1
Philipsi tugi

Minu Philipsi pardel ei tööta

Avaldatud 20 September 2022

Kui teie Philipsi pardel ei tööta või ei lülitu sisse, lugege allpool võimalikke põhjuseid ja meie nõuandeid, kuidas probleemi ise lahendada.

Teie Philipsi pardel pole laetud

Kui teil on taaslaetav Philipsi pardel, on võimalik, et selle aku on tühjaks saanud. Soovitame pardlit laadida ja seejärel proovida see uuesti sisse lülitada. Lisateavet pardli laadimise kohta leiate kasutusjuhendist.

Kui teie Philipsi pardel ei ole laetav, siis tuleb see kasutamise ajal ühendada töötava pistikupesaga.

Teie Philipsi pardel on määrdunud

Võimalik, et pardel ei lülitu sisse ega liigu, kuna see on määrdunud. Selle sees võivad olla karvad või mustuseosakesed, põhjustades raseerimispeade ummistumise.

Probleemi lahendamiseks puhastage pardel korralikult. Kui võimalik, eemaldage raseerimispea ja puhastage pardlit ka seestpoolt. Üksikasjaliku puhastusjuhendi leiate kasutusjuhendist.

Mõnel pardlil vilgub puhastamise meeldetuletuse sümbol, andes teada, et pardlit on vaja puhastada.

Philipsi pardli puhastamise meeldetuletuse sümbol

Teie Philipsi pardel ei ole õigesti kokku pandud

Pardel ei pruugi töötada ka seetõttu, et see on valesti kokku pandud. Õiged juhised pardli kokkupanekuks leiate kasutusjuhendist.

Philipsi pardli reisilukk on aktiveeritud

Mõnel Philipsi pardlil on reisiluku funktsioon. Kui see on aktiveeritud, ei lülitu pardel sisse. Sõltuvalt teie pardli mudelist võib teie pardlil olla vilkuv lukusümbol, mis näitab, et reisilukk on aktiveeritud.

Reisiluku väljalülitamiseks hoidke kolm kuni viis sekundit all pardli sisse-/väljalülitamise nuppu. Nüüd proovige pardel uuesti sisse lülitada.

Philipsi pardli reisiluku sümbol

Teie Philipsi pardel on kahjustada saanud

Võimalik, et Philipsi pardel on kahjustatud nii, et mootor enam ei tööta. Sellisel juhul võtke meiega põhjaliku abi saamiseks ühendust.

Teie Philipsi pardel on elektrivõrku ühendatud

Philipsi pardlite märjad ja kuivad mudelid ei tööta, kui need on elektrivõrku ühendatud. Neid pardleid saab kasutada duši all, pardli käepidemel on duši ikoon. Ohutuse tagamiseks töötavad sellised pardlid ainult siis, kui need ei ole elektrivõrku ühendatud.

Muud küsimused

Võimsus / Laadimine / Aku kasutusiga (1)
Otsid midagi muud?

Avastage kõik Philipsi toetusvõimalused

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.