Philips Coffee+ privaatsusteatis

Käesolevat privaatsusteatist värskendati viimati 23. juulil 2023.

Philips Coffee+ rakendus (edaspidi „rakendus“) pakub teile õppevideoid teie Philipsi kohvimasina ja selle tarvikute (edaspidi „Seade“) kohta ning võimaldab teil luua ühenduse Amazoniga, et osta meie poolt teie riigis pakutavaid teenuseid ja tooteid (edaspidi „teenused“). Rakendus kasutab rakenduse kaudu kogutud või töödeldud isikuandmeid, sealhulgas ükskõik millise rakendusega seotud seadmega töödeldud isikuandmeid. 

Käesoleva privaatsusteatise eesmärk on aidata teil meie teenuseid kasutades mõista meie privaatsustavasid, sealhulgas seda, millist teavet ja isikuandmeid me kogume, miks me neid kogume ja mida me nendega teeme, samuti teada teie enda individuaalseid õigusi. Käesolev privaatsusteatis kehtib isikuandmete kohta, mida kogub või töötleb rakendus, mis on ettevõtte Versuni Netherlands B.V. või tema sidus- või tütarettevõtte (edaspidi „Versuni“, „me“ või „meie“) kontrolli all.

 

Lugege ka meie kasutustingimusi, mis kirjeldavad tingimusi, mille alusel te meie teenuseid kasutate.

Milliseid isikuandmeid me kogume ja millistel eesmärkidel me seda teeme?

Me võime saada või koguda teavet ja isikuandmeid, nii nagu allpool üksikasjalikult kirjeldatud, teenuste osutamisel, sealhulgas ajal, kui rakendusele juurde pääsete, selle alla laadite ja installite. Enamikel juhtudel seostame teie isikuandmed kordumatute identifikaatoritega. 

Kontodaten

Kontoandmed

Me kogume teie isikuandmeid siis, kui te konto loote. 

 

 • Meie kogutavad isikuandmed võivad hõlmata teie nime, e-posti aadressi, riiki, keelt. 

Me võime samuti töödelda teavet teie rakenduse kasutamise kohta, sealhulgas teie seansi, sisselogimise ja autentimise teavet, mida me kasutame teie konto haldamiseks.

 

 

 • Kui te logite sisse sotsiaalmeedia kaudu, võivad meie kogutavad isikuandmed hõlmata teie avalikku põhiprofiili (nt täis-/lühinimi, profiilifoto, identifikaator, sugu, profiili URL, sünnipäev, koduleht ja asukoht) ja teie e-posti aadressi, mida me kasutame autentimise eesmärgil. Sellisel juhul võib teie sotsiaalmeedia teenusepakkuja koguda teavet selle kohta, et te rakendust kasutate ja logite sisse, kasutades selleks oma sotsiaalmeedia kontot. Lugege oma sotsiaalmeedia teenusepakkuja privaatsusteatist (nt Facebook, Google, Apple), et saada teavet tema privaatsustavade kohta.

 • Me kasutame teie konto andmeid teie konto loomiseks ja haldamiseks ning isikupärastatud teenuste pakkumiseks. Te saate oma kontot kasutada rakendusse turvaliselt sisselogimiseks. Kui te konto loote, saadame teile tervitava sisuga e-kirja, et kinnitada teie konto loomist, teie päringutele vastamisel teiega suhtlemiseks, saatmaks teile rangelt teenusega seotud teadaandeid või otseturundusteateid, kui olete selle lubanud. Samuti võite te kasutada oma kontot meie toodete või teenuste tellimiseks, meie kampaaniates või mängudes osalemiseks, Philipsi kampaaniaga seotud sotsiaalmeedia tegevuses (nt klõpsates „meeldib“ või „jaga“) ja osalemaks toote testimisel või küsitlustes.

   

Kuna me kasutame teenuste osutamiseks teie kontoandmeid, peame sellist andmete töötlemist vajalikuks, et täita lepingut, mille osapool te olete.

