1
Kaasaskantav heli

Wi-Fi komponent-Hi-Fi-süsteem

  Streamium

  Wi-Fi komponent-Hi-Fi-süsteem

  Kontserdi võimsusega muusikaelamus

  Philipsi MCI900/12 SoundSphere'i kõlarite ja Streamiumi traadita interneti komponentidega Hi-Fi-süsteem esitab niivõrd loomulikku heli, mis loob mulje, nagu oleksid esitajad vahetult teie ees. 160 GB kõvaketas, internetiraadio, värviekraan ja lihtne navigatsioonisüsteem.

  Kahjuks pole see toode enam saadaval

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Kontserdi võimsusega muusikaelamus

Philipsi MCI900/12 SoundSphere'i kõlarite ja Streamiumi traadita interneti komponentidega Hi-Fi-süsteem esitab niivõrd loomulikku heli, mis loob mulje, nagu oleksid esitajad vahetult teie ees. 160 GB kõvaketas, internetiraadio, värviekraan ja lihtne navigatsioonisüsteem.

Kahjuks pole see toode enam saadaval

Kontserdi võimsusega muusikaelamus

Helist haaratud

 • SoundSphere loomulikuma, sügavama ja avarama kõla jaoks

  SoundSphere loomulikuma, sügavama ja avarama kõla jaoks

  Võite nautida muusika sära ja energiat, kui SoundSphere esitab iga noodi nii, nagu muusik seda soovis. Selget ja loomulikku heli esitav SoundSphere loob sügavamalt ja avaramalt mõjuvama kõla. Selle tulemuseks on elutruu heli, nii et muusikud näivad justkui teie ees esinevat. Igal SoundSphere'i kõlaril on kõlarikorpuse kohal rippuv kõrgsageduskõlar, mis esitab heli selgemalt ja kõigis suundades. Täpne helitöötlus ja basskõlari läbimõeldud paigutus muudavad häired minimaalseks ja loovad veelgi loomulikuma heli.

 • Alumiiniumkõlarid esitavad kvaliteetset heli optimaalselt jäiga struktuuri abil

  Alumiiniumkõlarid esitavad kvaliteetset heli optimaalselt jäiga struktuuri abil

  Loodus pakub teile parimat. Looduslikud materjalid on alati olnud parimad akustiliste vahendite loomiseks. Alumiiniumist kõlarid on jäigemad, luues ideaalsema ruumi, mis takistab vibratsiooni, optimeerib helilainete levi ja tekitab kvaliteetsema heli. Need on kaunid kõlarid, mis esitavad algupärasele salvestusele sarnase kvaliteediga heli.

 • FullSound rikastab muusikat täidlasema bassi ja selgusega

  FullSound rikastab muusikat täidlasema bassi ja selgusega

  Philipsi uuenduslik tehnoloogia FullSound taastab kindlalt tihendatud muusika kõlalised üksikasjad, rikastades ja võimendades seda märkimisväärselt, et võiksite nautida moonutusteta helikvaliteeti. Heli järeltöötlusalgoritmil põhinev FullSound ühendab Philipsi tuntud oskused muusika taasesitamisel ja uusima põlvkonna digitaalvõimendi Digital Signal Processor (DSP) võimsuse. Selle tulemuseks on täidlasem, sügavam ja mõjuvam bass, hääle ja instrumentide suurem selgus ning külluslikumad üksikasjad. Taasavastage tihendatud muusika elutruu heliga, mis puudutab hinge ja paneb teid liikuma.

 • Kullatud kõlariliitmikud parimaks signaaliedastuseks

  Kullatud kõlariliitmikud parimaks signaaliedastuseks

  Kullatud kõlariliitmik tagab tavaliste kinnipigistatavate liitmikega võrreldes parema helisignaaliedastuse. Samuti vähendab see elektrilist signaalikadu võimendi ja kõlari vahel, mille tulemuseks on tegelikkusele võimalikult lähedane heliesitus.

