Kõik-ühes triikimis- ja aurukeskus 8000 GC628/80​ toode

Kõik-ühes triikimis- ja aurukeskus 8000

Mugavus kohtub jõudlusega

Philipsi kõik-ühes triikimis- ja aurukeskus 8000, täielik aurutamise ja triikimise kombinatsioon

GC628/80​

Philipsi kõik-ühes triikimis- ja aurukeskus 8000 GC628/80​

Mitme nurga alla seadistatav triikimislaud, mis võimaldab mugavalt rõivaid aurutada 

Dual Heating tehnoloogia tõhusa läbitungiva auru saamiseks

Nurklike otstega, et saada jagu igast riidekortsust

Võimas ja pidev aurujuga suurepäraste tulemuste jaoks

OptimalTEMP tehnoloogia, põletusjäljed on välistatud

Philipsi kõik-ühes triikimis- ja aurukeskus 8000 on uudne lahendus parima väljanägemise saavutamiseks. Täiuslik seade aurutamiseks ja triikimiseks on ülimugav kombinatsioon täpsusest, võimsast jõudlusest ja lihtsast kasutusviisist, mis peab sammu tänapäeva elu kiirusega, hoides samal ajal kortsud riietest eemal. Uurige kohe!

Philipsi kõik-ühes triikimis- ja aurukeskus 8000

Mitme nurga alla seadistatav triikimislaud

Rõivaste mugavaks aurutamiseks saate valida mis tahes nurga. Triikimislauda saab seadistada mitme nurga alla, et muuta triikimine veelgi mugavamaks.

Dual Heating tehnoloogia tõhusa läbitungiva auru saamiseks

 

Dual Heating tehnoloogia tekitab võimsat läbitungivat auru, et eemaldada kortsud ja tagada riietele parim väljanägemine.

Nurklike otstega, et saada jagu igast riidekortsust

 

Seadme aurutusplaadil on kolm täpset nurka, mis on mõeldud raskesti ligipääsetavate piirkondade nagu kraede ja nööpidevaheliste alade lihtsaks aurutamiseks.

Võimas ja pidev aurujuga suurepäraste tulemuste jaoks

 

Pidev aurujuga tagab lihtsa aurutamise ja täiusliku koguse auru, mis eemaldab kortsud ja muudab triikimise kiireks.

OptimalTEMP tehnoloogia, põletusjäljed on välistatud

 

OptimalTemp tehnoloogia välistab põletusjäljed igasuguse triigitava kanga puhul, võite triikida kõike, teksadest siidini, ühe optimaalse temperatuuriseadistusega.

Vaadake, kuidas Philipsi kõiki-ühes triikimis- ja aurukeskus töötab

Vaadake, kuidas Philipsi kõiki-ühes triikimis- ja aurukeskus töötab

Mida ütlevad teised Philipsi kõik-ühes triikimis- ja aurukeskus 8000 kohta

Kas olete valmis ostma Philipsi kõik-ühes triikimis- ja aurukeskuse?

Philipsi kõik-ühes triikimis- ja auruskeskus 8000, täielik aurutamise ja triikimise kombinatsioon

Kõik-ühes triikimis- ja aurukeskus 8000 annab suurepärase tulemuse kõigi teie rõivaste kortsude eemaldamisel tänu võimsale aurule ja mitme nurga alla seadistatavale triikimislauale, et tagada ülim mugavus. Seade on varustatud suure veepaagi ja 1,8 m toitejuhtmega. 

Korduma kippuvad küsimused

Kas kõik-ühes triikimis- ja aurukeskus 8000 saab asendada minu triikrauda?

Kõik-ühes triikimis- ja aurukeskus 8000 ei ole triikraud, seega ei anna see samu tulemusi, eriti paksude puuvilla- või linasärkide puhul. Selle asemel sobib kõik-ühes triikimis- ja aurukeskus 8000 aga ideaalselt jagu saama riidekortsudest õhukeste, õrnade kangaste ja keerulise disainiga rõivaste, näiteks plisseeritud seelikute puhul. Samuti on see suurepärane igasuguste rõivaste, sealhulgas villaste riiete ja jakkide välimuse korrastamiseks ja värskendamiseks. Kui soovite elada triikimislauavaba elu, saate kindlasti häid tulemusi, kasutades oma uut kõik-ühes triikimis- ja aurukeskus 8000 seadet.

