1
Vietturis

Hingake kodus puhtamat õhku 

  Philips Airi lahendustega                    

philips-air-video-pöial

Mis on puhas õhk ja kuidas see minu perekonda mõjutab?

 

Kodu on koht, kus tunneme end turvaliselt ja kaitstult. Kuid tegelikkuses on kodune õhk tihti välisõhuga võrreldes 2–5 korda rohkem saastunud. Igapäevaste tegevuste, näiteks toiduvalmistamise, koristamise ja lemmikloomadega mängimise käigus eraldub õhku allergeene ja õhusaasteaineid.

 

 

Meie kodune õhk mõjutab meie tervist, kuna teeme päevas 24 000 hingetõmmet. Parema kvaliteediga õhk aitab ennetada allergiaid, astmat ja hingamisteede probleeme või nende kulgu leevendada, aidates meil kõigil kergemalt hingata.

Lugege täpsemaltLugege vähem
kuidas-see-mõjutab

Philipsi õhukvaliteedi lahendused puhtama õhu saavutamiseks kodus

 

Philipsi õhukvaliteedi lahendused nagu õhupuhastajad ja -niisutajad eemaldavad õhust osakesi, allergeene, ohtlikke gaase, baktereid ja viiruseid ning tagavad optimaalse õhuniiskuse taseme. Eemaldatakse osakesi nagu õietolm, lemmikloomade karvad ja hallitusseened, aga ka ohtlikke gaase (näiteks lenduvaid orgaanilisi ühendeid) ja lõhnu.

Miks Philipsi õhukvaliteedi lahendused?

Õige lahendus teie koju

Õhupuhastid
 
 

Philipsi õhupuhastid eemaldavad viirused, bakterid ja allergeenid ning leevendavad allergia sümptomeid, tagades kergema hingamise ja rahuliku une.

Õhuniisutid
 
 

Kas kuiv õhk teie kodus ärritab nahka, nina ja kurku? NanoCloud tehnoloogiaga Philipsi õhuniisutitega tagate optimaalse niiskustaseme.

Kaks-ühes õhupuhastid ja õhuniisutid
 

Kas olete mures õhukvaliteedi pärast oma kodus? Vabanege allergeenidest ja parandage õhuniiskust tänu kaks-ühes seadmetele.

Mugavus tagatud


Philips Airi lahendused annavad optimaalse jõudluse tagamiseks teada, millal on aeg filtrit vahetada.