1

Philipsi filterkohvimasinad

*Soovituslik jaemüügi hind
**Näidatud spetsifikatsioonid ei kehti iga tootevaliku kõigile toodetele.

Philips Café Gourmet kohvimasin

Grind & Brew

Filterkohvimasin

 

Äärmiselt kompaktsel Grind &Brew filterkohvimasinal koos kohviveskiga on moodne kujundus ja ainulaadne juhtnupp, et saaksite seda suurepärase kohvi valmistamiseks vastavalt seadistada.

 

Lisateave

Uurige Philipsi kohvimasinate ainulaadseid funktsioone

Taustapilt - kiri kohvimasinad kaubamärk nr 1 Euroopas
Klaaskann koos AromaSwirl otsik

AromaSwirl

 

Filterkohvimasin koos nutika otsakuga segab kohvi sellel ajal, kui see klaaskannu tilgub - nii jaguneb aroom ühtlaselt. Enam ei ole ohtu, et viimases tassis on lahja kohv. Selle funktsiooni abil tagatakse, et filterkohvimasinas valmistatud kohv on nii esimeses kui ka viimases tassis sama kangusega - ja maitseb hästi kuni viimse tilgani.

 

Vaata AromaSwirl'iga kohvimasinaid

Philips filterkohvimasin koos Boil & Brew funktsiooniga

Suurepärane "Boil & Brew" süsteem

 

Philipsi uuenduslik "Boil & Brew" funktsioon kuumutab vee temperatuurini 93º C või kuumemaks enne, kui see läbi jahvatatud kohvi voolab - nii on tagatud rikkalik maitse ning ülihea aroom igas filtrikohviga täidetud tassis. Tegemist on funktsiooniga, mis on olemas üksnes Philipsi filterkohvimasinates.

 

Vaata Café Gourmet filtrikohvimasinaid

Philipsi kohvimasinad koos AromaSelectfunktsiooniga

AromaSelect

 

Valige ise, kui intensiivse aromaatsusega on teie filtrikohv - selleks on vaja liigutada vaid selle programmeeritava kohvimasina nuppu. Nupu abil saab kontrollida seda, kuidas vesi läbi kohvi liigub - tihe veevool annab filtrikohvile intensiivsema maitse, samas kui laiem veevoog - läbi kogu jahvatatud kohvi - muudab kohvi maitse mahedaks ja pehmeks.

 

Vaata AromaSelect'iga filterkohvimasinaid

Filterkohvimasinad koos Philips AromaVents funktsiooniga

AromaVents

 

Mitte miski ei ole parem õhus hõljuvast värskelt valmistatud kohvi lõhnast. Philipsi filterkohvimasinatel on masina korpuses eriti laiad õhuavad ja see tagab maksimaalse kohvinaudingu kõigi meeltega.

 

Vaata Aroma Vents õhuavadega filterkohvimasinaid

Filterkohvimasina termokann

AromaLock

 

Teie filterkohvimasina termokannu suurepärane eelis seisneb selles, et pärast kohvi valmimist hoiab termokann kohvi aroomi enda sees - nii säilitatakse pikemaks ajaks kohvi värskus, maitse ja aroom.

 

Vaata termokannudega filterkohvimasinaid

Philips kohvimasin millel IntenseBrew funktsioon

IntenseBrew

 

Kõigil Philipsi kohvimasinatel, millel puudub AromaSelect funktsioon, on selle asemel IntenseBrew funktsioon. Tegemist on vaikeseadistusega, mis tagab tihedama veevoo läbi jahvatatud kohvi klaaskannu või termokannu - see annab filtrikohvile intensiivsema maitse.

 

Vaata IntenseBrew'iga filterkohvimasinaid

Teave

Philipsi kohvimasinad

 

50 aasta pikkune panus kohvikultuuri ja asjadundlikkus - Philipsi kohvimasinad on loodud nende jaoks, kes hindavad elus kõrget kvaliteeti ja seda võimalikult vähese vaevaga. Kõigi Philipsi kohvimasinate ainulaadne kohvivalmistamissüsteem koos kohviveskiga tagab teie espressole või filtrikohvile ülimalt rikkaliku maitse ja aroomi.Tänu piima vahustamise erinevatele võimalustele saate värsket piima otse külmkapist võetuna vahustada, et valmistada kreemjat cappuccinot või latte macchiatot - iga meeleolu või hetke tarbeks.

 

Lugege lisa 

Millega saame teid aidata?

Avastage meie teised kohvimasinate kategooriad

Philipsi LatteGo täisautomaatsed espressomasinad  

 

Lugege lisa

Saeco täisautomaatsed espressomasinad 

 

Lugege lisa

SENSEO® kohvipadjamasin
 

 

Lugege lisa

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.