Saeco

SEE ON TÕELINE KOHV!

OSTA MEIE EDASIMÜÜJALT:

Patenteeritud keraamiline kohviveski - kohviubade täiuslik maitse.

Patenteeritud keraamiline kohviveski - kohviubade täiuslik maitse.

 

Eriti vastupidav, patenteeritud keraamiline Saeco kohviveski annab tõelise värskelt jahvatatud kohvi maitse ja aroomi. Kohviveskit on võimalik reguleerida. Saate valida  peenema jahvatuse vahel, kui soovite tugeva maitsega espressot või jämedama jahvatuse, kui soovite pehmema maitsega kohvi.

Aqua Clean: Spetsiaalne filter hoolitseb teie espressomasina eest

Spetsiaalne filter hoolitseb teie espressomasina eest


Valmistage 5000* tassi kohvi ilma, et peaksite muretsema katlakivieemalduse pärast -vett puhastatakse tänu 3-le spetsiaalsele kõrgtehnoloogilisiele funktsioonile. Filter, mille mikroskoopilised õõnsused filtreerivad vees sisalduvaid lisandeid ning ioonivahetuse tehnoloogia eemaldab espressomasinasse sisenevast veest katlakivi, vältides nii selle kogunemist. Tänu patenditud voolusüsteemile läbib vesi filtris enne teie täisautomaatsesse  espressomasinasse jõudmist pikema teekonna. See tagab vee tõhusama puhastamise ja peenema maitsega kohvi.  Piisab filtrit asendada iga 3 kuu tagant.

 

*Tuginedes 0,1 l tassidele ja 8 filtriasendusele, mis kuvatakse masinal nagu on näidatud kasutusjuhendis. 

Maailma esimese kodus kasutatava täisautomaatse espressomasina leiutaja

Maailma esimese kodus kasutatava täisautomaatse espressomasina leiutaja.


1985. aastal leiutas Saeco firma  maailma esimese täisautomaatse espressomasina kodus kasutamiseks. Tänu sellele saate täna  nautida tõelist Itaalia kohvi oma kodus. Täisutomaatsel Saeco espressomasinal on  - patenteeritud eemaldatav kohvivalmistusliides, mida on väga lihtne puhastada.

Saeco

Saeco brändi lugu