1
Fidelio

Philips Fidelio

Primo dokkimisega kõlar

  -{discount-percentage}%

  Philips Fidelio

  Primo dokkimisega kõlar

  Kogege midagi ülimalt tõetruud

  Philipsi Fidelio DS9/10 dokkimisega kõlar on oma ületamatu disaini ja helikvaliteedi poolest ainulaadne. iPod Touchi, iPhone'i ja iPadi muusika kõlab kvaliteetselt tänu naturaalse puidu ja tipptasemel komponentide kasutamisele. Vaadake kõiki eeliseid

  Kahjuks pole see toode enam saadaval

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Kogege midagi ülimalt tõetruud

Philipsi Fidelio DS9/10 dokkimisega kõlar on oma ületamatu disaini ja helikvaliteedi poolest ainulaadne. iPod Touchi, iPhone'i ja iPadi muusika kõlab kvaliteetselt tänu naturaalse puidu ja tipptasemel komponentide kasutamisele. Vaadake kõiki eeliseid

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Fidelio Primo dokkimisega kõlar

iPodi/iPhone'i/iPadi jaoks DS9/10 Otsige saranaseid tooteid

Kogege midagi ülimalt tõetruud

selle dokkimiskõlariga

 • SoundCurve suurepärase, kristallselge heli jaoks

  SoundCurve suurepärase, kristallselge heli jaoks

  Selle Philipsi dokkimisega kõlari läbimõeldult disainitud kaardus tagakülg loob heli esitamiseks tõhusa akustilise struktuuri. Seadme kaarjas pind suurendab kõlarikorpuse jäikust, vähendades nii korpusesisest resoneerumist, vibratsiooni ja moonutusi. Võite nautida suurepärast, kristallselget heli kauni välimusega kõlaritest.

 • Puhas digitaalne töötlus tagab puhta signaali kogu heli edastusahelas

  Puhas digitaalne töötlus tagab puhta signaali kogu heli edastusahelas

  Enamik dokkimisega kõlareist kasutab teie iPodi, iPhone'i või iPadi analoogväljundit ja teisendab saadud signaali uuesti digitaalseks, mis tekitab lisamüra ja detailsuse kadu. Kui kasutate mängija digitaalset väljundit, säilitavad kõlarid muusikasignaali terviklikkuse ning tulemuseks on parem signaali ja müra suhe ning eraldusvõime.

 • FullSound täiustab heli detailsust, tekitades rikkaliku ja võimsa heli.

  FullSound täiustab heli detailsust, tekitades rikkaliku ja võimsa heli.

  Philipsi FullSoundi tehnoloogia kasutab uusima põlvkonna digitaalset signaalitöötlust, mis aitab muusikaedastust veelgi täiustada. Muusika dünaamiline analüüsimine ja optimeerimine võimaldab teil kogeda detailset ja sooja kõlapilti.

 • Bassipeegeldusega disain bassiheli sügavaks ja täpseks esitamiseks

  Bassipeegeldusega disain bassiheli sügavaks ja täpseks esitamiseks

  Bassipeegeldusega akustilise koormuse süsteem kasutab kõlarikasti mahule vastavalt häälestatud bassitoru, mis võimaldab kompaktse mahu juures tekitada sügavat bassiheli. Hoolikalt kujundatud kurvidega bassitoru soodustab õhu liikumist ning võimaldab sügavat ja jõulist bassi ka suure helitugevuse juures, vähendades samal ajal õhu turbulentsi, mis võiks tekitada moonutusi.

 • SoundStudio rakendus audioseadete täielikuks kontrollimiseks

  SoundStudio rakendus audioseadete täielikuks kontrollimiseks

  Nautige muusikat just nii, nagu teile meeldib. Tänu SoundStudiole on kontroll muusika üle tõepoolest teie kätes. Te saate muuta igat heliaspekti, ja seda üksnes oma iPhone'i abil, kasutades selleks juhtimisnuppe, mis on loogilised ja lihtsad. Nüüd saate heli muuta, reguleerida ja kohandada, et luua just endale sobiv heli ja anda oma lemmiklauludele uus elu. Lisaks võimaldab SoundStudio teil kuulata tuhandeid internetiraadiojaamu üle kogu maailma – nii laieneb teie muusikaline maitse veelgi.

 • AUX-sisend lihtsaks ühendamiseks peaaegu kõigi elektroonikaseadmetega

  AUX-sisend lihtsaks ühendamiseks peaaegu kõigi elektroonikaseadmetega

  AUX-in ühendusega saate esitada MP3-faile otse kaasaskantavatest multimeediumiseadmetest. Lisaks võimalusele nautida lemmikmuusikat kõlari suurepärase helikvaliteediga on AUX-in ka väga mugav, sest selle kasutamiseks peate vaid ühendama kaasaskantava MP3-mängija kõlariga.

 • Pehme kattega kupliga kõrgsageduskõlar täpse ja loomuliku heli jaoks

  See on pehme kattega kupliga kahesuunaline kõrgsageduskõlar. Philips võttis kuppelkõlarid esimesena kasutusele 60-ndate alguses ja viimase poole sajandi jooksul on neist saanud levinuim hi-fi kõlarikastide lahendus. Pehmed kuppelkõlarid pakuvad detailset ja loomulikku, karmuse või moonutusteta heli ning paljastavad salvestiste rikkused.

 • 50 W RMS väljundvõimsus

  Selle Philipsi kõlari väljundvõimsus on 50 W RMS. RMS tähendab ruutkeskmist, helivõimsust või täpsemalt helivõimendist kõlarisse edastatavat elektrivõimsust, mida väljendatakse vattides. Kõlarisse edastatav elektrivool ja kõlari tundlikkus määrab tekitatava heli võimsuse. Mida suurem on võimsus vattides, seda suurema võimsusega on kõlarist esitatav heli.

Vaata kõiki spetsifikatsioone

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda