1
Teler

Philipsi teleri heli

Vaadake, kui kaunis võib heli välja näha.

Kaasahaarav heli teie kodus

 

Kuigi meie Teler muutuvad järjest minimalistlikumaks, tagame heli jätkuva jõulisuse. Nii, et kui kuulate uut lugu, vaatate filmi või mängite põnevat mängu, saate nautida dünaamilist ja rikkalikku heli.

Philipsi teleri heli mitme rõnga tehnoloogia

Mitme rõnga tehnoloogia

 

Meie nutikas mitme rõnga tehnoloogia võimaldab kõlaril maksimaalselt liikuda, tagades täielikuma, selgema ja tugevama bassiga heli, mis tundub meie telerite kaunilt õhukest profiili vaadates uskumatu.

Philipsi telerite loomulik heli

Loomulik heli

 

Paigutades kõlarid nähtavale kohale, jõuab iga helilaine otse teie kõrva ilma, et miski selle teele ette satuks. Nii saate nautida kõne selgust ja teravamaid, loomulikumaid toone. Mõistate - vähem on rohkem!

Nähtav heli

 

Väikeste mõõtmete juures muljetavaldavat heli tekitavad ettesuunatud kõlarid edastavad muljetavaldavalt selgeid kõnetoone. Rääkimata sellest, et need näevad ka väga kenad välja.

Spotify Connect

 

Teie Smart TV kõlarid on loodud suurepärase heli tekitamiseks. Kasutagem siis seda võimalust. Spotify Connecti abil saate lihtsalt vajutada Spotify rakenduse esitusnupule ja teie lemmiklood hakkavad kostma telerist.