Philipsi kõrvaklappide rakendus

  iOS- ja Android-seadmetele


  Philipsi kõrvaklappide rakendus võimaldab teil oma kõrvaklappide potentsiaali täielikult ära kasutada. Pääsete ligi kõigile funktsioonidele, mis annavad teile mobiilseadme parima helikogemuse.

  Laadige rakendus alla:

  L4 fidelio kõrvaklapid, mis on ühendatud Philipsi kõrvaklappide rakendusega

  Kasutage oma kõrvaklappe maksimaalselt

  Rakenduse funktsioonid

  Klõpsake lisateabe saamiseks

  Kõrvaklappide valitavate mürajuhtimisrežiimide kohandamiseks

  Võimaldab määrata taimeri kõrvaklappide väljalülitamiseks.

  Heli peatub, kui andur tuvastab, et kõrvaklapid on peast võetud. Heli taastub, kui andur tuvastab, et olete kõrvaklapid välja vahetanud.

  Ükskõik, mida armastate, armastage seda omal moel! Neli eelseadet võimaldavad valida, kuidas kõrvaklapid kõlavad vastavalt teie kuulatule.

  Saavutage mängude ja videote mängimisel peaaegu reaalajas kogemus minimaalse latentsusega. Pange tähele, et vastuvõtu kaugus võib väheneda.

  Võimaldab teil kõnede ajal oma häält kuulda

  Aktiveerige kõrvaklappides või rakenduses teadlikkuse režiim, kui soovite vestlust pidada, teavitusi kuulata või tänavahelisid tähele panna. Rakendus võimaldab teil kontrollida, kui palju müra kõrvaklapid sisse lasevad.

  Võimaldab näha mudeli numbrit, MAC-aadressi ja tarkvara uuendamise olekut. Seda jaotist saate kasutada kõrvaklappide tarkvara uuendamiseks.

  Te ei pea enam veebilehti sirvima – rakendus viib teid kohe õige kõrvaklappide kasutusjuhendi juurde. Hankige kohene juurdepääs tõrkeotsingu näpunäidetele ja üldistele kõrvaklappide kasutamise võimalustele.

  Kas minu kõrvaklapid ühilduvad?


  Philipsi kõrvaklappide rakendus ühildub meie uusimate kõrvaklappidega. See on saadaval 23 keeles, sealhulgas hollandi, inglise, prantsuse, hispaania, vene, araabia, heebrea, korea, jaapani ja mandariini keel.

  FAQ ikoon

  Vastused teie küsimustele

  Kuidas ühendada Philipsi kõrvaklappe Philipsi kõrvaklappide rakendusega?


  Lülitage oma telefonis Bluetooth sisse. Valige oma telefoni Bluetoothi menüüst kõrvaklapid. Kui teie kõrvaklapid on ühendatud, luuakse automaatselt ühendus rakendusega.

  Millised on mõned ühendumisprobleemid iOS-iga?


  iOS Bluetoothil on kolm olekut: Täielikult lubatud, osaliselt lubatud ja väljas. Oluline on veenduda, et teie telefoni Bluetooth oleks kõrvaklappide nõuetekohaseks ühendamiseks ja ühendamiseks täielikult aktiveeritud olekus.

  Rakenduse käivitumisel palub rakendus teil rakenduse kasutamiseks anda Bluetoothi luba. Oluline on valida “OK”. Kui valite „Ärge lubage“, ilmub sama hüpikaken hiljem uuesti. Rakendusega saate jätkata alles pärast seda, kui olete valinud „OK".

  Lõpuks on oluline mitte muuta seadme seadete all kuularite mudeli vaikenime, kuna rakenduse kõrvaklappide automaatne tuvastamine ei tööta. Sellisel juhul peate valima oma kõrvaklappide mudeli rakenduses käsitsi.

  Millised on mõned ühendumisprobleemid Androidiga?

   

  Rakenduse käivitamisel palub rakendus teil lubada kõrvaklappide ühendamist. Oluline on valida „luba“. Vanemad Androidi versioonid (<12) võivad küsida asukoha- ja salvestusõigusi. Need õigused on vajalikud rakenduse nõuetekohaseks toimimiseks.

  Kas minu kõrvaklapid ühilduvad Philipsi kõrvaklappide rakendusega?

   

  Vaadake järgmist loendit, et näha, kas teie kõrvaklapid rakendusega ühilduvad:

  Philips support is here, contact

  Vajad tuge vanemate mudelite kasutamisel

  Aidake mul leida number
  Leidke minu toote number
  Kust leian tootenumbri?

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.