Üheminutilised tooteülevaated

Tahvelarvuti pehmendusega koti ülevaade
Akustiliste nööpkõrvaklappide ülevaade
Lava taga

Põnevad ja funktsionaalsed iPadi tarvikud Philipsilt


 • Tahvelarvuti kott

  Tugev pehmendustega kott sobib aluseks vabakäevaatamisel mitme nurga alt nii rõht- kui ka püstpaigutuses.

 • Kaustümbris

  See pehmendusega raamatulaadne ümbris on stiilse kujundusega, sobitub tihedalt ja pakub kaitset ning võimaldab vabakäevaatamist.

 • Hübriidkott

  Õhukeses disainis on läbipaistev aken, mille kaudu teie iPad nähtav on, ning selle ümber kummipinnaga detailid, mis kaitsevad ega lase kotil käest libiseda.

 • Käepidemega kott

  Kaitseb nurki ja ekraani, sobitudes tihedalt selle ümber. Kõrgendatud kummikattega materjal aitab põrutusi vastu võtta ja seda on lihtsam käes hoida nii rõht- kui ka püstpaigutuses.

 • Seinalaadija

  See laadija on Apple'i sertifikaadiga, sobib teie iPadile suurepäraselt ning laeb seda kiirelt. Laadijal on meetripikkune sünkroonimis- ja laadimiskaabel.

 • Autolaadija

  Apple'i sertifikaadiga 12 V autolaadijal on nutikas olekutuli, vahetatav ohutuskaitse ning lihtsalt ligipääsetav ja vähem segav spiraalkaabel.

 • Kaugjuhtimise ja mikrofoniga peakomplekt

  Selged kõrged helid ja sügav bass ka vaikselt. Isereguleeruv seesmine peariba sobitub mugavalt teie peaga.

 • Nööpkõrvaklapid

  Nurga all paigutatud akustiline disain ja pehmed, geelpadjaga kõlarid pakuvad täpset heli, mürakõrvaldust ja mugavust kogu päevaks. Sisseehitatud mikrofon, helitugevuse ja loo valimine.

Lihtsad lahendused teie iPadi täiustamiseks

iPadi hämmastava kaasaskantavuse ja erinevate võimalustega avastate pidevalt uusi viise ja kohti selle nautimiseks. Peate oma investeeringut kaitsma – esimese iPodi ümbrise tootjana oskab Philips teha Apple'i toodetele lihtsaid, nutikaid ja stiilseid ümbriseid.

Teie iPad kasutab ka rohkem voolu, seega pakub Philips mitmeid mugavaid laadimisvõimalusi, et toidet jätkuks kõikjal. Meie tarvikuvalikuga, mille hulgas on kõrvaklapid, kõlarid ja dokkimisseadmed, saate täieliku vabaduse nautida oma iPadi üksi ja koos sõpradega.

Lugege lisa tahvelarvuti koti kohta

Hoidke ja nautige

Philips tunneb elektroonikat ja armastab iPade sama palju kui teie! Kasutame oma kogemust ja entusiasmi, et luua nutikaid ümbriseid, mis aitavad täiustada teie iPadi vastupidavust, turvalisust ja funktsionaalsust.

Valige lihtne või keerukas ümbris. Vaadake iPadi rõht- või püstpaigutuses ja erinevate nurkade alt. Nautige mugavat vabakäevaatamist. Vaadake meie ümbrisevalikut ja valmistuge uuel tasemel mugavuseks ja kaitseks!

Lugege lisa hübriidümbrise kohta

Spetsiaalselt iPadi jaoks loodud

Valisite iPadi põnevate võimaluste, erakordse kaasaskantavuse ja maineka nime pärast. Kas te ei peaks ka iPadi tarvikuid samasuguse hoolega valima? Philips pakub suurt valikut tarvikuid, mille hulgas on kiired, töökindlad toitelahendused ning hea kõlaga ja mugavad peakomplektid. Kõik need on disainitud iPadi silmas pidades ja on saanud Apple'i sertifikaadi suurepärase sobivuse eest.

Üheminutilised tooteülevaated

Ümbrise Heatprotect ülevaade
Kõlari CushionSpeaker ülevaade
Lava taga

Philipsi sülearvutitarvikute tootesari


 • Sülearvuti kõlarid Soundbar

  Kaasaskandmiseks loodud kõlarid pakuvad suurepärast helikvaliteeti kõikjal ja alati. Sama USB-kaabel laadimise ja mängimise jaoks tähendab, et akut ega adapterit pole vaja kaasas kanda ja ka kaableid on lihtsam korrastada!

 • Sülearvuti peakomplekt

  Mugavus nende pikkade internetivestluste jaoks, mida armastate, ka liikvel olles. Kohandage kõrvaklapid oma riietuse järgi või lisage neile oma partneri või lemmiklooma pilt.

 • Sülearvuti veebikaamera

  Nüüd võite olla kindel kvaliteetses videos ja helis, mis teeb helistamise ja kiirsõnumite saatmise lihtsaks kogu maailmas. Kaamera abil on videote YouTube'i laadimine lihtne ja seda on mugav kokku panna.

 • Sülearvuti esitlusseade

  Tänu lihtsalt kasutatavale viibetega juhtimisele töötab see nagu õhus liigutatav hiir. Aku tühjenemise näidik tähendab, et te ei jää oma tähtsa esitluse ajal vooluta!

 • Sülearvuti hiir

  See Bluetoothi ja nutika kokkukeritava USB-kaabliga hiir on laetav ja töötab ka siis, kui aku tühjeneb. 360-kraadise TouchControl™ anduriga juhib teie sõrm kursorit nii, et hiir ei liigu.

 • Sülearvuti ümbris

  Kõva ülapool teie sülearvutile ja painduv alapool teie süle jaoks, lisaks ka kaitsev pehme sisevooder sülearvuti kaasaskandmiseks. Materjalil HeatProtect on kolm kaitsekihti, mis ühiselt takistavad kuumuse kogunemist.

 • Sülearvuti kõlar CushionSpeaker

  Kui soovite voodis olles oma lemmikvideot vaadata või diivanil puhates muusikat kuulata, on kõlar CushionSpeaker alati teie mugav kaaslane. Sisseehitatud kõlarite kaudu saate nautida selget heli.

 • Sülearvuti USB-kõlar

  Need näevad armsad välja ja kõlavad suurepäraselt. Tänu USB-ühendusele on neid kõlareid sülearvutiga lihtne ühendada – külluslik kõla lisatoidet vajamata. Lihtsalt lõdvestuge ja nautige muusikat.

Spetsiaalselt teie sülearvuti jaoks loodud

Kerged ja nutikad uued Philipsi sülearvutitarvikud on kõikjal ja alati kasutamiseks valmis – viimasel hetkel lennujaamas töö tegemiseks, kohvikus vestlemiseks, kontoris meilide lugemiseks ning kodus suhtlusvõrgustike kasutamiseks, videote vaatamiseks ja muusika kuulamiseks.

Vaadake kõiki Philipsi sülearvutitarvikuid