Kas minu kõik-ühes triikimis- ja aurukeskus 8000 on ohutu kõikide rõivaste puhul?

Jah, teie kõik-ühes triikimis- ja aurukeskus 8000 on ohutu ja sobib kasutamiseks kõikide triigitavate kangaste jaoks. Kõrvetamise või põletamise oht puudub.

Millist tüüpi vett tuleks kasutada kõik-ühes triikimis- ja aurukeskuse puhul?

Õiget tüüpi vee kasutamine aitab pikendada teie kõik-ühes triikimis- ja aurukeskuse kasutusiga. Siin on mõned näpunäited ja nipid:

 

Mõlemad on mõeldud kasutamiseks koos kraaniveega. Kui te elate aga piirkonnas, kus vesi on kare, võib katlakivi kiiresti koguneda. Sellisel juhul proovige kasutada destilleeritud või demineraliseeritud vett (võib kasutada ka kraaniveega pooleks segatud demineraliseeritud vett).

 

Ärge kasutage lõhnastatud vett, äädikat, tärklist, katlakivieemaldusvahendit, triikimist hõlbustavaid vahendeid, keemiliselt katlakivist puhastatud vett ega muid kemikaale. Kuna nende kasutamine võib olla ohtlik ja need võivad tekitada veepritsmeid, pruune plekke või kahjustada kõik-ühes triikimis- ja aurukeskust.

 

Riiete lõhnastamiseks proovige selle asemel järgmist:

 

  • Kasutage pesu pesemisel lõhnastatud pesupehmendajat
  • Kasutage pesu pesemisel eeterlikke õlisid (aroome)
  • Pärast triikimist või aurutamist pihustage riietele lõhnastatud vett

Kas kõik-ühes triikimis- ja aurukeskuse kasutamine võib asendada pesemistsüklit?

Kõik-ühes triikimis- ja aurukeskuse kasutamine ei asenda täielikku pesemistsüklit, kuid aitab pesutsüklite vahepeal värskendada teie riideid, aidates pikendada pesemistsüklite vahelist aega. See on kasulik nii teie riiete elueale kui ka keskkonnale.

On ka teisi eeliseid. Kõik-ühes triikimis- ja aurukeskuse abil aurutamine eemaldab ebameeldivad lõhnad ja tapab 99,9% bakteritest, muutes riided värskeks ja kasutusvalmis.

Kas kõik-ühes triikimis- ja aurukeskus 8000 on rõivastele ohutu?

Riietelt kortsude tõhusaks eemaldamiseks hoidke oma kõik-ühes triikimis- ja aurukeskuse plaati riideeseme vastu. Ärge muretsege, et see teie riideeset kahjustada võiks. Kuumutusplaat on selle jaoks spetsiaalselt disainitud. See ei põleta ega jäta kangale märgasid kohti, ning seda saab vajutada otse mis tahes aurutamist vajava riidetüki vastu.

Mis on OptimalTEMP tehnoloogia?

Tänu OptimalTEMP kuumutusplaaditehnoloogiale kuumutab kõik-ühes triikimis- ja aurukeskus 8000 auruplaadi kõikide kangaste jaoks ohutu ja optimaalse temperatuurini ja ennetatakse märgade plekkide teket. Kuumutatud auruplaat aitab horisontaalse aurutamise ajal kangast pressida, tagades veelgi parema aurutamistulemuse.

Otsite rõivastele mõnda muud lahendust?

Võrrelge ja leidke oma triikimissüsteem

Tellige meie uudiskiri

* Selle välja täitmine on nõutud

Eksklusiivsed kampaaniad ja kupongid

Tooteesitlused

Nõuanded ja nipid

*

* Soovin saada minu eelistustel ja käitumisel põhinevaid reklaamteateid Philipsi toodete, teenuste, ürituste ja kampaaniate kohta. Ma saan tellimusest igal ajal hõlpsasti loobuda!

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.