Hõrk kohv

  lihtne valmistada täpselt teie maitse järgi

  Saeco Xelsis

  Xelsise saamislugu

   

  Soovite teada, mis muudab Xelsise automaatsete kohvimasinate maailmas ainulaadseks? Tutvuge meie kõige täiuslikuma seadme saamislooga: lugege, mis inspireeris selle loojaid, saage lisateavet seadmes kasutatud tipptehnoloogia kohta ning nautige sametise maitsega espressot ja koorest latte macchiatot, mida see masin valmistab.

  XELSISe saamislugu

  15 JOOGI VALMISTAMINE  ÜHE NUPUVAJUTUSEGA TÄNU COFFEE EQUALIZERILE


  Sametise maitsega espressost koorese cappucinoni – nautige just oma maitse järgi valmistatud kohvi. Lihtsalt libistage üle värvilise puuteekraani, et valida 15 kohviretsepti seast. Täiustage kohvijooki olenevalt oma maitse-eelistustest eksklusiivse Coffee Equalizer™-iga. Kaheksa kasutajaprofiili võimaldavad salvestada kõigi lemmikjoogid ja personaalsed seadistused.

  Soovite teada, kuidas valmistada oma lemmikkohvijooki vaid ühe nupuvajutusega?

  XELSIS-KOHVIMASINALE ISELOOMULIKUD FUNKTSIOONID


  Esmaklassilise disainiga tipptasemel espressomasin, mis tagab ülima kvaliteedi nii disainis, kohvi kvaliteedis kui ka uusima tehnoloogia kasutamises.

  Täiustatud-disain-kvaliteetsed-materjalid

  Täiustatud disain, kvaliteetsed materjalid

   

  Xelsise disainimisel saadi inspiratsiooni Itaalia luksuskaupade tööstusest. Selle igast kvaliteetsetest materjalidest ja elegantsete joontega detailist õhkab meisterlikkust ja perfektsust. Xelsis on disainielement, mille üle võib kodus uhkust tunda.

  15 erineva kohvijoogi valmistamine on lihtne

  15 erineva kohvijoogi valmistamine on lihtne


  Nautige piiramatult valikuid ja valmistage just enda eelistustele vastav kohv – alates kangest ristrettost ja sametisest espressost kuni täiusliku cappuccino või koorese latte macchiatoni ja isegi erikohvideni, nagu café au lait või originaalne Americano. Tänu Coffee Equalizer™-ile saate puuteekraanil oma jookide omadusi intuitiivselt reguleerida: saate muuta kohvi kangust, kogust, temperatuuri ja maitset, piimavahu kogust ja tugevust ning isegi kohvi ja piima lisamise järjekorda. 

  Latte duo funktsiooni kasutades valmistatakse korraga kaks tassi kohvijooki

  Valmistage korraga kaks kohvijooki, sh cappuccino ja latte macchiato


  Saate vaid ühe nupuvajutusega valmistada kas ühe või kahe tassitäie kaupa oma lemmikkohvijooke, sh cappuccinot ja latte macchiatot. 
  Paksust vahutavast piimast kuuma vahustamata piimani – meie patenteeritud Latte Perfetto tehnoloogiaga saate barista kvaliteediga piima, mis sobib ideaalselt teie igasse retsepti ja vastab teie maitse-eelistustele. Coffee Equalizer™-iga saate valida vahu paksuse ja aja, millal piim joogile lisatakse.

  Keraamilise kohviveskiga saab jahvatada kohvi kuni 20 000 tassi jaoks

  Keraamilise kohviveskiga saab jahvatada kohvi kuni 20 000 tassi jaoks


  Meie reguleeritavad kohviveskid on 100% keraamilised, mistõttu on need vastupidavad ega saa kergesti kahjustada. Seega jahvatatakse kohvi alati justkui esimesel korral ning saate värskelt jahvatatud ubadest valmistada kuni 20 000 tassitäit maitsvat kohvi.

  Saeco Xelsis AquaClean

  Kuni 5000* tassi ilma katlakivieemalduseta*


  AquaClean on meie patenteeritud veefilter, mis on mõeldud parandama kohvi kvaliteeti vee puhastamise läbi. Samuti ennetab see kohvimasina veesüsteemis katlakivi tekkimist: filtrit regulaarselt vahetades saate katlakivi eemaldamata valmistada kuni 5000* tassi kohvi.

   

  *Tegelik tasside arv oleneb valitud kohvisortidest ning loputus- ja puhastussagedusest

  Tõestatud hügieenilisus HygieSteamiga

  Lihtne puhastamine tänu HygieSteamile


  HygieSteami funktsioon puhastab teie vastava korralduse andmisel auruga kogu piimasüsteemi alates tilast kuni piimatorudeni. Lisaks puhastab Saeco Xelsis iga kord, mil piimaga jooki valmistate, piimasüsteemi automaatselt hügieenilise aurujoaga, et süsteem oleks puhas ja järgmise joogi valmistamiseks valmis.

  Telli meie uudiskiri

  * Selle välja täitmine on nõutud

  Eksklusiivsed kampaaniad ja kupongid

  Tooteesitlused

  Nõuanded ja nipid

  *

  * Soovin saada minu eelistustel ja käitumisel põhinevaid reklaamteateid Philipsi toodete, teenuste, ürituste ja kampaaniate kohta. Ma saan tellimusest igal ajal hõlpsasti loobuda!

  Tutvuge Saeco Xelsise tootevalikuga


  Meie kõige esmaklassilisema automaatse Xelsise kohvimasinaga saate valmistada kohvi vaid ühe nupuvajutusega. Milline mudel sobib teile kõige paremini? See oleneb teie kohvieelistustest, teie köögi stiilist ja sellest, kui palju olete nõus kulutama. Vaadake alt, milline mudel teile kõige paremini sobib.

  Xelsis

  Xelsis

  Xelsis

  Täisautomaatne espressomasin
  Xelsis

  Xelsis

  Xelsis

  Täisautomaatne espressomasin

  Materjalid ja värvus

  • Hõbedane esiosa
  • Roostevabast terasest täielikult metalne titaanist esiosa

  Piimaanum

  • Jah
  • Jah

  Ekraan

  • LED-puuteekraan
  • Täielikult puutetundlik värviline ekraan

  LED valgustusega kohvitila

  • Ei
  • Jah

  Kohvijookide arv

  • 12
  • 15

  Coffee Equalizer

  • Ei
  • Jah

  Kohandamine vastavalt jookidele

  • 5
  • 7

  Kasutajaprofiilide arv

  • 5
  • 8

  Tarvikud


  Oma kohvimasina eest hoolitsemine on suurepärase maitsega kohvi valmistamiseks ja masina pikaajalise jõudluse tagamiseks esmatähtis.
  Tegemist on hooldustarvikutega, mida soovitame kasutada selleks, et saaksite igal ajal oma Saeco espressomasinat maksimaalselt kasutada. 

  Otsige konkreetsele Saeco espressomasinale osasid ja tarvikuid.
  Üksikasjalik teave Saeco espressomasina kasutamise kohta on kõigest paari kliki kaugusel.

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  You are about to visit a Philips global content page

  Continue

  Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.