säravad juuksed. Rulli keraamiline kate juhib suurepäraselt soojust ja ülisile pind loob täiuslikud lokid.

 • Profitaseme harjadeta mootor

  Profitaseme harjadeta mootor

  Vastupidav profitaseme harjadeta mootor aitab luua lokke kõigis erinevates suundades. Looge püsivalt sarnaseid parem- ja vasakpoolseid lokke, et saavutada täiesti sümmeetriline välimus. Alternatiivina võite kasutada automaatset koolutusfunktsiooni, mis teeb lokke mõlemas suunas ja saavutab täiesti naturaalse välimuse.

 • 3 kuumuse- ja 3 taimerisätet erinevatele juuksetüüpidele

  3 kuumuse- ja 3 taimerisätet erinevatele juuksetüüpidele

  3 temperatuurisätet (170 °C – 190 °C - 210 °C) ja 3 taimerisätet (12 s – 10 s – 8 s) aitavad teil erinevate juuksetüüpide puhul nii kergete kui ka tugevate lokkide tegemisel suurepäraseid tulemusi saavutada. Näiteks tulevad kõrgema temperatuurisätte ja täiendava koolutusaja koos kasutamisel lokid tihedamad – ideaalne paksemate juuste puhu. Madala temperatuuri säte koos lühema koolutusajaga on optimaalne valik lisakaitset vajavate juuste puhul.

 • Kiire soojenemine vaid 30 sekundiga

  Kiire soojenemine vaid 30 sekundiga

  Võimas kuumutuselement soojeneb vaid 30 sekundiga.

 • Salongilik 2,0 m pöörlev juhe

  Salongilik 2,0 m pöörlev juhe

  Salongilik 2,0 m juhe tagab paindlikkuse ja lihtsa kasutamise. See salongide poolt soovitatud juhe lihtsustab Philips ProCare'i automaatse koolutaja kasutamist kõigis oludes ja annab teile piisavalt ruumi soovitud välimuse saavutamiseks.

 • 3 reguleeritavat koolutamise suunda

  3 reguleeritavat koolutamise suunda

  3 reguleeritavat koolutamise suunda (vasak, parem ja automaatne) võimaldavad koolutamisele loomingulisemalt läheneda. Lokid suunaga paremale, lokid suunaga vasakule – saate kummaski suunas teha täielikult sümmeetrilisi lokke – või siis automaatsed lokid, kus kasutatakse loomuliku tulemuse saavutamiseks lokke suunaga paremale ja vasakule.

 • Lihtne koolutada, isegi kuklapiirkonnas

  Philips ProCare'i automaatsel koolutajal on ergonoomiline ja tundlik disain, mis võimaldab lihtsasti luua püsivalt sarnaseid lokke igal pool, isegi kuklapiirkonnas.

 • Kuumakindel stiliseerimine

  Meie uus, täiustatud kamber välistab stiliseerimise ajal igasuguse põletuse. Erinevalt traditsioonilistest koolutajatest ei kõrveta te kunagi oma sõrmi, kuna meie nutikas konstruktsioon suunab kuumuse ainult töödeldavatele juustele.

Vaata kõiki spetsifikatsioone

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda