Philips Azur 8000 aurutriikrauad

Täiuslikud triikimistulemused hetkega

Triikige kiiresti ja efektiivselt uue Philips Azur 8000 aurutriikrauaga!

DST8050/20

Philips Azur 8000 aurutriikrauad

3000 V võimsus efektiivseks triikimiseks

260 g auruvoog eemaldab ka väga tugevad kortsud

85 g/min pidev aur parimateks tulemusteks

Põlemisoht puudub tänu OptimalTEMP tehnoloogiale

Philips Azur 8000 aurutriikrauad

Euromonitor International Limited, nagu on määratletud triikraudade kategoorias; müük mahu järgi, andmed 2022. aasta kohta.

Euromonitor International Limited, nagu on määratletud triikraudade kategoorias; müük mahu järgi, andmed 2022. aasta kohta.

Tugev auruvoog tänu nutikale süsteemile

3000W töövõimsus tagab kiire kuumenemise ja efektiivse töö. Enam ei pea te kaua ootama, et triikraud kasutamiseks valmis oleks - Philips Azur 8000 on triikimiseks valmis hetkega. Triikige kohe, mida vaja.

260g võimas auruvoog ka kõige karmimate kortsude eemaldamiseks

 

Võimas aur on ideaalne raskesti triigitavate kohtade kiireks ja kergeks silumiseks. See on eriti kasulik näiteks teksade või muu paksema kanga puhul.

Tugev aur vertikaalseks triikimiseks

 

Olge valmis kiiresti kodunt lahkuma. Triikige riidepuule riputatud kleiti või särki, ilma, et peaksite triikimislaua välja võtma. Vertikaalne auruvoog võimaldab siluda ja värskendada ka kardinaid.

Nutikas automaatne aurutöötlus

 

Tänu uuele liikumisanduri tehnoloogiale reguleerib triikraud auruvoogu vastavalt triikrauaga tehtavatele liigutustele. See muudab triikimisprotsessi veelgi kiiremaks.

OptimalTEMP tehnoloogia

 

Tänu OptimalTEMP tehnoloogiale on kangatele põletusjälgede tekkimine välistatud. Nüüd ei pea te enam millegi pärast muretsema.

Kauakestev maksimaalne jõudlus

 

Tänu Quick Calc Release funktsioonile säilitab triikraud oma maksimaalse jõudluse kauem. Saate hõlpsasti eemaldada katlakivi ning seade püsib aastaid heas seisukorras.

350 ml veepaak tähendab rohkem triikimist ühe korraga

 

Tänu sellele, et paaki ei ole vaja nii sageli uuesti täita, lõpetate töö kiiremini ja silute korraga rohkem kangaid.

Vaadake Philips Azur 8000 aurutriikrauda töötamas

Avastage Philips Azur 8000 uued triikrauad!

Vaadake, kuidas teised kasutajad Philipsi aurutriikraudu hindavad!

Kas olete valmis ostma Philipsi aurutriikraua?

Philips Azur 8000 aurutriikrauad

Meie uus Philips Azur 8000 tagab täiusliku triikimise. Tänu võimsale 260 g auruvoolule saab see kiiresti hakkama ka kõige karmimate kortsudega. 3000W võimsusega kuumeneb see kiiresti ja võimas pidev auruvool tagab täiuslikud triikimistulemused.

Korduma kippuvad küsimused

Kas Philips Azur 8000 triikraud on ohutu igat tüüpi kangastele?

Jah, Philips Azur 8000 triikraud on ohutu igat tüüpi triigitavatele kangastele. Riiete põlemise ja kahjustamise ohtu ei ole.

Millist vett tuleks Philips Azur 8000 triikrauas kasutada?

Õiget tüüpi vee kasutamine aitab pikendada triikraua eluiga.

 

Seadet saab täita kraaniveega. Kui aga elate kareda veega piirkonnas, võib katlakivi kiiresti koguneda. Sellisel juhul proovige kasutada destilleeritud või demineraliseeritud vett (50% demineraliseeritud vett segatuna kraaniveega). 

 

Ärge kasutage lõhnastatud vett, äädikat, tärklist, katlakivieemaldusvahendit, triikimist hõlbustavaid vahendeid, keemiliselt katlakivist puhastatud vett ega muid kemikaale. Nende kasutamine võib olla ohtlik ja need võivad tekitada veepritsmeid, pruune plekke või kahjustada teie Philipsi triikrauda.

Kas Philips Azur 8000 tald on ohutu kõikidele riietele?

Ärge muretsege oma riiete kahjustamise pärast, soojendusega tald on spetsiaalselt loodud selleks, et teie riided ei põleks ega säraks. Ülimalt sile SteamGlide Elite tallaplaat libiseb üle kortsude vaevata, kuid õrnalt. See on vastupidav, kriimustuskindel ja kergesti puhastatav.

Mis on OptimalTEMP tehnoloogia?

OptimalTEMP tehnoloogia väldib põlemisohtu. Taldküte soojeneb optimaalse temperatuurini, mis on ohutu kõikidele kangastele ja hoiab ära märjad kohad. Kuumutatud tallaplaat aitab kangast siluda horisontaalselt ja vertikaalselt triikimisel ning annab tänu eralduvale aurule veelgi paremaid tulemusi.

Otsite muud triikimislahendust?

Võrrelge ja valige enda jaoks parim triikimislahendus!

Telli meie uudiskiri

* Selle välja täitmine on nõutud

Eksklusiivsed kampaaniad ja kupongid

Tooteesitlused

Nõuanded ja nipid

*

* Soovin saada minu eelistustel ja käitumisel põhinevaid reklaamteateid Philipsi toodete, teenuste, ürituste ja kampaaniate kohta. Ma saan tellimusest igal ajal hõlpsasti loobuda!

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.