1
Tooted

Sonicare FlexCare Platinum Connected Elektriline Sonic-hambahari koos rakendusega

Personaalsed juhised, Nutikad harjamisandurid, Kolm režiimi, kolm tugevust, Kaks harjapead ja UV-puhasti HX9192/02

Veaotsing

Hambaharja ei saa Sonicare’i rakendusega ühendada.

Kui Philips Sonicare’i elektrilise hambaharja Sonicare’i rakendusega ühendamine ei õnnestu. Oleme siin, et teid aidata. Järgige vaid neid lihtsaid samme.

Play Pause

Samm-sammulised juhised

  1. Lülitage oma nutitelefonis Bluetooth sisse.
  2. Avage Philips Sonicare’i rakendus ja valige rakenduse alumises vasakus nurgas vahekaart „Hari“.
  3. Käepideme aktiveerimiseks eemaldage käepide laadijast või vajutage hambaharjal üks kord režiiminuppu. Mõlemal juhul peaksid süttima käepideme tuled. Rakendus peaks nüüd hambaharjaga automaatselt ühenduse looma.
  4. Selleks et veenduda, kas käepide on ühendatud, lülitage hambahari sisse ning seejärel peaks ekraanil kuvatama taimer, mis hakkab pöördloendama alates 2 minutist. Teine võimalus on avada ülemises vasakus nurgas asuv rakenduste menüü ja valida „Minu käepide“. Ekraanil esitatakse teade, mille kohaselt on Bluetooth kas „ühendatud“ või „ühendamata“.

Ikka ei toimi?

Kui olekuks on „ühendamata“, avage alumises vasakus nurgas asuv vahekaart „Hari“. Esitatakse veaotsing ja juhised hambaharja ühendamiseks.

Selle ja teised videot leiate siit: YouTube.

Käesoleval lehel esitatud teave kehtib järgmistele mudelitele: HX9192/02 , HX9924/17 , HX9954/57 , HX9924/47 , HX9924/27 , HX9903/03 , HX9903/13 , HX9924/07 . rohkem Vähem

Kas otsite midagi muud?

Kas vastasime teie küsimusele?

Kui ei, võtke meiega ühendust.