1
Elektrihambaharjad

Sonicare

Philips Sonicare FlexCare Platinum Connected

Elektriline Sonic-hambahari koos rakendusega

  Philips Sonicare FlexCare Platinum Connected

  Elektriline Sonic-hambahari koos rakendusega

  Nutikas harjamine. Suurepärased tulemused.

  FlexCare Platinum Connected täiuslikuks suuhoolduseks. Andurid edastavad Bluetooth®-i traadita tehnoloogiat kasutades harjamise andmed Sonicare’i rakendusele, mis esitab täiusliku puhtuse saavutamiseks isikustatud juhised ja tagasiside. Vaadake kõiki eeliseid

Videod

[trigger to render Video Gallery]

Pildid

Nutikas harjamine. Suurepärased tulemused.

FlexCare Platinum Connected täiuslikuks suuhoolduseks. Andurid edastavad Bluetooth®-i traadita tehnoloogiat kasutades harjamise andmed Sonicare’i rakendusele, mis esitab täiusliku puhtuse saavutamiseks isikustatud juhised ja tagasiside. Vaadake kõiki eeliseid

Sonicare FlexCare Platinum Connected Elektriline Sonic-hambahari koos rakendusega

Personaalsed juhised, Nutikad harjamisandurid, Kolm režiimi, kolm tugevust, Kaks harjapead ja UV-puhasti HX9192/02 Otsige saranaseid tooteid

Nutikas harjamine. Suurepärased tulemused.

Kuni 10x parem katueemaldus ja tervemad igemed*

 • Jälgige harjatud piirkonna ulatust ja täiustage harjamist

  Jälgige harjatud piirkonna ulatust ja täiustage harjamist

  FlexCare Platinum Connected'i asukoha andur näitab harjamise täiustamiseks, kus olete liiga vähe harjanud. Kui harjamisel jäävad mõned kohad pidevalt harjamata, pöörab asukoha andur nendele tähelepanu.

 • Annab teile märku, kui harjate liiga tugevalt

  Annab teile märku, kui harjate liiga tugevalt

  Te ei pruugi märgata, et harjate liiga tugevasti, kuid teie FlexCare Platinum Connected märkab. Kui harjate liiga kõvasti, paneb intuitiivne surveandur hambaharja käepideme õrnalt vibreerima, et teaksite jõudu vähendada. Uuringutes vähendas seitse kümnest liiga jõulisest harjajast tänu rõhuandurile oma harjamistugevust.

 • Juhendab, kuidas vähem hõõruda

  Juhendab, kuidas vähem hõõruda

  Elektrilise hambaharjaga saate lasta hambaharjal kogu töö ära teha ega pea hambaid hõõruma. FlexCare Platinum Connected’il on hõõrumisandur, mis aitab optimeeritud tehnika omandamiseks ja õrnemalt puhastamiseks hõõrumist vähendada.

 • Teine võimalus märkamata plekkide eemaldamiseks on kasutada TouchUp’i

  Teine võimalus märkamata plekkide eemaldamiseks on kasutada TouchUp’i

  Kui teil peaks harjamise ajal mõni koht harjamata jääma, jälgib Philips Sonicare’i rakendus harjamise katvust ja annab võimaluse viga parandada. TouchUp esitab kohandatud juhised vastavalt teie isiklikele harjamisandmetele; nii saate puhastamata piirkondi kohe harjata ja tulemuseks täiusliku puhtuse.

 • Juhised, mida rutiini täiustamiseks vajate

  Juhised, mida rutiini täiustamiseks vajate

  FlexCare Platinum Connected võimaldab teil igapäevaseid eesmärke seada ja jälgib edenemist nende saavutamisel. Sonicare’i rakendus salvestab jooksvalt teie harjamisandmed, võimaldades teil tulemusi lihtsasti vaadata. Rakenduse poolt pakutavate personaalsete juhiste, nõuannete ja märguannete abil muutub teie harjamistehnika aja jooksul paremaks. Võite oma edusammude aruannet isegi oma hambaarstiga jagada.

 • Hakake probleemsete piirkondade eest paremini hoolitsema

  Hakake probleemsete piirkondade eest paremini hoolitsema

  Kui teie hambaarst tuvastab teie suus piirkonnad, millele tuleks katu tekkimise, igemepiiri taandumise või mõne muu probleemi esinemise vältimiseks rohkem tähelepanu pöörata, saab FlexCare Platinum Connected teid nende probleemsete piirkondade jälgimisel aidata. Saate need piirkonnad Sonicare’i rakendusega oma personaalsel suukaardil esile tuua ja seeläbi meeles pidada, et peate iga kord hambaid harjates nendele piirkondadele erilist tähelepanu pöörama.

