Muud komplekti tarvikud
- Toitekaabel
- FM antenn
- Audiokaabel
DTM9030/10
Kõrgustesse kanduv juhtmeta kaunis heli
Laske Philips Fidelio Sound Tower kõlarite kvaliteetsel helil end muusikasse haarata. Voogedastage muusikat juhtmevabalt Bluetooth® aptX ja AAC abil. Mängige Philips DualDockiga muusikat oma CD-delt või iPodist või iPhone'ist. Tervet ruumi täitev heli vaid kahe kõlariga.
Vaadake kõiki eeliseidKahjuks pole see toode enam saadaval
Kui vastate meditsiiniseadmete käibemaksu vabastuse tingimustele, siis kasutage seda selle tootega. Käibemaks arvatakse maha ülal kuvatud hinnast. Lisateavet leiate oma ostukorvist.
RMS tähendab ruutkeskmist, helivõimsust või täpsemalt helivõimendist kõlarisse edastatavat elektrivõimsust, mida väljendatakse vattides. Kõlarisse edastatav elektrivool ja kõlari tundlikkus määrab tekitatava heli võimsuse. Võimendi võimsust piirab elektrienergia, mida võimendi võimendada saab, ja kõlareid elektrienergia, mida need helienergiaks teisendada saavad, moonutamata samas helisignaali. Mida suurem on võimsus vattides, seda suurema võimsusega on kõlarist esitatav heli.
USB Directi režiimis ühendage oma USB-seade Philipsi seadme USB-porti ja saategi digitaalset muusikat oma Philipsi seadmelt esitada.
MP3 Linki ühenduvusega saate esitada MP3-faile otse kaasaskantavatest meediaseadmetest. Lisaks võimalusele nautida lemmikmuusikat helisüsteemi suurepärase helikvaliteediga on MP3 Link ka äärmiselt mugav, sest selle kasutamiseks peate vaid ühendama kaasaskantava MP3-mängija helisüsteemiga.
Apple'i Lightning-ühenduse ja 30-viiguga seadmete ühendamiseks mõeldud sileda kujundusega DualDock hüppab vajadusel välja, paljastades ühendusliitmikud ja toimides iPhone'i/iPodi alusena.
Fidelio Sound Tower kõlarid on põrandale paigaldatavad kõlarid, mis pakuvad optimaalset helitugevust, luues rikkaliku ja puhta heli. Neis on kombineeritud traditsiooniliste kahesuunaliste kõlarite täpsed kesksagedused ja võimendatud bassihelid, et toetada helispektri madalamaid toone, tehes neist ideaalse valiku tipptasemel heliedastuseks.
Helitihendustehnoloogiaga saab suuri muusikafaile kuni 10 korda kahandada ilma nende helikvaliteeti märkimisväärselt halvendamata. MP3 ja WMA on kaks tihendusvormingut, mida saate Philipsi meediamängijas kuulata. Laadige MP3- või WMA-vormingus muusikapalu alla volitatud veebisaitidelt või looge need ise, salvestades oma CD-d MP3- või WMA-vormingus ja siirdades need failid meediamängijasse.
Kuulake Bluetooth®-i juhtmevaba tehnoloogia ja aptX® abil muusikat oma mobiiltelefonist ja arvutist.
Sound Tower on loodud tekitama avarat, ruumi täitvat ja kaasahaaravat heli koos stiilse ja kompaktse kujundusega. Sellel on stiilne ja kaasaegne disain, mis sobib iga kodu sisekujundusega.
Heli
Kõlarid
Ühenduvus
Tuuner/Vastuvõtt/Ülekanne
Mugavus
Võimsus
Tarvikud
Mõõtmed
Heliesitus
Ühilduvus iPodiga
Ühilduvus iPhone'iga
Ühilduvus iPadiga