Mida see tähendab?

 

Tehes sellesse kasti linnukese annate nõusoleku, et Philips Groupi üksused võivad teiega e-posti või telefoni teel ühendust võtta (vastavalt sellele, milliseid kontaktandmeid käesolevas ankeedis jagate), et edastada teile teavet Philipsi toodete, teenuste, ürituste ja pakkumiste kohta, sealhulgas turundus- ja reklaamiinfot, mis on teie tegevusi ja eelistusi, sealhulgas käesolevas ankeedis väljendatud ootusi arvestades teie jaoks asjakohased.

 

Turundus- ja/või reklaamiinfot ei edastata teile muude digitaalsete ega traditsiooniliste kanalite kaudu, nagu mobiilirakendused ja sotsiaalmeedia portaalid, enne, kui olete andnud iga sellise suhtluskanali osas oma eraldiseisva nõusoleku.

 

Selleks, et kohandada oma kommunikatsiooni vastavalt teie ankeedis märgitud ootustele, eelistustele ja tegevustele, ja et pakkuda asjakohasemat ja individuaalsemat kogemust, võime analüüsida või kombineerida teie isikuandmeid.

 

Need andmed võivad endas hõlmata järgmist:

 

Andmed, mida meile esitate

 

Andmed, mida soovite meiega jagada, näiteks teie nimi, e-posti aadress, ettevõtte aadress, ametikoht, organisatsioon, teie ostuhuvid, riik, telefoninumber ja/või sotsiaalmeedia profiil.

 

Andmed, mis saame teie interaktsioonidest Philipsiga

 

Andmed teie interaktsioonide kohta, nagu osalemine üritustel ja Philipsi digitaalsete kanalite kasutamine, kaasa arvatud veebilehed, e-kirjad, sotsiaalmeedia portaalid ja rakendused. Need andmed võivad sisaldada teie IP-aadressi, küpsiste kaudu kogutud andmeid, infot teie huvist toodete vastu, teie valitud kommunikatsioonikanalite kohta, detaile asukohtade,veebilehtede ja ürituste kohta, millel olete osalenud ja/või teie kaasatuse määrasid. Te saate oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta ning loobuda uudiskirjadest vajutades mistahes teile saadetud reklaamteates lingile „uudiskirjast loobumine“ või võttes ühendust meiega Philipsi privaatsusteate lehe kaudu (https://www.philips.ee/a-w/privaatsusteade.html).

 

Rohkem teavet saate, kui külastate Philipsi privaatsusteate lehekülge, Philipsi küpsiste poliitika lehekülge ja Kasutustingimuste lehekülge

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Our site can best be viewed with the latest version of Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox.

This webpage content is intended for Healthcare Professionals Only, not for general public
Please select the checkbox

Note:

The information on this website is intended for healthcare professionals.