Philipsi kontorimonitoride  populaarseimad mudelid

LCD-ekraan PowerSensoriga

LCD-ekraan PowerSensoriga

Smart Ergo Base
IPS
Lowblue

4K Ultra HD LCD ekraan

Kumer
IPS
UltraWide värviline
Kumer UltraWide LCD ekraan

Kumer UltraWide LCD ekraan

Kumer
Freesync
UltraWide värviline

Valige sobivaim  suurus

4K UHD LCD monitor PowerSensoriga

UltraClear 4K UHD, miljard värvitooni ja IPS tehnoloogia tagavad täpseimad detailid ülioluliste tööde tegemiseks.

SoftBlue tehnoloogia

SoftBlue Technology

SoftBlue LED-tehnoloogia kasutab kahjulike siniste valguslainete vähendamiseks nutikat tehnoloogiat, ilma et see mõjutaks ekraanil esitatavaid värve või pilti. Rahvusvaheline testimisorganisatsioon TUV Rheinland on SoftBlue LED-tehnoloogia kahjuliku sinise valguse vähendamisega seoses sertifitseerinud. 

Säästvus

EPEAT


Elektroonikatoodete keskkonnamõju hindamise tööriist (EPEAT) on keskkonnategevuse tulemuslikkuse standardil IEEE 1680–2006 põhinev elektroonikatoodete keskkonnasõbralikkuse hindamise süsteem. Hetkel kasutatakse EPEATi lauaarvutite, sülearvutite ja monitoride puhul.

 

Keskkonnamõju hindamise olulisust arvestades soovivad nii ostjad kui ka tootjad määratleda keskkonnasõbraliku toote aluseks olevaid standardseid keskkonnanõudeid. EPEAT vastab mõlema osapoole vajadustele. Nende standardsete kriteeriumite alusel saavad ostjad tooteid võrrelda, samas teavad tootjad, kuidas luua keskkonnasäästlikke tooteid. EPEATi logoga varustatud tooteid peetakse keskkonnasäästlikeks ja väiksema keskkonnamõjuga toodeteks.

 

Standardi EPEAT Gold raames tagatakse Philipsi monitoride pakendamiseks kasutatava papi ja täitematerjali tasuta ringlussevõtt. Pakendimaterjalide ringlussevõtu kohta küsige teavet kohalikust teeninduskeskusest.

Ringlussevõtt


Soovime parandada inimeste elukvaliteeti mõtestatud uuenduslikkuse abil ja selleks püüame kasutada oma planeedi piiratud ressursse jätkusuutlikul viisil. See nõuab pidevat tööd meie toodete keskkonnahoidlikkuse alal. Kasutatud Philipsi monitorid ja nende pakkematerjalid võetakse ringlusse, järgides kõiki keskkonnanõudeid. Selleks teeme koostööd mitmete organisatsioonidega.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.