Lugege täpsemaltLugege vähem

Foto: Gerätedaten

Seadme andmed

Kui te otsustate rakenduse oma seadmega siduda, võime koguda seadmepõhist teavet alati, kui seadmele juurde pääsete või seda kasutate, sealhulgas on selliseks teabeks unikaalse kasutaja seadme number ning seansi- ja kasutusandmed, mis on teabeks teie poolt seadme kasutamise kohta. Sellised andmed võivad näiteks olla:
 

 • tsükli teave;
 • teave veetasemete ja -kasutuse kohta;
 • teave kohviubade ja kohvi valmistamise kohta;
 • teave Aquacleani filtri kasutamise kohta.

Me kasutame teie seadme andmeid, et pakkuda teile isikupärastatud teenuseid kõigi kohviga seotud tarbekaupade jaoks, sealhulgas teie seadme andmete salvestamiseks Amazon Replenischment Services’i jaoks, nagu on kirjeldatud allpool.
 

Kuna teie seadme(te) andmeid töödeldakse ainult siis, kui otsustate oma seadme(d) teenuste osutamise eesmärgil rakendusega siduda, peame seda töötlemist vajalikuks, et täita lepingut, mille osapool te olete.

Lugege täpsemaltLugege vähem

Cookies und Analysetools

Küpsised ja analüütika

Me võime kasutada küpsiseid, silte või sarnaseid tehnoloogiaid (edaspidi „küpsised“), et kasutada, pakkuda, täiustada, mõista ja kohandada oma teenuseid. Küpsised võimaldavad meil tuvastada teie mobiilseadme ning koguda teavet ja isikuandmeid, sealhulgas teie kordumatu kasutaja seadme number, teie mobiilseadme IP-aadress, teie kasutatava mobiili internetibrauseri või operatsioonisüsteemi tüüp, seansi- ja kasutusandmed või teenusega seotud andmed. jõudlusteave, mis on teabeks teiepoolse rakenduse kasutamise kohta.

 

Kui te nõustute oma rakenduse andmete jagamisega, et aidata rakendust täiustada ja saada isikupärastatud teenuseid, võime koguda ja töödelda teie rakenduse kasutusandmeid allpool kirjeldatud viisil. Selleks kasutame mitmeid teenusepakkujaid, kes töötlevad teie rakenduse andmeid meie nimel ja vastavalt meie juhistele. Meie teenusepakkujad kasutavad küpsiseid, et aidata meil koguda teie teavet:

 

 • Google Firebase. See rakendus kasutab Google Firebase’i, rakenduste arendusteenust (edaspidi „Firebase“), mida pakub Google Ireland Ltd. (edaspidi „Google“). Firebase kasutab „küpsiseid“ või sarnaseid tehnikaid – SDK-d, mis on teie rakendusse ja veebibrauserisse paigutatud tekstifailid. Firebase kasutab Versuni nimel teie seadmest pärinevat teavet, nagu teie seadme ID, IP-aadress, teie IDFA või Google Play teenuste ID ja teie MAC-aadress, ning asendab need unikaalse koodiga. Kui kasutate rakendust, võime töödelda rakenduse külastuste arvu, külastatud lehti, teie võrguühendust, laadimisaegu ja rakenduse kokkujooksmise aega. Me võime kasutada seda teavet rakenduse kasutamise hindamiseks ja mõistmiseks, jõudluse testimiseks ja analüüsimiseks ning lõpuks oma toodete ja teenuste optimeerimiseks.

 • Apttentive. See rakendus kasutab tagasiside- ja suhtlusteenust Apptentive (edaspidi „Apptentive“), mida pakub Alchemer LLC. Apptentive kasutab „küpsisega“ sarnast tehnoloogiat, et aidata rakendusel analüüsida üldiseid liiklusmustreid ja koguda rakenduse kaudu teie tagasisidet. Apptentive võib Versuni nimel kasutada teavet teie mobiilseadme (nt tootja, mudel ja operatsioonisüsteem), rakenduste kasutusmustrite ja teie valitud teabe (nt küsitluse vastused või tagasiside) kohta, et aidata Versunil mõista, kuidas rakendust kasutatakse, pakkuda tuge ja täiustada meie tooteid ja teenuseid. Teie IP-aadress anonüümitakse enne Apptentive’i toodetes ja teenustes kasutamist ning salvestamist.

