Tarkvara & draiverid
Tooted

Tarkvara & draiverid

Toote tarkvara regulaarne värskendamine uusimale versioonile on oluline, et nautida kõiki täiustusi, uusi omadusi, täiustatud funktsioone ja veaparandusi.

Otsing kategooria põhjal:

Kust ma leian oma toote mudelinumbri?

Mudelinumbri otsimine

Igal tootel on ainulaadne mudelinumber. Tavaliselt algab
mudelinumber tähtedega ja neile järgneb rida numbreid, nt GC6440,
37PFL7403D/10 või SA1300/02.
 

Teil on oma mudeli numbri leidmiseks erinevaid viise:

Vaata karpi

Vaadake toote sisse

Vaata toodet

Vaata kasutusjuhendit

Kuidas leida oma tootele sobiv tarkvara

  1. Kirjutage otsinguväljale oma toote mudelinumber või otsige toodet kategooriaotsingu abil. Klõpsake siia , et saada teada, kuidas leida oma toote mudelinumbrit.

  2. Kui kasutate oma toote otsimiseks otsingukasti, peaks esimene tulemus olema kasutajatoe leht. Kategooriaotsingut kasutades jõuate pärast oma toote valimist automaatselt selle toote kasutajatoe lehele.

  3. Võrrelge pakutava tarkvara versiooninumbrit juba paigaldatud tarkvara omaga ja veenduge, kas värskendus on vajalik. Näpunäide: enamiku toodete kehtiva tarkvaraversiooni leiate menüüdest. Teleritel tuleb kehtiva tarkvaraversiooni nägemiseks üldjuhul valida “Menu (Menüü)” > “Setup (Seadistus)” > “Software (Tarkvara)” > “Current software (Kehtiv tarkvara)”. Versiooni kontrollimise juhised leiate tarkvara paigaldusjuhistest (tarkvaraga samal lehel).

  4. Kui uuem versioon on saadaval, laadige palun fail alla ja salvestage see oma arvutisse.
    Märkus: tarkvaravärskendus on üldjuhul pakitud zip-faili, mille avamiseks läheb vaja eritarkvara (nt Winzip või WinRar).

  5. Lugege ja järgige tähelepanelikult paigaldusjuhiseid, et tarkvara paigaldamine õnnestuks.

FAQ