 • Olge alati teadlik sellest, kui tõhusalt teie harjapea puhastab

  Olge alati teadlik sellest, kui tõhusalt teie harjapea puhastab

  Mitmekuulise tavakasutamise korral kuluvad harjapead järk-järgult ja kaotavad oma jäikuse. Sonicare’i rakenduse osaks on nutikas harjapea jõudlusmonitor, mis jälgib teie harjapea efektiivsust vastavalt harjamisajale ja harjamise jõule. See annab teile teada, millal harjapea ära vahetada, et jätkuvalt parimaid tulemusi saavutada. Rakenduse kaudu saate ka asendusharjapäid tellida.

 • Kohandatud harjamiselamus

  Kohandatud harjamiselamus

  Kolme intensiivsuse seadistuse ja kolme puhastusrežiimiga FlexCare Platinum Connected pakub optimaalset mugavust koos ülima puhtusega. Kasutage puhastusrežiimi suurepärase igapäevase puhtuse saavutamiseks, või valgendusrežiimi plekkide eemaldamiseks. Kui peate probleemsetele kohtadele erilist tähelepanu pöörama, aitab režiim Deep Clean saavutada erakordseid tulemusi. Seadistage intensiivsus isiklikust eelistusest lähtuvalt kas madalaks, keskmiseks või kõrgeks. Parimate tulemuste saavutamiseks seadistage intensiivsuse tase kõrgeks.

 • Jälgib sügavamaks puhastamiseks hammaste ja igemete kontuuri

  Jälgib sügavamaks puhastamiseks hammaste ja igemete kontuuri

  AdaptiveClean on ainus, mis suudab järgida teie hammaste ja igemete ainulaadset kuju. Tänu kummist pehmetele ja painduvatele külgedele suudab see harjapea järgida iga kurvi. See tagab käsihambaharjaga võrreldes 10x parema katueemalduse. Hari hajutab mööda igemejoont liikudes liiga tugeva harjamissurve, tagades harjamisstiilist sõltumatu õrna kaitse.

 • Taimer ergutab põhjalikult harjama

  Taimer ergutab põhjalikult harjama

  BrushPacer’i intervalltaimer annab märku, millal on aeg suus järgmise osa puhastamiseks, ning Smartimer aitab saavutada hambaarsti poolt soovitatud kaheminutilist harjamisaega. Koos aitavad need kaasa täiuslikule hambaharjamisele.

 • Dünaamiline puhastus parema suuhügieeni tagamiseks

  Dünaamiline puhastus parema suuhügieeni tagamiseks

  Philips Sonicare’i FlexCare Platinum teeb üle 31 000 harjalöögi minutis ja selle puhastustulemust on nii näha kui ka tunda. Meie Sonic-tehnoloogia dünaamiline puhastus suunab vedeliku sügavale hambavahedesse ja igemepiirile. FlexCare Platinum Connectedi hari masseerib õrnalt igemeid, stimuleerides vereringet ja aidates tõhusamalt kattu eemaldada. Tulemuseks on võimas, aga õrn puhastamine, mis tagab kliiniliselt tõestatud tulemused.

 • Tapke harjapea bakterid UV-puhastiga

  Tapke harjapea bakterid UV-puhastiga

  Hoidke harjapea Philipsi UV-puhastustehnoloogia abil tõeliselt puhtana. FlexCare Platinum Sonic-hambaharjaga kaasasolev UV-puhasti on spetsiaalselt mõeldud harjapea pisikuid tapma. Puhasti suunab puhastava valguse kogu harjapea kohale, aidates tappa kuni 99% bakteritest.

 • Disainitud teie elustiiliga sobivaks

  Disainitud teie elustiiliga sobivaks

  Täielikult laetuna peab FlexCare Platinum Connected tavakasutamisel kaks nädalat vastu. Lihtsasti pakitav reisivutlar ja kompaktne reisilaadija võimaldavad Philips Sonicare’i lihtsasti tööle, kooli või puhkusele kaasa võtta.

Vaata kõiki spetsifikatsioone
 • kui käsihambahari

Hiljuti vaadatud tooted

Teile võib huvi pakkuda