Tagasi
×

Philips ja xcor teevad koostööd

Üheskoos avame kosmosereiside võimaluse igaühele

Philipsis usume kirglikult innovatsiooni jõusse. Meie oma innovatsiooni tooted on parandanud inimeste elusid erinevatel viisidel juba üle sajandi. Valgustitest koduseadmeteni, heliseadmetest pardliteni ja kehahooldusvahenditest tipptehnoloogiliste meditsiiniseadmeteni - iga uus Philipsi leiutis on sündinud tänu innovatsioonile.
 

Julgus unistada
Seepärast imetleme väga teisi inimesi, kes julgevad unistada, luua ja olla uuenduslikud. Inimesi, nagu visionäärid California ettevõttes XCOR Space Expeditions, kes viimistlevad kosmosesõidukit, mis viib teid sellelt planeedilt eemale, kuni 100 km kõrgusele kosmosesse. XCORi meeskonna eesmärk on muuta kosmosereisid kättesaadavaks kõigile, mitte vaid tippastronautidele. Nende püüdlus on pakkuda hämmastavat kogemust kõige futuristlikumas võimalikus sõidukis. Tähistamaks uuendusliku mõtlemise imesid, otsustasime teha XCORiga koostööd ja pakkuda teile võimalust osaleda selle hämmastava uue kosmoseajastu esmalennul. Kas sooviksite minna katselennule?

Tere tulemust kosmosesse
Partnerlus Philipsi ja XCOR Space Expeditionsi vahel võimaldab meil mõnele väga õnnelikule inimesele pakkuda kosmoselennu võimalust. Üks neist võite olla teie. Räägime sellest varsti lähemalt. Vihjeks: see hõlmab tõenäoliselt teie uuenduslikkuse demonstreerimist meile ja teistele maa elanikele.

MoonShaverist Philipsi pardliseeriani 9000
Senikaua saate Philipsi ja kosmose seost avastada siinsamas maa peal. Kas teadsite, et Philipsi enda uuenduste seas on MoonShaver, mida tutvustati, kui esimene inimene astus kuule? Loomulikult oli see peaaegu 50 aastat tagasi, kuid põhines meie leiutatud pöörleval raseerimissüsteemil, millest on tänaseks saanud planeedi populaarseim raseerimissüsteem.*

Loomulikult ei tähenda see, et me poleks seda veelgi pidevalt täiendanud. Vaadake meie praegu värskeimat uuendust, täiustatud Philips S9000. Tänu mitmele uuenduslikule tehnoloogiale raseerib see nahalähedasemalt ja mugavamalt kui kunagi varem. Ja tagamaks tõeliselt ebamaist sooritusvõimet, katsetasime seda juba nullgravitatsiooni juures. Soovite teada rohkem meie maaväliste tegevuste kohta? Liituge missiooniga.

*Müüginumbrite põhjal