 

Isikupärasema kasutuskogemuse pakkumiseks võime me töödelda teie analüütika andmeid, et näidata teile õiget sisu ning saata teile soovitusi, rakendusesiseseid sõnumeid ja tõuketeatisi. Samuti võime me kasutada teie küpsiste ja analüütika teavet teile küsimuste esitamiseks või küsitlustes või uurimisprojektides osalema kutsumiseks. Kui otsustate osaleda, võime töödelda teie konto mandaate, vastuseid, arvamusi ja kogemusi. Me võime kasutada teie isikuandmeid ja isiklikku teavet teenuste täiustamiseks ja köögiseadmete valdkonnas teie jaoks uute toodete väljatöötamiseks. Pange tähele, et me töötleme teie analüütika teavet alles pärast nõusoleku andmist.   

 

Kui kirjutate rakenduste poodides arvustuse, võime toote täiustamise eesmärgil üle vaadata ja töödelda teie kommentaare. Välja arvatud juhul, kui te seda meilt nõuate, ei seo me seda teavet teie konto mandaatide või muu teabega, mis meil teie kohta olemas on. Me näeme ainult teie rakenduste poe kasutajanime ja teie kommentaare. Sellisel juhul loeme me teie arvustuste töötlemise aluseks meie õigustatud huvi. Juhul, kui vajate kliendituge, juhendame me teid läbi meie klienditoe protsessi vastavalt allolevale jaotisele „Klienditugi”.  

Lugege täpsemaltLugege vähem

Klienditugi

Kui te vajate kliendituge, võite anda meile teavet meie teenuste kasutamise kohta, sealhulgas teie suhtluse kohta Versuniga ja selle kohta, kuidas teiega ühendust võtta, et saaksime pakkuda vajalikku tuge. Samuti võime me kasutada teie teavet teile vastamiseks, kui võtate meiega ühendust, ja/või meie teenuste üldiseks täiustamiseks.

 

Me peame teie klienditoe andmete töötlemist vajalikuks, et täita lepingut, mille osapool te olete. Mõnel juhul leiame teie klienditoe andmete töötlemise aluseks olevat meie õigustatud huvi.

 

 

Kombinierte Daten

Kombineeritud andmed

Me võime kombineerida teie isikuandmeid, sealhulgas kontoandmeid, küpsiseid ja analüütika andmeid selliste andmetega, mis on kogutud teie suhtluse ja meie digitaalsete kanalite (nt sotsiaalmeedia, veebisaidid, e-kirjad, rakendused ja ühendatud tooted) kasutamise ajal, sealhulgas teie IP-aadressid, küpsised, mobiiltelefoni teave, suhtlus, millel klõpsate või mida puudutate, asukoha üksikasjad ja teie külastatud veebisaidid.

 

Me kasutame teie kombineeritud andmeid rakenduse, seadme(te) ja teenuste sisu, funktsionaalsuse ja kasutatavuse parandamiseks ning uute toodete ja teenuste arendamiseks. Sellisel juhul loeme teie kombineeritud andmete töötlemise aluseks meie õigustatud huvi.

 

Kui te nõustute saama meie toodete, teenuste, sündmuste ja pakkumiste kohta reklaamteateid, mis võivad teie eelistuste ja veebikäitumise põhjal teie jaoks asjakohased olla, võime saata teile turundus- ja reklaamteateid e-posti ja muude digitaalsete kanalite, näiteks mobiilirakenduste ja sotsiaalmeedia kaudu. Suhtlemise kohandamiseks teie eelistuste ja käitumisega ning asjakohasema ja isikupärasema kogemuse pakkumiseks võime analüüsida teie kombineeritud andmeid. Saate sellisest suhtlusest igal ajal loobuda ja tellimuse lõpetada.  

If you consent to receiving promotional communications about Philips products, services, events and promotions that may be relevant to you based on your preferences and online behavior, we may send you marketing and promotional communications via email, phone and other digital channels, such as mobile apps and social media. To be able to tailor the communications to your preferences and behavior and provide you with a more relevant and personalized experience, we may analyze your Combined Data.  You may opt-out and unsubscribe from such communications at any time.If you consent to receiving promotional communications about Philips products, services, events and promotions that may be relevant to you based on your preferences and online behavior, we may send you marketing and promotional communications via email, phone and other digital channels, such as mobile apps and social media. To be able to tailor the communications to your preferences and behavior and provide you with a more relevant and personalized experience, we may analyze your Combined Data.  You may opt-out and unsubscribe from such communications at any time.  If you consent to receiving promotional communications about Philips products, services, events and promotions that may be relevant to you based on your preferences and online behavior, we may send you marketing and promotional communications via email, phone and other digital channels, such as mobile apps and social media. To be able to tailor the communications to your preferences and behavior and provide you with a more relevant and personalized experience, we may analyze your Combined Data.  You may opt-out and unsubscribe from such communications at any time.  Data about your interactions and usage of the Philips digital channels such as social media, websites, emails, apps and connected product. This data may include: IP address, cookies, device information, communications you click on or tap, location details, websites you visit.
Lugege täpsemaltLugege vähem

Foto: Genehmigungen

Load 

Rakendus võib taotleda teie luba juurdepääsuks teie mobiilseadme salvestusvõimalustele, anduritele või muudele funktsioonidele (nt fotodele, päevakavale, kontaktidele, kaamerale, WiFi-le, geograafilisele asukohale või Bluetoothile). Me vajame juurdepääsu, kui see on rangelt vajalik teenuste osutamiseks, nagu allpool kirjeldatud. 

 

 • WiFi. Rakendus vajab teie seadme WiFi-võrku konfigureerimiseks WiFi-ühendust.

 • Asukoht. Androidi operatsioonisüsteemid vajavad seadmega ühenduse loomiseks üldist geograafilist asukohateavet. iOS-i operatsioonisüsteemid vajavad geograafilist asukohateavet, et tuvastada, kui rakendus ja seade on lähedal. Kuid Versuni ei töötle selliseid andmeid ühelgi viisil.  Andmed jäävad teie mobiilseadmesse, kus Versuni neile juurde ei pääse. Geograafilise asukohateabe kogumise saate igal ajal mobiilseadme seadete kaudu blokeerida.

Mõnikord on luba teie mobiilseadme operatsioonisüsteemi tehniline eeltingimus. Sellisel juhul võib rakendus küsida teie luba juurdepääsuks teatud andurile või andmetele, kuid me ei kogu selliseid andmeid, välja arvatud juhul, kui see on vajalik teenuste osutamiseks. 

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in ${cloud_providers_locations}.

 
Spacer
 

${name_app_service} service Providers

These providers deliver specific services for ${name_app_service} such as${app_service_providers_purpose}.

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to ${payment_purpose}.

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in ${cloud_providers_locations}.

 
Spacer
 

${name_app_service} service Providers

These providers deliver specific services for ${name_app_service} such as${app_service_providers_purpose}.

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to ${payment_purpose}.

IT Providers

These providers deliver the necessary hardware, software, networking, storage, transactional services and/or related technology required to run the App or the services provided.

 
Spacer
 

Cloud Providers

These providers deliver data storage services. Philips is committed to store your personal data in your region, with cloud services in ${cloud_providers_locations}.

 
Spacer
 

${name_app_service} service Providers

These providers deliver specific services for ${name_app_service} such as${app_service_providers_purpose}.

 
 
 

Payment

These providers handle financial data in relation to ${payment_purpose}.

${name_app_service} service Providers

These providers deliver specific services for ${name_app_service} such as${app_service_providers_purpose}.

${name_app_service} service Providers

These providers deliver specific services for ${name_app_service} such as${app_service_providers_purpose}.

Lugege täpsemaltLugege vähem

Kellega me isikuandmeid jagame?

Me võime avaldada teie isikuandmeid oma kolmandatest isikutest teenusepakkujatele, äripartneritele või muudele kolmandatele isikutele kooskõlas käesoleva privaatsusteatise ja/või kohaldatava seadusega. 

Teenusepakkujad

Me teeme koostööd kolmandatest isikutest teenusepakkujatega, kes aitavad meil teenuseid opereerida, pakkuda, täiustada, mõista, kohandada, toetada ja turundada.

 

Me võime teie isikuandmeid jagada järgmiste teenusepakkujatega:

 

 • IT- ja pilveteenuse pakkujad

Need teenusepakkujad pakuvad rakenduse käitamiseks või teenuste osutamiseks vajalikku riistvara, tarkvara, võrku, salvestusruumi, tehinguteenust ja/või seotud tehnoloogiat. 

 

 • Analüütikateenuse pakkujad.

 

Need teenusepakkujad pakuvad rakenduse analüütika jaoks vajalikku riistvara, tarkvara, võrku, salvestusruumi ja/või seotud tehnoloogiat. 

 

Versuni nõuab, et teenusepakkujad tagaksid teie isikuandmete piisava kaitsetaseme, mis on sarnane meie pakutavale tasemele. Me nõuame, et meie teenusepakkujad töötleksid teie isikuandmeid ainult vastavalt meie juhistele ja ainult ülalnimetatud konkreetsetel eesmärkidel, et neil oleks juurdepääs minimaalsele hulgale andmetele, mida nad konkreetse teenuse osutamiseks vajavad, ja kaitstaks teie isikuandmete turvalisust.

Lugege täpsemaltLugege vähem

Muud kolmandad isikud 

 

Versuni võib teha koostööd ka kolmandate osapooltega, kes töötlevad teie isikuandmeid omaenda eesmärkidel. Kui me jagame isikuandmeid kolmandate isikutega, kes kasutavad teie isikuandmeid oma eesmärkidel, teavitame teid enne teie isikuandmete jagamist ja/või hangime selleks teie nõusoleku vastavalt kehtivatele seadustele. Sellisel juhul lugege hoolikalt nende privaatsusteatisi, kuna nad teavitavad oma privaatsustavadest, sealhulgas sellest, millist tüüpi isikuandmeid nad koguvad, kuidas nad neid isikuandmeid kasutavad, töötlevad ja kaitsevad.

 

Teie soovil võime jagada teie isikuandmeid järgmiste kolmandate isikutega vastavalt käesolevale privaatsusteatisele:

 

 • Amazon Alexa.
 • Amazon DRS/DART


Need kolmandad isikud pakuvad teile omaenda teenuseid.

 

Amazon Alexa

 

Te saate kasutada Philips Alexa Skilli, et lülitada oma seade Amazon Alexa kaudu sisse/välja. Philips Alexa Skilli suhtes kehtib teine privaatsusteatis.  Pange tähele, et kui kasutate Alexat, pakub Alexa teile oma teenuseid vastavalt Alexa privaatsusteatisele ja kasutustingimustele.

 

Amazon Dash Replenishment Services (DRS)

Mõnes riigis me toetame DRS-i. Kui te DRS-i tellite, teeb rakendus teie jaoks Amazoni kaudu automaatse ubade või Aquacleani filtritellimuse. Sel eesmärgil peate oma Amazoni kontole sisse logima ja Amazon pakub teile omaenda teenuseid. Lugege Amazoni kasutustingimusi ja privaatsusteatist, kuna need teavitavad teid Amazoni privaatsustavadest.

 

Kui te seadistate oma DRS-i tellimust, jagame Amazoniga järgmisi andmeid: teie seadme seerianumber ja mudel (hx-number) ning teie igapäevane ubade või Aquacleani filtrite koondarv. Teie tellimuse jälgimiseks salvestame me teie Amazoni kliendi ID. Kui te loobute DRS-i tellimusest, kustutame vastava kliendi ID.


Te mõistate, et Amazon pakub teile omaenda teenuseid ja aktiveerides Alexa ja/või DRS-i, annate meile korralduse jagada teie isikuandmeid Amazoniga, mis võib töödelda andmeid väljaspool teie elukohariiki, mis ei pruugi pakkuda teile sama isikuandmete kaitse taset.

 

Mõnikord müüb Versuni ettevõtte või ettevõtte osa teisele ettevõttele. Selline omandiõiguse üleandmine võib hõlmata teie ettevõttega otseselt seotud isikuandmete edastamist ostvale ettevõttele. Kõik meie privaatsusteatisest tulenevad õigused ja kohustused on meie poolt seoses ühinemise, omandamise, ettevõtte ümberkorraldamise või varade müügiga vabalt loovutatavad mistahes meie sidusettevõttele või seaduse alusel või muul viisil ning me võime teie isikuandmed üle anda meie sidusettevõtetele, õigusjärglastele või uuele omanikule.

Lugege täpsemaltLugege vähem

Piiriülene liikumine

 

Teie isikuandmeid võidakse säilitada ja töödelda igas riigis, kus meil on rajatised või kus me kaasame teenusepakkujaid, ning teenuste kasutamisel kinnitate teabe edastamist (kui see esineb) riikidesse väljaspool teie elukohariiki, kus võivad olla teie riigist erinevad andmekaitse-eeskirjad. Teatud asjaoludel võib nende teiste riikide kohtutel, õiguskaitseasutustel, reguleerivatel asutustel või julgeolekuasutustel olla õigus teie isikuandmetele juurde pääseda.

 

Kui te asute EMP-s, võidakse teie isikuandmeid edastada meie sidusettevõtetele või teenusepakkujatele sellistes riikides väljaspool EMP-d, mida Euroopa Komisjon on tunnustanud EMP standardite kohaselt piisava andmekaitsetasemega riikidena. EMP-st andmete edastamiseks riikidesse, mida Euroopa Komisjon ei pea piisava andmekaitsetasemega riikideks, nagu Ameerika Ühendriigid, oleme kehtestanud piisavad meetmed, näiteks Euroopa Komisjoni poolt teie isikuandmete kaitsmiseks vastu võetud lepingu tüüptingimused. 

Lugege täpsemaltLugege vähem

Kui kaua me teie andmeid säilitame?

Me säilitame teie isikuandmeid nii kaua, kui see on vajalik või lubatud, arvestades andmete kogumise eesmärki. Säilitusperioodide määramiseks kasutatavad kriteeriumid on järgmised: (i) rakenduse ja teenuste kasutamise kestus; (ii) juriidiline kohustus; või (iii) kas andmete säilitamine on meie õiguslikku olukorda silmas pidades soovitatav (näiteks seoses kohaldatavate aegumistähtaegadega, kohtuvaidlustega või regulatiivsete uurimistega). 

Ihre Entscheidungen und Rechte

Teie valikud ja õigused

 

Kui soovite esitada taotluse andmetele juurdepääsu saamiseks, andmete parandamiseks, kustutamiseks, piiramiseks või meile varem esitatud andmete töötlemisele vastuväite esitamiseks, või kui soovite esitada taotluse oma isikuandmetest elektroonilise koopia saamiseks selle teisele ettevõttele edastamiseks (niivõrd kui see andmete teisaldatavuse õigus on teile kehtiva seadusega ette nähtud), võite meiega ühendust võtta järgnevalt: Võtke meiega ühendust | Versuni. Me vastame teie taotlusele kehtivaid seaduseid järgides.

