BDL2331VS LCD monitor

BDL2331VS/00

BDL2331VS LCD monitor

BDL2331VS/00

Kahjuks pole see toode enam saadaval

BDL2331VS LCD monitor

Kahjuks pole see toode enam saadaval

BDL2331VS LCD monitor

Autostereoskoopiline 3D

Autostereoskoopiline 3D

Nautige hämmastavat 3D-elamust ilma spetsiaalsete prillideta tänu autostereoskoopilisele 3D-efektile. Tänu läätsetehnoloogiale annab see suurepärase selguse ja sügavuse, muutes teie 3D-elamuse veelgi elutruumaks ja nauditavamaks.

SmartPower säästab energiat

SmartPower säästab energiat

Tagantvalguse tugevust saab reguleerida ja süsteemis eelseadistada, et vähendada võimsustarvet kuni 50% ja säästa märkimisväärselt energiakuludelt.

Full HD LCD-ekraan, 1920 x 1080p

Sellel ekraanil on Full HD lahutusvõime. Tipptehnoloogilise LCD-ekraani laiformaadis täiskõrglahutus sisaldab 1080 täiskaadrilaotusega rida, millest igaüks koosneb 1920 pikslist. See võimaldab parimat võimalikku pildikvaliteeti kuni 1080-realises HD-vormingus sisendsignaali kasutamisel. See kuvab suurepärast vilkumiseta täiskaadrilaotusega pilti, millel on optimaalne heledus ja vapustavad värvid. See rikkalik ja terav kuva toob teieni täiustatud vaatamiselamuse.

Temperatuuriandur hindab seadmestiku seisukorda

See avalik ekraan sisaldab temperatuuriandurit, mis jälgib seadmestiku sisemist seisukorda. Kui sisetemperatuur ületab eelseadistatud läviväärtuse, käivituvad automaatselt kaks seesmist ventilaatorit, et ekraan normaaltemperatuurile viia.

Keskkonnasõbralikkust näitab vastavus RoHS-standarditele

Philips arendab ja toodab ekraanidega seadmeid vastavalt rangetele Ohtlike ainete direktiivi (RoHS) standarditele, mis piiravad keskkonnale ohtu kujutava plii ja muude mürgiste ainete kasutust.

3D sisu visualiseerimine

Tarkvaratööriistad on varustatud ekraaniga, et esitada 3D sisu ja kontrollida 3D ja 2D visualiseerimise parameetreid. Tegelikku 3D-sisu saab luua, kasutades populaarsete 3D-animatsioonide jaoks saadaval olevaid lisandmooduleid. Olemasolevat 2D- või stereosisu saab konverteerida 2D-plus-Depth-vormingusse. 2D-plus-Depth-vorming on ühilduv olemasolevate tihendustööriistadega, kuna täiendav sügavuse ribalaius on madal.

Soovitatud tooted

Hiljuti vaadatud tooted

Arvustused

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.