1
Philipsi tugi

Milline Philips Avent Natural Response’i pudelilutt sobib minu beebile kõige paremini?

Avaldatud 07. veebruar 2023
Vastsündinud järgivad rinnaga toitmise ajal sama mustrit kui pudelist süües. Kuigi lapse vanus võib anda suuniseid, soovitame sobivaima pudeliluti pealevoolu leidmiseks järgida beebi antavaid vihjeid. Beebil võib kuluda paar katset, et lülituda traditsioonilise pudeliluti pealt Natural Response’i lutile.
 
Võite alustada pudeliga kaasas oleva pudelilutiga ja sealt edasi reguleerida. Kui teid ei saada pärast mõnda toitmiskatset edu, kaaluge üleminekut teistsugusele pudeliluti pealevoole. Kui teie beebil on raskusi piima välja saamisega või ta mängib pudelilutiga, võib teil olla vaja suuremat voolu. Kui märkate beebi suust piima lekkimist või liiga kiiresti joomist, võib teil olla vaja väiksemat voolu.

Natural Response’i lutt on saadaval pudeliluti voolutugevusega 1 kuni 6. Pudelilutt number 6 sobib paremini paksematele vedelikele või imikutele, kes soovivad kiiret voolu.
 
Oletame, et olete varem kasutanud originaalset Naturali pudelilutti. Sellisel juhul võib teie vastsündinul Natural Response’i pudelilutiga olla vaja suuremat pudeliluti pealevoolu, kuna teie laps on harjunud saama väiksema pingutusega rohkem piima.
Play Pause
Otsid midagi muud?

Avastage kõik Philipsi toetusvõimalused

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.