1

Wi-Fi komponent-Hi-Fi-süsteem

  -{discount-percentage}%
  Streamium

  Wi-Fi komponent-Hi-Fi-süsteem

  Kuulake kvaliteetse heliga muusikat igas toas

  Nautige kvaliteetset heli igas toas rakenduse Multiroom Music abil. Algupärast heli esitatakse kõlaritega ClariSound ja vorminguga FLAC Digital Lossless, luues erakordselt avara helivälja ja esitades tihendatud digitaalset muusikat CD kvaliteediga.

  Kahjuks pole see toode enam saadaval

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Kuulake kvaliteetse heliga muusikat igas toas

Nautige kvaliteetset heli igas toas rakenduse Multiroom Music abil. Algupärast heli esitatakse kõlaritega ClariSound ja vorminguga FLAC Digital Lossless, luues erakordselt avara helivälja ja esitades tihendatud digitaalset muusikat CD kvaliteediga.

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Kuulake kvaliteetse heliga muusikat igas toas

Helist haaratud

 • 2 x 50 W RMS Hi-Fi-heli D-klassi digitaalvõimendiga

  2 x 50 W RMS Hi-Fi-heli D-klassi digitaalvõimendiga

  Täitke tuba lemmikmuusikaga 2 x 50 W RMS väljundvõimsusega D-klassi digitaalvõimendi abil. See võimendi teisendab analoogsignaali digitaalkujule ja võimendab seda. Seejärel suunatakse signaal lõpptulemuse loomiseks demoduleerimisfiltrisse. Võimendatud digitaalsel väljundsignaalil on kõik digitaalsignaali eelised, sealhulgas parem helikvaliteet. Võimendi on tavaliste AB-võimenditega võrreldes rohkem kui 90% tõhusam. Suure tõhususe tõttu on väikeste mõõtmetega võimendi äärmiselt võimas.

 • 160 GB kõvakettale saab salvestada kuni 2000 muusikaalbumit

  160 GB kõvakettale saab salvestada kuni 2000 muusikaalbumit

  Selle Philipsi helisüsteemi 160 GB kõvaketas on väga suure mahuga, et saaksite salvestada oma digitaalseid muusikafaile. Sellele mahub hõlpsalt kuni 2000 muusikaalbumit. Ruumi säästev, nutikas muusikakogu haldamine, lihtne ligipääs ja kõik failid ühes kohas.

 • Multiroom Music esitab muusikat kõikjal teie kodus

  Multiroom Music esitab muusikat kõikjal teie kodus

  Esitage oma lemmiklaule ja täitke kodu meeldivalt küllusliku ja selge heliga. Funktsiooniga Multiroom Music saate oma Philips Multiroom helisüsteemis muusikat juhtmeta voogedastada. Selle aktiveerimiseks vajutage lihtsalt oma lemmikloo esitamise ajal Multiroom Musicu ikooni ning saategi seda jagada ja nautida, kui kõik jaamad on ühendatud. Jagage parimat muusikat pere ja sõpradega.

 • Muutke oma nutitelefon Philipsi audio-videotoodete puldiks

  Muutke oma nutitelefon Philipsi audio-videotoodete puldiks

  Philipsi rakendusega MyRemote saate kasutada iPhone'i, iPod Touchi või Androidi nutitelefoni võrgus olevate Philipsi toodete juhtimiseks. Rakendus tuvastab automaatselt kodusesse Wi-Fi-võrku ühendatud Philipsi Blu-ray mängija, kodukino või Streamiumi helisüsteemi ja võimaldab neid kõikjal kodus juhtida. Kui teil on mitu võrgus olevat Philipsi AV-toodet, saate rakenduses neid vahetada ja eraldi juhtida. See tasuta rakendus on loodud vaid Philipsi seadmete juhtimiseks.

 • Värviline puuteekraan lihtsaks navigeerimiseks

  Värviline puuteekraan lihtsaks navigeerimiseks

  Puuteekraaniga saate juhtida seadet, vajutades ekraanil olevaid nuppe, mitte seadmel olevaid füüsilisi nuppe. Lülitage seade sisse ja LCD-ekraanil kuvatakse puuteekraani kasutajaliides, millel on kõik seadme juhtimise funktsioonid. Puuteekraanis on ühendatud LCD-ekraan, surveandurid ning võimas mikroprotsessor. Kindlal ekraani alal vajutades saadetakse protsessorisse vastav signaal ja käsk täidetakse.

 • Valikuline iPodi/iPhone'i dokk muusika mugavaks esitamiseks

  Valikuline iPodi/iPhone'i dokk muusika mugavaks esitamiseks

  Teie valikuvõimalused on nüüdsest suuremad. Lisaks CD-dele, MP3 Linkile, AUX-sisendile ja juhtmeta voogedastusele võite nüüd esitada muusikat ka iPodist ja iPhone'ist. Lihtsalt seadke see dokki, valige dokkimisrežiim ning valige puldi abil kuulata soovitud muusikapalad. Valikulise lisaseadmena saadaolev dokkimisalus liidab teie muusikakogu suurepärase helisüsteemiga.

 • Voogedastage muusikat ja fotosid juhtmeta oma arvutist

  Voogedastage muusikat ja fotosid juhtmeta oma arvutist

  Teie arvuti on täidetud muusikaga, mida saate nüüd mugavalt, tülikate juhtmeteta oma Philipsi heliseadmes voogedastada. Jagage oma lemmiklaule peol või lihtsalt nautige neid mugavalt oma kodus. Võite jagada ka oma fotokogu, vaadates fotosid mugavalt muusika kuulamise ajal. Avage oma arvutis olevad aarded mugavalt, juhtmeta voogedastuse kaudu.

 • Avastage tuhandeid Interneti-raadiojaamu

  Avastage tuhandeid Interneti-raadiojaamu

  Streamiumil on tuhandeid Interneti-raadiojaamu. Nüüd võite püsida kursis igasuguse muusikaga kogu maailmas. Ühendage Streamium Internetiga ja kuulake oma lemmikjaamu, ilma et peaksite arvuti sisse lülitama.

 • Esitage vorminguid DVD, DivX ®, MP3, Non-DRM AAC, WMA, FLAC, OGG ja JPG

  Esitage vorminguid DVD, DivX ®, MP3, Non-DRM AAC, WMA, FLAC, OGG ja JPG

  Esitage vorminguid DVD, DivX ®, MP3, Non-DRM AAC, WMA, FLAC, OGG ja JPG

 • FullSound rikastab muusikat täidlasema bassi ja selgusega

  FullSound rikastab muusikat täidlasema bassi ja selgusega

  Philipsi uuenduslik tehnoloogia FullSound taastab kindlalt tihendatud muusika kõlalised üksikasjad, rikastades ja võimendades seda märkimisväärselt, et võiksite nautida moonutusteta helikvaliteeti. Heli järeltöötlusalgoritmil põhinev FullSound ühendab Philipsi tuntud oskused muusika taasesitamisel ja uusima põlvkonna digitaalvõimendi Digital Signal Processor (DSP) võimsuse. Selle tulemuseks on täidlasem, sügavam ja mõjuvam bass, hääle ja instrumentide suurem selgus ning külluslikumad üksikasjad. Taasavastage tihendatud muusika elutruu heliga, mis puudutab hinge ja paneb teid liikuma.

 • Kasutatav koos koduse lairibaühendusega ja Wi-Fi-ruuteriga

  Kasutatav koos koduse lairibaühendusega ja Wi-Fi-ruuteriga

  Philipsi Hi-Fi-süsteemil on Etherneti port, et saaksite kasutada isehäälestuvat Interneti-ühendust DHCP kaudu. Süsteemil on ka B/G Wi-Fi sertifikaat, nii et see ühildub kõigi saadaolevate B/G Wi-Fi sertifikaadiga ruuteritega. Lihtsal ja mugaval süsteemil on ühe puudutusega kasutatav turvalise Wi-Fi-ühenduse seadistusfunktsioon, millega saate vaid sekunditega luua turvalise Wi-Fi-ühenduse.

Vaata kõiki spetsifikatsioone
 • Napster on saadaval vaid Saksamaal ja Suurbritannias.

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda