1

OLED+ 4K TV Bowers & Wilkinsi heli

  -{discount-percentage}%
  • KA
  • KA
  Lisateabe saamiseks laadige alla <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/65oled903_12/65oled903_12_elr_.pdf" target="_blank">Energiamärgis</a>
  Lisateabe saamiseks laadige alla Energiamärgis

  OLED+ 4K TV Bowers & Wilkinsi heli

  OLED+ 4K TV Bowers & Wilkinsi heli

  Avastage OLED+ TV, milles kasutatakse Bowers & Wilkinsi heli ja P5 pilditöötlusmootorit. Olge valmis tõetruude värvide, terava 4K UHD pildi ja kaasahaarava heli nautimiseks. Nii filmiõhtu kui ka live kontsert pakuvad suurepärast elamust. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

OLED+ 4K TV Bowers & Wilkinsi heli

Avastage OLED+ TV, milles kasutatakse Bowers & Wilkinsi heli ja P5 pilditöötlusmootorit. Olge valmis tõetruude värvide, terava 4K UHD pildi ja kaasahaarava heli nautimiseks. Nii filmiõhtu kui ka live kontsert pakuvad suurepärast elamust. Vaadake kõiki eeliseid

OLED 9 series OLED+ 4K TV Bowers & Wilkinsi heli

164 cm (65") Ambilight TV, 4500 Pildikvaliteedi indeks, HDR Perfect WCG 99%, Pildimootor P5 Perfect 65OLED903/12 Otsige saranaseid tooteid

Avastage Philips OLED 903.
Auhinnatud OLED-teler teie kodusse.

EISA 903

OLED+ 4K TV Bowers & Wilkinsi heli

koos kolmekülgse Ambilightiga

 • OLED TV. Elu on selline.

  OLED TV. Elu on selline.

  Philipsi OLED TV-ga on iga stseen uskumatult tõetruu. Üksikuid piksleid saab kontrollida või välja lülitada, saavutades sügavamad mustad toonid, erksad värvid ja hämmastava kontrasti. Isegi varjus ja väga eredas valguses olevad üksikasjad esitatakse täpselt. Pakume teile laiemat vaatenurka ja tänu Philipsi töötlusmootorile ka ilusat sujuvat liikumist.

 • Philipsi mootor P5. Täiuslikkus allikast olenemata.

  Philipsi mootor P5. Täiuslikkus allikast olenemata.

  Teise generatsiooni Philipsi P5 Perfect pildiparandusmootor koos Perfect Natural Reality’ga viib tõetruu pildi uuele tasemele. Nii kõige hämaram valgus kui ka kõige sügavamad varjud esitatakse inimsilmale sobiva täpsusega. Värvid on tõetruud. Nahatoon on loomulik. Liikumine on äärmiselt sujuv.

 • Ambilight. Olge tegevuse keskmes.

  Ambilight. Olge tegevuse keskmes.

  Philips Ambilight muudab filmid ja mängud kaasahaaravamaks. Muusikat saadavad valgusefektid. Ja teie ekraan tundub veelgi suurem, kui see tegelikult on. Teleri nurkades asuvad nutikad LED-id kuvavad ekraanil olevaid värve seinadel reaalajas. Pakume teile täiuslikult sobivat ümbritsevat valgust – ja veel ühte põhjust teleri ees olla.

 • Google Play Store ja Philipsi rakenduste galerii. On, mida nautida.

  Google Play Store ja Philipsi rakenduste galerii. On, mida nautida.

  Google Play Store ja Philipsi rakenduste galerii pakuvad rohkem kui tavalised telesaated. Nautige internetis lõputult filme, telesaateid, muusikat, rakendusi ja mänge. On, mida nautida.

 • Sisseehitatud Google Assistant. Sisu ja palju muud teie käeulatuses.

  Sisseehitatud Google Assistant. Sisu ja palju muud teie käeulatuses.

  Juhtige Philipsi Androidi telerit oma häälega. Soovite mängida mängu, vaadata Netflixi või otsida Google Play kauplusest filme või äppe? Lihtsalt öelge seda telerile. Saate juhtida ka kõiki Google Assistantiga ühilduvaid nutikaid koduseadmeid – näiteks filmiõhtu jaoks valgust hämardada ja termostaadi seadistada. Seda kõike diivanilt lahkumata.

 • Bowers & Wilkinsi heli

  Teie Philipsi OLED TV-s kasutatakse legendaarse helieksperdi Bowers & Wilkinsi heli. Eksklusiivse kujuga kõlar pakub laias dünaamilises kasutusulatuses suurepärast jõudlust. Bassiheli on rikkalik ning helidetailid laitmatud. Seda ka madala helitugevuse korral. Täiuslik pildikvaliteet ja heli tagavad suurepärase kogemuse.

 • HDR10+. Nähke rohkemat, kui režissöör näidata soovis.

  Philipsi HDR10+ teleri pildikvaliteet on veelgi kaasahaaravam ja tõetruum. Dünaamilised metaandmed võimaldavad teie teleril kohandada iga kaadri heleduse taset. Värvid paistavad tõetruud mis tahes olukorras – alates eredast taevalaotusest kuni küünlavalgusega täidetud templini. Säilinud on algupärased detailid. Laitmatu kontrastsus.

Vaata kõiki spetsifikatsioone
 • Elektrooniline saatekava ja selle tegelik vaadatavus (kuni 8 päeva) sõltub riigist ja operaatorist.
 • Pakutav Androidi rakenduste valik on riigiti erinev. Täpsema teabe saamiseks külastage oma riigi Google Play Store'i tootelehte
 • Energiatarve (kWh/aasta), põhineb 365 päeva aastas ja 4 tundi ööpäevas töötava teleri energiatarbel. Tegelik energiatarve oleneb sellest, kuidas telerit kasutatakse.
 • Teler toetab vabade kanalite DVB-vastuvõttu. Teler ei pruugi toetada teatud DVB-operaatoreid. Värske loendi leiate Philipsi klienditoe veebisaidi jaotisest KKK. Mõnede operaatorite puhul on vajalik tingimusjuurdepääs ja teenuse tellimus. Pöörduge lisateabe saamiseks oma operaatori poole.
 • Philipsi rakendus TV Remote ja sellega seotud funktsioonid sõltuvad nii teleri mudelist, operaatorist ja riigist kui ka nutiseadme mudelist ja operatsioonisüsteemist. Lisateabe saamiseks külastage veebilehte: www.philips.com/TVRemoteapp.
 • Smart TV rakenduste pakkumised sõltuvad nii teleri mudelist kui ka riigist. Lisateabe saamiseks külastage veebilehte: www.philips.com/smarttv..
 • USB kaudu salvestamine on võimalik vaid digikanalitel, salvestamine võib olla piiratud saate kopeerimiskaitsega (CI+). Võidakse kohaldada riigi ja kanali piiranguid.
 • Pliid sisaldavad ainult teleri teatud osad või komponendid, mille puhul alternatiivsed tehnoloogiad puuduvad (vastavalt RoHS-direktiivi olemasolevate erandite klauslitele).
 • Soundbari, kõlarite ja muude heliseadmete jaoks on vaja HDMI-ühendust.
 • Selle funktsionaalsus oleneb ChromeCasti sisseehitatud äppidest ja nutiseadmetest. Lisateabe saamiseks külastage ChromeCasti sisseehitatud rakenduste lehti.
 • Sisseehitatud Google Assistant on kõigil 2018. aasta Androidi teleritel pärast tarkvaravärskendust.
 • Teler (Philips) on ühildatav ainult spetsiifilise Philipsi mängijaga.

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda