Retseptid

Inspiratsioon ja näpunäited

 

Philipsi köögiseadmete jaoks

tai kalakook

Koduse toidu jõud

 

Philipsi köögiseadmete osakonnas usutakse, et toit ja selle valmistamisviis on esmased inimeste tervise, heaolu ja elunaudingu tagamisel.

 

Meie siht on aidata inimestel kogu maailmas nautida tihemini paremat kodust toitu, leides järjest tõhusamaid värskeid ja inspireerivalt praktilisi lahendusi.

 

Leidke meilt inspiratsiooni tervislikuma, maitsvama ja tõhusama toiduvalmistamise jaoks!

Uusimad Philipsi retseptid  

Vaadake kõiki retsepte  

Meie soovitatud tooted  

Multicooker

 

"Lemmikroogade kiire ja lihtne valmistusviis: võrratult maitsvad supid, liha, pasta ja koogid. Multicookeriga on lihtne toitu valmistada ja toitu saab kauem säilitada. Soojanahoidmise funktsioon aitab hoida toidu soojas ja värske, kaotamata toitaineid ja maitset. Nautige erinevaid roogasid!"

Köögimasin

 

"Philipsi köögimasinaga oleks teil justkui kaks abistavat lisakätt. Saate seda kasutada taina sõtkumiseks ja vahukoore või munavalgete vispeldamiseks. Kui teile meeldib küpsetada, nagu mullegi, on köögimasin asendamatu! Lisaks segamisele ja sõtkumisele saate ka lõikuda tervisliku salati komponente, segada smuutisid ja isegi hakkliha valmistada!"

Kannmikser

 

"Kannmikser võimaldab valmistada mitte ainult pehmet, vaid ka suhteliselt tugevaid ja sooje sööke - purustada köögivilja ja valmistada kuuma püreesuppi või kartulipüreed. See purustab kergesti köögiviljad, liha, pähklid ja muud tahked tooted."

Registreerige oma köögiseade  

 

Olge esimene, kes kuuleb meie uusimatest toodetest ja eripakkumistest ning saab võimaluse katsetada ja arvustada meie uusi tooteid enne tavatarbijaid.

 

Registreerige oma Philipsi toode kohe

Philips Airfryer

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Telli meie uudiskiri

* Selle välja täitmine on nõutud

Eksklusiivsed kampaaniad ja kupongid

Tooteesitlused

Nõuanded ja nipid

*

* Soovin saada minu eelistustel ja käitumisel põhinevaid reklaamteateid Philipsi toodete, teenuste, ürituste ja kampaaniate kohta. Ma saan tellimusest igal ajal hõlpsasti loobuda!

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Meie saiti saab kõige paremini vaadata Microsoft Edge, Google Chrome või Firefox uusima versiooniga.