1
  Philipsi kõrvaklappide rakendus

  Philipsi kõrvaklappide rakendus

  iOS-i ja Androidi seadmetele

  Ühendamine on lihtne

  Kasutage oma kõrvaklappe maksimaalselt

  Rakenduse funktsioonid

  Klõpsake lisateabe saamiseks

  Lülitage ülejäänud maailm hääletu peale. Kõrvaklappide või rakenduse kaudu saab sisse lülitada aktiivse mürasummutuse. Kui te ei soovi kõiki väliseid helisid summutada, saate aktiveerida rakenduses teadlikkuse režiimi, mis võimaldab teil käsitsi reguleerida aktiivse mürasummutuse taset.

  Aktiveerige kõrvaklappides või rakenduses teadlikkuse režiim, kui soovite vestlust pidada, teavitusi kuulata või tänavahelisid tähele panna. Rakenduses saate kontrollida, kui palju müra kõrvaklapid läbi lasevad.

  Valige adaptiivne mürasummutus ja rakendus filtreerib väliseid helisid vastavalt sellele, mida teete. Vahet ei ole, kas puhkate, kõnnite, jooksete või liigute liiklusvahendiga – rakendus valib automaatselt keskkonnale vastava seadistuse.

  Ükskõik, mida te armastate – see on teie poole teel. Kuus ettemääratud seadistust lubavad teil valida, millisena teie kõrvaklappide heli kostub. Lisaks võite kasutada rakenduse ekvalaiserit, et heli ise kohandada ja seadistusi salvestada.

  Sirvite oma esitusloendit? Rakendusest saate lugusid esitada, pausile panna ja vahele jätta või helitegevust kontrollida. Seal näete ka lugude teavet, albumi kaanepilti ja esitaja andmeid.

  Philipsi kõrvaklappide kandmisel saate rakendusest reaalajas oma pulssi kontrollida. Ideaalne, kui soovite jälgida oma südametööd treeningu või jooksujärgse taastumise ajal.

   

  Soovite kasutada oma Philipsi kõrvaklappides kindlat häälassistenti? Lihtsalt laadige häälassistent oma telefoni ja avage see rakenduse kaudu. Seejärel saate kõrvaklappide kaudu rääkida oma valitud häälassistendiga.

  Rakendus võimaldab teil hõlpsalt oma kõrvaklappe värskendada. Lihtsalt laadige uusim tarkvaraversioon oma telefoni. Kui allalaadimine on lõpetatud, värskendatakse teie Philipsi kõrvaklappe automaatselt läbi rakenduse.

  Te ei pea enam veebilehti sirvima – rakendus viib teid kohe õige kasutusjuhendi juurde. Lugege nõuanded veaotsingu kohta ning üldisi soovitusi ja keelde teie kõrvaklappide kasutamise kohta.

  Kas minu kõrvaklapid ühilduvad?


  Philipsi kõrvaklappide rakendus ühildub meie uusimate kõrvaklappidega. See on saadaval 23 keeles, sh hollandi, inglise, prantsuse, hispaania, vene, araabia, heebrea, korea, jaapani ja mandariini.

  Teie Philipsi kõrvaklappide rakendus

  Kiirstart

  Alustage Philipsi kõrvaklappide rakenduse kasutamist.

  Lisateave Philipsi helisüsteemide kohta

  Kõrvaklapid
  Hoidke oma muusika enda lähedal

  Ribakõlarid
  Põnevate hetkede jaoks

  Juhtmeta kõlarid
  Teie muusika. Vali ja vaba.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.