Philipsi kohvimasinad

Philipsi filtrikohvimasinad

 

Valmistage filtrikohvi traditsioonilisel moel, täites paberfiltri jahvatatud kohviga ja keetes terve kannu aromaatset kohvi, et seda siis koos sõprade või perega nautida - ja seda võimalikult vähese vaevaga.

 

Avastage meie Philipsi filtrikohvimasinad

Philipsi täisautomaatsed espressomasinad

 

Meie "oast tassini" kohvimasinad valmistavad ühe nupuvajutusega espressot või filtrikohvi. Sisse-ehitatud piimavahustaja sobib ideaalselt cappuccino, café latte või macchiato valmistamiseks - olgu päeval või öösel.

 

Avastage Philipsi täisautomaatsed espressomasinad

Ainulaadsed Philipsi kohvimasinad

Philipsi kohvimasinad on Lääne-Euroopas kaubamärk nr 1
Philipsi kohvimasin

Kvaliteedikontroll

 

Philips viib filterkohvimasinate arendusjärgus läbi tuhandeid katseid. Ja veelgi rohkem viiakse neid läbi siis, kui masinad on juba tootmises. Igal aastal kontrollitakse ühe masina kohta ligikaudu 30 000 tassi filterkohvi, et tagada meie filterkohvimasinate kõrge kvaliteet ja hoolitseda selle eest, et igas tassis oleks rikkaliku ja aromaatse maitsega kohv.

Naine valab kohvi

50 aasta pikkune panus kohvikultuuri

 

Philips on toonud kohvi inimeste kodudesse alates 1965. aastast. Ja on sellest ajast peale pidanud oma südameasjaks kohvimasinate arendamist teedrajava tehnoloogia abil, sh näiteks meie uuenduslik Boil & Brew süsteem. 21. sajandil asusime tegema koostööd Sara Lee'ga, et tuua turule SENSEO®, maailma esimene kohvipadjakestega kohvimasin. Ja võtsime Philipsi perre Itaaliast, espresso sünnimaalt, pärit kaubamärgid Saeco ja Gaggia. Meie tooteporfelli kuulub nüüd täielik valik kohvimasinaid, lisaks veel ka tarvikud. Tähistades 50 aasta jooskul tehtud panust rikkalikku kohvikultuuri, on meil varuks veel üks uuendus - maailma esimene kohvimasin, mis toodab nii täiuslikku espressot kui ka filtrikohvi ühesainsas kohvimasinas.

Automaatne espressomasin Philips

Filtrikohv ja espresso ühest masinast

 

Philips on ainuke tootja maailmas, mis pakub võimalust valmistada üheainsa kohvimasinaga nii espressot kui ka filtrikohvi. Meie uuenduslik CoffeeSwitch funktsioon pakub teile parimat mõlemast maailmast ja seda üheainsa hoovaliigutusega.

 

Espressomasinad Coffeeswitch'iga

Neli kohvitassi

Midagi igaühe jaoks

 

Olenemata sellest, kas teile meeldib kohvi valmistada või seda lihtsalt juua, on Philipsil igaühe jaoks sobilik kohvimasin olemas. Philipsi täisautomaatne espressomasin, et valmistada täiuslikku espressot, cappuccinot, café lattet või latte macchiatot ühe nupuvajutusega. Filterkohvimasinad, et jagada kannutäit filtrikohvi pere ja sõpradega - pakkudes selleks mitmeid "Grind and Brew" süstemiga mudeleid. Ja meie ühe nupuvajutusega SENSEO® padjakohvimasinad, mis sobivad ideaalselt neile meie seast, kes tahavad saada kõigi meeltega kogetavat kohvielamust meie SENSEO® kohvipadjakeste suurest maitsete ja segude valikust.

 

Lugege lisa

Tutvuge meie teiste kohvimasinate kaubamärkidega

Klõpsake kaubamärkide logodel, et rohkem teada saada

Tutvuge meie teiste kohvimasinate kategooriatega

Philipsi täisautomaatsed espressomasinad

 

Lugege lisa

Saeco täisautomaatsed espressomasinad

 

Lugege lisa

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.