1
Vietturis

Hingake kodus puhtamat õhku 

  Philips Airi lahendustega                    

philips-air-video-pöial

Mis on puhas õhk ja kuidas see minu perekonda mõjutab?

 

Kodu on koht, kus tunneme end turvaliselt ja kaitstult. Kuid tegelikkuses on kodune õhk tihti välisõhuga võrreldes 2–5 korda rohkem saastunud. Igapäevaste tegevuste, näiteks toiduvalmistamise, koristamise ja lemmikloomadega mängimise käigus eraldub õhku allergeene ja õhusaasteaineid.

 

 

Meie kodune õhk mõjutab meie tervist, kuna teeme päevas 24 000 hingetõmmet. Parema kvaliteediga õhk aitab ennetada allergiaid, astmat ja hingamisteede probleeme või nende kulgu leevendada, aidates meil kõigil kergemalt hingata.

Lugege täpsemaltLugege vähem
kuidas-see-mõjutab

Philipsi õhukvaliteedi lahendused puhtama õhu saavutamiseks kodus

 

Philipsi õhukvaliteedi lahendused nagu õhupuhastajad ja -niisutajad eemaldavad õhust osakesi, allergeene, ohtlikke gaase, baktereid ja viiruseid ning tagavad optimaalse õhuniiskuse taseme. Eemaldatakse osakesi nagu õietolm, lemmikloomade karvad ja hallitusseened, aga ka ohtlikke gaase (näiteks lenduvaid orgaanilisi ühendeid) ja lõhnu.

On aeg rääkida viirustest

Mis need on, kuidas need levivad ja kuidas Philipsi õhupuhastaja saab aidata?

 

Nohu, gripp, tuulerõuged, COVID-19 – kui mõtleme tuntud nakkustele või haigustele, siis on nende taga sageli viirus.

 

Oleme koostanud selle käepärase juhendi, et aidata teil mõista teid ümbritsevat õhku, selles sisalduvate viiruste tüüpe ja seda, kuidas viirustega oma kodus hakkama saada.

Miks Philipsi õhukvaliteedi lahendused?

Õige lahendus teie koju

Õhupuhastajad
 
 

Philipsi õhupuhastajad eemaldavad viirused, bakterid ja allergeenid ning leevendavad allergia sümptomeid, tagades kergema hingamise ja rahuliku une.

Õhuniisutajad
 
 

Kas kuiv õhk teie kodus ärritab nahka, nina ja kurku? NanoCloud tehnoloogiaga Philipsi õhuniisutajatega tagate optimaalse niiskustaseme.

Kaks-ühes õhupuhastajad ja õhuniisutajad
 

Kas olete mures õhukvaliteedi pärast oma kodus? Vabanege allergeenidest ja parandage õhuniiskust tänu kaks-ühes seadmetele.

Mugavus tagatud


Philips Airi lahendused annavad optimaalse jõudluse tagamiseks teada, millal on aeg filtrit vahetada.

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.