Philipsi tugi

Philips SpeedPro tolmuimeja aku saab kiiresti tühjaks

Avaldatud 01 March 2024

Kui teie Philips SpeedPro või SpeedPro Max tolmuimeja aku saab liiga kiiresti tühjaks, lugege allolevaid tõrkeotsingu nõuandeid ja proovige ise lahendust leida.

Teie tolmuimeja võimsusega seotud seadistused sõltuvad mudelist. Altpoolt leiate iga mudeli soovituslikud seadistused igapäevaseks kasutamiseks.

SpeedPro: Teie Philips SpeedPro tolmuimejal on kaks imemisvõimsuse seadistust: 1 ja 2. Igapäevaseks kasutamiseks sobib seadistus 1. Kõrgeim seadistus on 2 ja sel on suurim imemisvõimsus. Seadistus 2 on mõeldud väga määrdunud laikude puhastamiseks. Seadistuse 2 kasutamisel saab aku väga kiiresti tühjaks, mistõttu soovitame tavapäraste tolmukoguste korral kasutada seadistust 1*.

SpeedPro Max: Philips SpeedPro Max tolmuimeja kõrgeim seadistus on Turbo ja sellel on väga suur imemisvõimsus. Seepärast saab turborežiimis ka aku väga kiiresti tühjaks. Kasutage seda seadistust ainult väga määrdunud laikude puhastamiseks, mitte igapäevaselt. Tavalise tolmukoguse puhul tuleks Philips SpeedPro Max tolmuimejas kasutada seadistusi 1 või 2**.

Asendage oma tolmuimeja laetav aku Philipsi teeninduskeskuses.

Kas eespool nimetatud lahendused ei aidanud probleemi lahendada? Võtke ühendust, kui vajate veel abi.

Philipsiga ühenduse võtmine

Meil on hea meel teid siin aidata

Otsid midagi muud?

Avastage kõik Philipsi toetusvõimalused

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.