1
Tooted

Philipsi täisautomaatsed espressomasinad

*Soovituslik jaemüügi hind
**Näidatud spetsifikatsioonid ei kehti iga tootevaliku kõigile toodetele.

Automaatne kohvimasin Philips

Philipsi 4000 series

täisautomaatsed espressomasinad

 

Soovite klassikalist hommikukohvi või ehk hoopis kanget espressot? Ainulaadne CoffeeSwitch võimaldab hoovaliigutusega valida espresso ja klassikalise filtrikohvi vahel, mis mõlemad valmistatakse värsketest ubadest.

 

 

Lisateave

Tutvuge Philipsi kohvimasinate ainulaadsete funktsioonidega

Philipsi kohvimasin ja kohvitass

Piimakohvid

 

Philips pakub ülikreemja cappuccino või latte macchiato valmistamiseks kolme võimalust. Võite panna piimavahustaja (pannarello) piima sisse ja selle abil piima vahtu lüüa. Või kasutada automaatset piimavahustajat, mis tõmbab piima piimapakist vooliku abil välja ja vahustab seda automaatselt. Ja kolmas võimalus - võite piima vahustada masinasse sisse-ehitatud piimanõus, mida on võimalik masinast välja võtta ning täiendava hügieenilisuse ja mugavuse huvides külmkapis hoida.

 

Automaatsed espressomasinad piimanõuga

Espresso automaat

CoffeeSwitch

 

Tõmmake hoovast, et valida valmistatav kohv – värskelt jahvatatud ubadest ja iga meeleolu või hetke tarbeks: kange espesso hommikul või aromaatne filtrikohv õhtul. See ainulaadne funktsioon on omane üksnes Philipsi kohvimasinatele.

 

Automaatsed espressomasinad CoffeeSwitch'iga

Kohviaparaat

Kohandage kohv oma eelistustele Philipsi kohvimasinaga

 

Valmistage täiuslik tass filtrikohvi täpselt oma eelistuste järgi - ühe nupuvajutusega. See uuenduslik funktsioon võimaldab teil valida temperatuuri, joogi pikkust (seda, kui palju vett kasutatakse) ja kangust (kui palju kohviube jahvatatakse). Ja mis veel - mälufunktsioon jätab kohvikoguse järgmise korra tarbeks meelde.

 

Kõik automaatsed espressomasinad

Taustapilt - kohvioad

100%-liselt keraamiline kohviveski

 

Unustage kõrbenud kohvi maitse tänu meie vastupidavale 100%-liselt keraamilisele kohviveskile. 5 eri seadistust alates peenest jahvatusest täidlaste espressode jaoks ning lõpetades jämedama jahvatusega mahedama maitsega kohvijookide tarbeks. Keraamiline materjal tagab võrreldes metallist kohviveskiga ka stabiilsema tulemuse pikemaks ajaks.

 

Kõik automaatsed espressomasinad

Philipsi kohvimasin masinpesu

Lihtne hooldus

 

Tänu Saeco tehnoloogiale tuleb meie üliautomaatse espressomasina eemaldatav kohvivalmistusliides masinast välja ühe nupuvajutusega - et seda oleks lihtne puhastada ja hooldada ning et oleks tagatud veelgi suurem hügieenilisus. Saeco kuulub Philipsi perekonda alates 2009. aastast.

 

Kõik automaatsed espressomasinad

Teave

Philipsi kohvimasinad

 

50 aasta pikkune panus kohvikultuuri ja asjadundlikkus - Philipsi kohvimasinad on loodud nende jaoks, kes hindavad elus kõrget kvaliteeti ja seda võimalikult vähese vaevaga. Kõigi Philipsi masinate ainulaadne kohvivalmistamissüsteem tagab teie espressole või filtrikohvile ülimalt rikkaliku maitse ja aroomi. Tänu piima vahustamise erinevatele võimalustele saate värsket piima otse külmkapist võetuna vahustada, et valmistada kreemjat cappuccinot või latte macchiatot - iga meeleolu või hetke tarbeks.

 

Philipsi panusest kohviajalukku

Millega saame teid aidata?

Tiiseri pilt

Tarvikud ja hooldus

 

Tutvuge meie uuenduslike tarvikutega ja uurige välja, kuidas oma masina eest hoolitseda.

 

Lugege lisa

Tiiseri pilt

Kas vajate abi?

 

Otsige kasutusjuhendeid ja KKK-sid oma toodete kohta.

 

Otsige siin

Tiiseri pilt

Registreerige oma kohvimasin

 

Registreerige oma kohvimasin täna ja saadame teile uudiseid, nõuandeid ja nippe, retsepte ning eksklusiivseid pakkumisi!

 

Registreerige kohe

Avastage meie teised kohvimasinate kategooriad

Saeco täisautomaatsed espressomasinad

Saeco käsitsi juhitavad espressomasinad

SENSEO® kohvipadjamasin

Philipsi filterkohvimasinad