1
Teler

Kui teile meeldib striimimine,
meeldib teile ka P5

Vaadake videoklippi
Enne Pärast

Allika täiuslikkus

 

Visuaalsed puudused, nagu müra ja artefaktid, kaasnevad peaaegu igasuguse teleris esitatava sisuga. P5 suudab neid korrigeerida, vähendades müra, ilma et sellega kaasneks häirivat hägusust, ja eemaldades kontrastsete värvidega triibud, täiustades 8-bitise video täpsust nii, et see vastab peaaegu 14-bitisele täpsusele.

Sharpness

Täiuslik teravus

 

Enamiku piltide eraldusvõimeks on kõigest väike osa 4K eraldusvõimest, mida enamik tänapäeva ekraane suudavad kuvada. P5 detaile täiustav ülesskaleerimise algoritm leiab sellele probleemile lahenduse, muutes sisu teravamaks Ultra HD pildiks. Tulemuseks on märkimisväärselt sügavam ja suuremate mõõtmetega täiustatud pilt.

Enne Pärast

Täiuslikud värvid

 

Enamikus telerites kasutatav 10-bitine värvitöötlus piirab ekraani kvaliteedist olenemata kuvatavate värvide valikut. Tänu 17-bitisele töötlemisele vabastab P5 miljoneid värve rohkem. Küllastus on ilmekam ja intensiivsem ning nahatoonid on loomulikumad.

Enne Pärast

Täiuslik kontrast

 

Kontrastsust laiendades suudab P5 muuta pildi heledamad osad heledamaks ja tumedamad alad tumedamaks. Tulemuseks on sügavamate ja üksikasjalikemate detailidega pilt, mis tekitab tunde, justkui oleksite ise tegevuse keskmes.

Enne Pärast

Täiuslik liikumine

 

Filmikaamerad jäädvustavad liikumist, tehes igas sekundis 24 üksikfotot või kaadrit. Seetõttu kogeme kaamera kiiret liikumist häirivate „vibratsioonidena“. P5 lisab igale originaalkaadrile viis vahepealset pilti ning tulemuseks on uskumatult sujuv, voolav ja loomulik vaatamiskogemus.

Viis on maagiline number

Absoluutselt kõigis meie telerites on kasutusel innovatiivne tehnoloogia, mis annab endast kõik, et pakkuda teile parimat võimalikku pildikvaliteeti. Kõigi puhul keskendutakse viiele silmaga tajutavale aspektile - allika täiuslikkus, teravus, värv, kontrastsus ja liikumine.

 

Üheskoos loovad meie pildikvaliteedi mootorid uskumatult head kujundid, olenemata sellest, millisest allikast need pärinevad ja millise kvaliteediga need on. Ükskõik, kas vaatate YouTube’i või Netflixi, mõlemad on visuaalselt lummava kvaliteediga.

Philips TV pildikvaliteedi elemendid
Philips TV 4K Ultra HD TV

Ultra HD vs. Full HD

 

Suure lahutusvõimega telereid on kahte sorti. On olemas ülikõrglahutusega (UHD) ja täis-HD eraldusvõimega (FHD) Teler. Täis-HD eraldusvõime puhul saab pilti nautida resolutsiooniga kuni 1080p ja 2 miljoni piksliga. Koos Philipsi pilditöötlustehnoloogiatega on tulemuseks suurepärane pildikvaliteet. Ülikõrglahutusega 4K teleri puhul saavutatakse neli korda suurem tihedus ning tulemuseks on parim võimalik resolutsioon uskumatu detailsuse ja sügavusega..

ilma Ultra HD-ta Ultra HD-ga
ilma HDR-ita with HDR

Suur dünaamiline ulatus (HDR)

Äratab kujundid teie silme ees ellu

 

High Dynamic Range (HDR) pakub täiesti uut visuaalset kogemust. Tänu hämmastavale eredusele, enneolematule kontrastsusele ja lummavatele värvidele, ärkavad kujundid ellu veelgi eredamalt, kujutades samas palju sügavamaid ja sisukamaid musti toone. HDR pakub rikkalike uute värvide täiuslikumat gammat, mida ei ole telerites enne nähtud, tuues teie ette visuaalse elamuse, mis haarab te meeled ja päästab valla tunded. Täiuslik neile, kes armastavad kinos käia ja jumaldavad filmide vaatamist.