 

Taotluses täpsustage, millistele isikuandmetele soovite juurdepääsu saada, milliseid isikuandmeid parandada, kustutada, piirata või milliste isikuandmete töötlemisele vastuväite esitada. Teie kaitseks võime täita ainult teie poolt meile taotluse saatmiseks kasutatud konto, e-posti aadressi või muu kontoteabega seotud isikuandmete taotlusi; enne teie taotluse täitmist võib meil olla vaja veenduda teie isikusamasuses. Me tegeleme teie taotlusega niipea, kui see on mõistlikult võimalik.

 

Kui me tugineme teie isikuandmete kogumisel ja/või töötlemisel nõusolekule, võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, ilma et see mõjutaks nõusolekul põhineva töötlemise seaduslikkust enne nõusoleku tagasivõtmist. Kui me tugineme teenuste jaoks teie isikuandmete töötlemise eesmärgina lepingu täitmisel, ei pruugi me olla võimelised teenuseid osutama, kui me teie teavet ei saa.  

 

Pange tähele, et kui kasutate (mõnd) oma valikutest ja õigustest, ei pruugi te meie teenuseid täielikult või osaliselt enam kasutada saada.

Lugege täpsemaltLugege vähem

Wir schützen Ihre personenbezogenen Daten

Me kaitseme teie isikuandmeid 

 

Meie eesmärk on kaitsta Versunile usaldatud andmeid juhusliku või volitamata muutmise, kaotsimineku, väärkasutuse, avalikustamise või juurdepääsu eest. Me kasutame teie andmete kaitsmiseks erinevaid turvatehnoloogiaid, tehnilisi ja organisatsioonilisi meetmeid. Selleks rakendame muuhulgas juurdepääsukontrolle, kasutame tulemüüre ja turvaprotokolle.

Besondere Hinweise für Eltern

Eriteave vanematele 

 

Kuigi teenused ei ole suunatud lastele, nagu on määratletud kohaldatava seadusega, on meie poliitika järgida seadusi, kui see nõuab enne laste isikuandmete kogumist, kasutamist või avaldamist vanema või eestkostja luba. Me oleme pühendunud laste privaatsusvajaduste kaitsmisele ning julgustame vanemaid ja eestkostjaid võtma aktiivset rolli seoses oma laste veebitegevuste ja -huvidega.

 

Kui vanem või eestkostja saab teada, et tema laps on meile oma isikuandmeid ilma tema nõusolekuta esitanud, võtke meiega ühendust järgnevalt: Võtke meiega ühendust | Versuni. Kui saame teada, et laps on meile isikuandmeid esitanud, kustutame tema andmed oma failidest.

Lugege täpsemaltLugege vähem

Änderungen an der Datenschutzerklärung

Muudatused käesolevas privaatsusteatises 

 

Meie teenused võivad aeg-ajalt muutuda ilma teile eelneva teatise esitamiseta. Sel põhjusel jätame endale õiguse käesolevat privaatsusteatist aeg-ajalt muuta või värskendada. Käesoleva privaatsusteatise värskendamisel värskendame ka käesoleva privaatsusteatise ülaosas olevat kuupäeva.

 

Me julgustame teid regulaarselt vaatama üles käesoleva privaatsusteatise uusimat versiooni.

 

Uus privaatsusteatis hakkab kehtima kohe pärast selle avaldamist. Kui te ei ole nõus muudetud teatisega, peaksite muutma oma eelistusi või kaaluma meie teenuste kasutamise lõpetamist. Jätkates meie teenustele juurde pääsemist või nende kasutamist pärast nende muudatuste jõustumist, kinnitate, et teid on muudatustest teavitatud, ja nõustute muudetud privaatsusteatisega.

Koffer2 Image

Võtke meiega ühendust

Kui teil on küsimusi käesoleva privaatsusteatise või selle kohta, kuidas Versuni teie isikuandmeid kasutab, võite meiega ühendust võtta järgnevalt: Võtke meiega ühendust | Versuni. Alternatiivselt on teil õigus esitada kaebus oma riigi või piirkonna pädevale järelevalveasutusele.

 

Versuni Netherlands B.V.

Claude Debussylaan 88, 1082 MD

Amsterdam, Madalmaad

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.