Senseo logo

SENSEO® padjakohvimasinad

Senseo_padjakohvimasin

Senseo Select CSA250/10

Kohvipadjakestega kohvimasin

 

Nautige suurepärast SENSEO® kohvi, hoolitsedes kogu planeedi eest. Intuitiivne liugur Intensity Plus võimaldab lüliti liigutamisega maitsta kolme maitsvat hästi tasakaalustatud maitset. Mälufunktsiooniga saate retsepti oma maitse järgi seadistada.

 

Lisateave

Senseo® kohvimasin

SENSEO® Quadrante HD7865/60

Kahjuks pole see toode enam saadaval

SENSEO® Quadrante kohvipadjakestega kohvimasin

 

Uus SENSEO® Quadrante kohvimasin tagab tänu SENSEO® võimendustehnoloogiale maksimaalse maitsega kohvi. 45 aroomiotsakut pihustavad kuuma vee ühtlaselt kogu kohvipadjakesele, puudutades kõiki 50 kohviuba ühekorraga.

Senseo® maitsetäiustus võtab teie kohvipadjakesest viimast.

 

Lisateave

Tutvuge meie padjakohvimasinate ainulaadsete funktsioonidega

Kohvi kruus ja kiri kohvimasinad kaubamärk nr 1 Euroopas

Euroopa kohvimasinate kaubamärk nr 1

 

2015. aastal Londonis tegutseva turu-uuringute firma Euromonitor International poolt läbiviidud turu-uuringu kohaselt on SENSEO® Euroopa kohvimasinate kaubamärk nr 1.

 

Vaata kõiki SENSEO® kohvipadjakestega kohvimasinaid

SENSEO® Latte Duo kohvipadjamasin lähivaates

Cappuccino ja rohkemgi veel

 

SENSEO® Latte Duo kohvipadjakestega kohvimasinatel on 2 erinevat võimalust hõrgutava cappuccino, café latte või jääkohvi valmistamiseks - värsket piima kasutades. Lihtsalt pistke piimavoolik oma piimapakki, et suunata vaht sealt otse tassi, kasutades SENSEO® sisse-ehitatud ülimoodsat vahustamissüsteemi. Või muutke oma SENSEO® kohvipadjakestega kohvimasin cappuccino-masinaks, lihtsalt lisades sellele SENSEO® Milk Twister piimavahustaja. Milk Twister vahustab teie piima ideaaltemperatuuril ja -kiirusel. Mõlemat on varasemast lihtsam puhastada.

 

Vaata SENSEO® masinaid, mis valmistavad cappuccinot

SENSEO® kanguse valimine

Kanguse valimine

 

Kange lühike või mahe lühike kohv? See sõltub teist! See SENSEO® kohvipadjakestega masinate funktsioon võimaldab teil oma kohvi kangust ja intensiivsust kohandada, valides selle, kui palju vett ühe padjakese kohta kasutatakse.

 

Vaata SENSEO® masinaid, millel on kanguse valimise nupp

Kohvimasinad ja kohvipadjad Senseo®

Suur valik masinaid, segusid ja maitseid

 

Tehke valik meie suurest SENSEO® kohvipadjakestega masinate valikust, et leida endale sobiv disain. Seejärel tutvuge meie kohvipadjakeste segude ja maitsete hõrgutava valikuga, et leida oma lemmik. Igas kohvipadjakeses on 50 kohviuba.

 

Vaata kõiki SENSEO® kohvimasinaid

Padjakohvimasinad SENSEO®

Põhjalik katsetamine

 

Philips viib igal aastal oma SENSEO® kohvipadjakestega kohvimasinate arendusjärgus läbi tuhandeid katseid. Pärast mudelite heakskiitmist, lähevad need tootmisse - ja siis viiakse läbi veelgi rohkem katseid. See tagab, et teie ühe tassi kohvimasin valmistab teile alati maitsvat SENSEO® kohvi hõrgutava crema kihiga - üks tass teise järel.  

 

Vaata kõiki SENSEO® kohvimasinaid

SENSEO® padjakohvimasinad

 

SENSEO® kohvipadjamasinad valmistavad suurepärast kohvi ühe nupuvajutusega. Meie SENSEO® ühe tassi kohvipadjamasin on väga erineva disaini, kuju ja värviga, et leiaksite oma stiilile sobiva. Samal ajal tagab meie luksuslik maitsete ja segude valik teile iga päev uued meeltega kogetavad seiklused - sh cappuccino, café latte või jääkohvijoogid, mille valmistamisel kasutatakse meie sisse-ehitatud piimanõud, piimavoolikut või Milk Twister piimavahustajat. SENSEO® on loodust säästev valik. Meie kohvipadjakesed, millest igaühes on 50 kohviuba - sisaldavad parima kvaliteediga UTZ-sertifikaadiga kohvi. Ja meie kohvipadjakestega kohvimasinad on valmistatud ringlussevõetud plastist ning meie kohvifiltrid ja pakendid on samuti valmistatud ringlusse võetud materjalidest.

 

Rohkem teavet SENSEO® padjakohvimasinate kohta

Millega saame teid aidata?

Avastage meie teised kohvimasinate kategooriad

Saeco täisautomaatsed espressomasinad 

 

Lugege lisa

Philipsi täisautomaatsed espressomasinad  

 

Lugege lisa

Philipsi filterkohvimasinad

 

Lugege lisa

SENSEO padjakohvimasinad

 

Lugege lisa

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.