1

  Valige oma USB-C dokkimisvõimalusega lahendus:

  USB-C dokkimise logo

  USB-C dokkimine

  Väga võimas


  Jätke hüvasti laadijate ja toitekaablitega. Üks USB-C-port tagab teie sülearvutile ja nutiseadmetele 90 W toite ning toob teie digitaalsesse tööruumi korra ja mugavuse. Philipsi monitore on testitud erinevate sülearvutite ja telefonide kaubamärkide ja mudelite suhtes.

  Andmete logo

  Andmed

  Ülimalt kiire


  Uusim USB 3.2 standard pakub 20 korda suuremat kiirust kui USB 2.0, mis kiirendab teie andmete edastust ja muudab teid oluliselt tõhusamaks. Näiteks saab 4K filmi edastada kiiremini kui 60 sekundiga.

  Etherneti logo

  Ethernet

  Ethernet RJ45


  Mitme pordiga USB-jaoturi peal on olemas ka Etherneti (RJ45) port, mis muudab kasutamise veelgi mugavamaks.

  Innovatiivne ühenduvus koos USB dokkimisega

  Innovatiivne ühenduvus koos USB-dokkimisega
  USB-C banner

  USB-C


  Üks USB-C võib tõesti muuta kasutajakogemust ja seda, kuidas te tööd teete. Teil ei ole vaja rohkem laadijaid, toite- ja signaalikaableid – see kõik-ühes lahendus pakub teie sülearvutile või nutiseadmetele 90 W toidet ning muundab teie tööruumi.

  USB-C ühendusega tooted

  USB Docking banner

  USB-dokkimine


  Kontorikeskkonda mõeldud ainulaadne USB-C dokkimisvõimalusega lahendus pakub mugavaks kasutamiseks USB-C ja RJ45 porti ning DP-väljundit. Nii ei pea te kasutama enam teisi väliseid dokkimislahendusi ja saate vähendada laual olevat segadust, nautides samal ajal tõhusat ühenduvust.

  USB-dokkimisvõimalusega monitorid

  USB Docking Pro banner

  Professionaalne USB-dokkimine


  Professionaalsetele kasutajatele, kes vajavad rohkem täiustatud ja mitmekülgsemat lahendust, on Philips loonud vertikaalse lahenduse. Need monitorid võimaldavad veelgi mitmekülgsemat ühenduvust, universaalset portide paljundamist ning kvaliteetsemat toite, andmete ja audio/video edastamist. Lisaks pakuvad meie professionaalsed monitorid HDR-i, täiustatud paneele, suurt eraldusvõimet ja ka suuremaid mudeleid, mis muudab töö tõhusamaks. 

  Professionaalse USB-dokkimise tooted

  Hübriidühendus


  Meie professionaalsete dokkimisvõimalusega Philipsi monitoride hulka kuuluvad mudelid pakuvad lahendusi ka nende sülearvutite kasutajatele, mida saab ühendada ainult läbi traditsioonilise USB-A. Hübriidmudelid tulevad sisseehitatud USB-dokkimisjaamaga, mis on varustatud DisplayLinki tehnoloogiaga. See võimaldab universaalset portide paljundamist, et kasutajad saaksid kasutada kontori välisseadmeid, sh klaviatuuri, hiirt ja RJ-45 Etherneti kaablit, läbi ühe multifunktsionaalse USB-kaabli, millel on olemas C- ja A-tüüpi konnektor.

  Hübriidühendus

  Hübriidühendusega tooted

  Abi, tugi ja uuendused

  Registreerige oma monitor

  Looge omale tasuta My Philips konto, et saaksite oma uue monitori registreerida. Pärast registreerimist teavitame teid niipea, kui uued uuendused on saadaval.

  Tarkvaravä

  Tagage oma monitori parim tööjõudlus. Juhul, kui monitorile on olemas uus tarkvarauuendus, leiate selle siit. Ja kui olete oma draiverid kaotanud, saate ka need siit tasuta alla laadida.

  Tugiplatvorm

  Kiireim viis kõigi tehniliste küsimuste lahendamiseks ja seadistuste kohandamiseks on tutvuda Philipsi monitori veaotsingu juhendiga. Kasutage juhendis pakutavaid häid nõuandeid ja nippe, et oma monitor kiiresti taas töökorda saada.

  Võtke meiega ühendust

  Oleme siin, et aidata. Olenemata sellest, kas vajate abi uue Philipsi monitori ostmisel või tuge selle seadistamisel, saate meiega ühendust võtta kas telefoni, e-kirja või võrguvestluse kaudu.

  You are about to visit a Philips global content page

  You are about to visit the Philips USA website.

  Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.