 • Tuhanded tasuta Interneti-raadiojaamad

  Tuhanded tasuta Interneti-raadiojaamad

  Streamiumi kaudu on saadaval tuhandeid tasuta Interneti-raadiojaamu. Nüüd võite püsida kursis kogu maailma muusikaga. Ühendage Streamium Internetiga ja kuulake oma lemmiksaateid võirgus oma helisüsteemis, ilma et peaksite arvuti sisse lülitama.

 • 160 GB kõvakettale saab salvestada kuni 2000 muusikaalbumit

  160 GB kõvakettale saab salvestada kuni 2000 muusikaalbumit

  Selle Philipsi helisüsteemi 160 GB kõvaketas on väga suure mahuga, et saaksite salvestada oma digitaalseid muusikafaile. Sellele mahub hõlpsalt kuni 2000 muusikaalbumit. Ruumi säästev, nutikas muusikakogu haldamine, lihtne ligipääs ja kõik failid ühes kohas.

 • 2 x 50 W RMS Hi-Fi-heli D-klassi digitaalvõimendiga

  2 x 50 W RMS Hi-Fi-heli D-klassi digitaalvõimendiga

  Täitke tuba lemmikmuusikaga 2 x 50 W RMS väljundvõimsusega D-klassi digitaalvõimendi abil. See võimendi teisendab analoogsignaali digitaalkujule ja võimendab seda. Seejärel suunatakse signaal lõpptulemuse loomiseks demoduleerimisfiltrisse. Võimendatud digitaalsel väljundsignaalil on kõik digitaalsignaali eelised, sealhulgas parem helikvaliteet. Võimendi on tavaliste AB-võimenditega võrreldes rohkem kui 90% tõhusam. Suure tõhususe tõttu on väikeste mõõtmetega võimendi äärmiselt võimas.

 • Arvutis oleva muusika ja fotode juhtmeta voogesitus või ülekandmine

  Arvutis oleva muusika ja fotode juhtmeta voogesitus või ülekandmine

  Teie arvutis on muusikat, mida saate nüüd mugavalt, tülikaid kaableid kasutamata Philipsi heliseadmes voogesitada. Jagage lemmiklaule teistega peol või kuulake neid lihtsalt mugavalt oma kodus. Lisaks võite ka muusikat seadme kõvakettale siirdada ja salvestada, et nautida oma muusikakogu alati, ka siis, kui arvuti pole saadaval. Võite teha sama oma fotokoguga, et vaadata fotosid mugavalt muusika kuulamise ajal. Vabastage oma arvutis olevad aarded mugavalt voogesituse kaudu.

 • LCD-värviekraan mugavaks juhtimiseks

  LCD-värviekraan mugavaks juhtimiseks

  Elavdage oma kuulamiselamust erksa, värvilise LCD-ekraaniga, millega saate juhtida kogu oma muusikat. Lemmiklaule kuulates kuvatakse ekraanil albumi kaanepilt, mis elavdab muusikat. Muusikapalade valimine on lihtne mitmerealise LCD-ekraani abil, millel kuvatakse žanri, esitaja või albumi alusel sorditud muusikapalad.

 • Esitage vorminguid DVD, DivX ®, MP3, Non-DRM AAC, WMA, FLAC, OGG ja JPG

  Esitage vorminguid DVD, DivX ®, MP3, Non-DRM AAC, WMA, FLAC, OGG ja JPG

  Esitage vorminguid DVD, DivX ®, MP3, Non-DRM AAC, WMA, FLAC, OGG ja JPG

 • HDMI 1080p on suure eraldusvõimega vorming teravamate piltide kuvamiseks

  HDMI 1080p on suure eraldusvõimega vorming teravamate piltide kuvamiseks

  High-Definition Multimedia Interface (HDMI) on digitaalne otseühendus, mis kannab digitaalset kõrglahutuslikku videot ning ka mitmekanalilist heli. Analoogsignaaliks teisendamise vajaduse kõrvaldamise tõttu pakub HDMI täiuslikku, täielikult müravaba pilti ja heli.

Vaata kõiki spetsifikatsioone
 • Napster on saadaval vaid Saksamaal ja Suurbritannias.

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda