1
Kodukino

5.1 kodukino

  5.1 kodukino

  Võimas ruumiline heli kompaktsetest kõlaritest

  Võimendage Philipsi kodukinosüsteemi HTD3540 abil oma kodust meelelahutuskogemust! Avatud magnetitega kõlarid pakuvad võimsat 300 W ruumilist heli ja DVD-video suurendust vormingusse 1080p HDMI kaudu, et kuvada peaaegu HD-kvaliteediga kujutisi. Vaadake kõiki eeliseid

  Kahjuks pole see toode enam saadaval

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Võimas ruumiline heli kompaktsetest kõlaritest

Kodukino heli

 • Dolby Digital parima filmikogemuse pakkumiseks

  Dolby Digital parima filmikogemuse pakkumiseks

  Maailmas juhtivas digitaalse mitmekanalilise heli standardis Dolby Digital kasutatakse inimkõrva loomulikku helitajumisviisi ja seetõttu kuulete suurepärase kvaliteediga ja realistlikku ruumilist heli.

 • Esitab DVD-, VCD-, CD-plaate ja USB-seadmeid

  Esitab DVD-, VCD-, CD-plaate ja USB-seadmeid

  Võite esitada peaaegu kõiki plaadi- ja meediavorminguid: DVD-, VCD-, CD-plaate või USB-seadmeid. Nautige suurepärase ühilduvuse ülimat mugavust ja teleri või kodukino abil failide jagamise luksust.

 • DivX Ultra sertifikaat täiustatud DivX-video esituse jaoks

  DivX Ultra sertifikaat täiustatud DivX-video esituse jaoks

  DivX-vormingu toega võite nautida Internetist saadud videoid ja filme, sealhulgas ostetud populaarseid Hollywoodi filme, mugavalt oma elutoas. DivX-meediavorming on MPEG-4-põhine videotihendustehnoloogia, millega saab salvestada suuri faile, näiteks filme, treilereid ja muusikavideoid, andmekandjatele nagu CD-R/RW ja DVD-R ning esitada neid Philipsi DivX Ultra sertifikaadiga Blu-ray- või DVD-mängijas. DivX Ultra liidab ühte mugavasse failivormingusse DivX-vormingu esitamise ja suurepärased funktsioonid, näiteks integreeritud subtiitrid, mitmes keeles heli, mitu heliriba ja menüüd.

 • HDMI HD-filmide ja kvaliteetsete piltide esitamiseks

  HDMI HD-filmide ja kvaliteetsete piltide esitamiseks

  HDMI on digitaalne otseühendus, mis edastab digitaalset HD-videosignaali ja mitmekanalilist helisignaali. Analoogsignaalide teisendamise vältimise tõttu edastab see suurepärase kvaliteediga ja täielikult müravaba pilti ja heli. Nüüd saab ka tavalise lahutusvõimega filme ehtsas HD-vormingus vaadata, tuues esile rohkem üksikasju ja elutruud pilti.

 • Helisisend, et nautida muusikat iPodist/iPhone'ist/MP3-mängijast

  Helisisend, et nautida muusikat iPodist/iPhone'ist/MP3-mängijast

  Lihtne ühendamine kodukinoga võimaldab teil helisisendi abil esitada muusikat otse oma iPodist/iPhone'ist/iPadist, MP3-mängijast või sülearvutist. Ühendage heliseade helisisendi pessa, et nautida Philipsi kodukinosüsteemi suurepärast helikvaliteeti.

 • EasyLinki abil saate ühe puldiga juhtida kõiki HDMI CEC seadmeid

  EasyLinki abil saate ühe puldiga juhtida kõiki HDMI CEC seadmeid

  EasyLinki abil saate ühe puldiga juhtida mitut seadet, nt DVD-mängijaid, Blu-ray-mängijaid, SoundBari kõlareid, kodukinosid ja telereid jne. Selles kasutatakse standardset protokolli HDMI CEC, et jagada seadmete funktsioone HDMI-kaabli kaudu. Saate ühe nupuvajutusega juhtida kõiki HDMI CEC funktsiooniga seadmeid. Nüüd on esitamine ja ooterežiimile seadmine täielikult lihtsad.

 • Katteta kõlarimagnetid esitavad võimsat ruumilist heli

  Katteta kõlarimagnetid esitavad võimsat ruumilist heli
 • Võimsus 300 W RMS loob suurepärase heli filmide ja muusika jaoks

  Võimsus 300 W RMS loob suurepärase heli filmide ja muusika jaoks
Vaata kõiki spetsifikatsioone
 • DivX, DivX Certified ja nendega seotud logod on DivXNetworks, Inc.-i kaubamärgid ja neid kasutatakse litsentsi alusel.
 • Dolby ja kahekordne D-märk on ettevõtte Dolby Laboratories Inc. registreeritud kaubamärk.

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda