1
Teler

Philips Ambilight TV

Teler, mille pilt on suurem, kui selle ekraan

Täiuslik ümbritsev valgus

 

Philipsi Ambilight annab teie telerile ühe mõõtme juurde. Saates valgust kiirtena välja teleri külgedelt tagaseinale, viiakse tegevus ekraanist väjapoole ja teie tuba täitub täiusliku taustvalgusega. Kasutades nutikaid LED-valgusteid on teie ruumis kõik ekraanil toimuv tunda reaalajas. Te justkui oleksite koos kuulsate näitlejatega täpselt sealsamas.

Philips TV Ambilighti funktsioone tutvustav klipp

Lisateave Ambilighti kohta

Philips TV Ambilightplayer

Ambilightiga tootevalik

Kahekülgne Ambilight

 

Tänu Ambilightile kahel küljel sobivad need mudelid ideaalselt väikestesse ja keskmise suurusega ruumidesse.

Kolmekülgne Ambilight

 

Tänu Ambilightile üleval, vasakul ja paremal, sobivad need mudelid ideaalselt suurematesse ruumidesse, kus teler paigaldatakse oma alusele.

Neljakülgne Ambilight

 

Tänu Ambilightile kõigil neljal küljel sobivad need mudelid ideaalselt suurematesse ruumidesse, kus teler paigaldatakse kas alusele või kinnitatakse seinale.

Ambilight, mis jälgib teie meeleolu

Philips TV Ambilighti klassikaline režiim

Klassikaline Ambilight

 

Philipsi Ambilighti klassikaline režiim järgib täpselt teler ekraanil kuvatavat sisu ja peegeldab selle reaalajas teleri taga olevale seinale. Lihtsalt valige endale sobiv režiim ja oletegi valmis.

Philips TV Ambilighti muusikarežiim

Ambilighti muusikarežiim

 

Ambilighti muusikarežiim järgib täpselt Philipsi teleris mängitava muusika dünaamikat ja reageerib sellele. Tehke valik erinevate värvikate seadistuste vahel või valige lihtsalt esimene ettejuhtuv peorežiim.

Philips TV Ambilighti muusikarežiim

Ambilighti mängurežiim

 

Ambilighti mängurežiimi abil muutub tuba osaks teie mängumaailmast, täitudes rikkalike ja säravate värvidega, mis ühilduvad dünaamiliselt ekraanil toimuvaga. Nautige nüüd veelgi kaasahaaravamat mängukogemust.

Ambilight TV-le meeldib Hue

 

Nautige Ambilighti ilu ja elegantsust kõikjal oma kodus. Philipsi hue lambid on täiendavad lambipirnid, mida on võimalik juhtmevabalt oma Ambilightiga teleriga ühendada. Lihtsalt ühendage lambid oma teleriga ja nautige Ambilighti kõikjal.

Philips TV Ambilight & hue