1
Tooted

Saage just sellist tuge, mida vajate
Otsite oma tootele konkreetset lahendust?

Philips SpeedPro Max tolmuimeja näitab veakoodi

Kui soovite teada, mida teie Philips SpeedPro Max juhtmevaba tolmuimeja veakoodid tähendavad, lugege allolevaid selgitusi.

E4 veakood (või h3)

E4 veakood (võib paista h3-na, kui vaatate tagurpidi) tähendab, et Philips SpeedPro Max juhtmeta tolmuimeja pöörlev hari on blokeeritud.

Probleemi lahendamiseks lülitage juhtmeta tolmuimeja välja, kontrollige pöörlevat harja ja eemaldage selles olevad takistused, nagu juuksed, ebemed, mustus või tolm.
 
Philips SpeedPro Max tolmuimeja E4 veakood

E6 veakood (või 93)

E6 veakood (võib paista 93-na, kui vaatate tagurpidi) tähendab, et Philips SpeedPro Max juhtmeta tolmuimeja adapter ei edasta voolu.

Probleemi lahendamiseks kontrollige, kas juhtmeta tolmuimeja adapter on korralikult vooluvõrku ühendatud ja laadimisketas (magnet) on õigesti kinnitatud. Kui seade ei hakka ikka tööle, võtke meiega ühendust.
 
Philips SpeedPro Max tolmuimeja E6 veakood

E7 veakood (või L3)

E7 veakood (võib paista L3-na, kui vaatate tagurpidi) tähendab, et kasutate vale adapterit. Palun kasutage ainult õiget adapterit, mis oli teie juhtmeta tolmuimejaga kaasas. Kui õige adapter ei tööta, võtke meiega ühendust.
 
Philips SpeedPro Max tolmuimeja E7 veakood

SE veakood (või 35)

SE veakood (võib paista 35-na, kui vaatate tagurpidi) tähendab, et Philips SpeedPro Max tolmuimeja ei saa töötada ega ennast laadida, kuna keskkonna temperatuur on liiga madal, liiga kõrge või on tekkinud mehaaniline probleem.

Kui ruumi temperatuur on liiga kõrge (üle 40 kraadi Celsiuse järgi või 104 kraadi Fahrenheiti järgi) või liiga madal (alla 5 kraadi Celsiuse järgi või 41 kraadi Fahrenheiti järgi), ühendage seade laadijast lahti ja viige Philips SpeedPro Max juhtmeta tolmuimeja ruumi, mille temperatuur on umbes 20 kraadi Celsiuse järgi või 68 kraadi Fahrenheiti järgi.

Kas need sammud ei lahendanud probleemi? Võtke ühendust, kui vajate veel abi.
 
Philips SpeedPro Max tolmuimeja SE veakood

Muud küsimused

Toote kasutamine ja tulemused (1)
Võimsus / Laadimine / Aku kasutusiga (1)